Şimdi Ara

Üç Soru...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir. Bs Player'da sesi beş kanala nasıl ayarlarız?

İki. 5+1 sistemimin arka kolonları için bi elektronikçiye uzatma kablo yaptırdım. Ama jack'lar falan tamamen dandik, yaza değiştireyim mi, ses farkı olur mu? Ne kadar farkeder?

Üç. Sistemim x540. Tek sorunum elimde bi kumanda olmayışı. Creative için bi aparat vardı, uzaktan kumandasız sistemlere uzaktan kumanda eklemeye yarıyordu. Bu veya benzeri bişey benim sistemim için de var mıdır?

Teşekkürler...

• Yukarı.

Lütfen ne biliyosanız yazın. Üç soru, hiç cevap
  • valla bilsem yardım ederdim
  • Valla bilen nasıl olmaz onu anlamıyorum
  • quote:

5+1 sistemimin arka kolonları için bi elektronikçiye uzatma kablo yaptırdım. Ama jack'lar falan tamamen dandik, yaza değiştireyim mi, ses farkı olur mu? Ne kadar farkeder?

kablo uzadıkça kalite düşer. ama 540 için daha fazla yatırıma değmez, öyle kalsın. çünki kablo boyu kısalmayacağına göre yaıtırımda anlamı yok.
    kabloyu daha geniş kesitli ve hatları birbririnden uzak bu iş çin yapılmış kablolar ile değiştirebilirsin ama farkı fakedemezsin gibime geliyor: birde mesafe eski ve yenş hal yazılmamış kablo nasıl bişey belli değil vs.
    e bu bilgiler olmadan bilen biri konuşmaz zaten ben de laf olsun ille bişeyler yazılsın istemişsin diye yazdım.
  • Sadece o soru yoktu zaten

Kablonun uzunluğunun kaliteyi etkilediğinden haberim de yoktu. Teşekkürler. Ama dediğim gibi sadece basit bir uzatma. Aynı uçlar hoplarlörlerle ve de üç metreşer iki kabloyla arkaya koydum hoparlörleri işte.
  • bs player'de özellikler menüsünden ıntervideoAC3/ü seç, oradan 6 hoparlör modu(5+1)'i seçersen işlem tamamdır.
  • Teşekkürler. Daha önce de yaptım ama kapat deyince bütün ayarların gittiğini düşünmüştüm. Sağol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.