En ilginç satılık ürün yarışması!! (ticari zekam var diosan gel)
118 Cevap7125 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Aralık 2007; 21:04:21 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar, şöyle birşey düşündüm.
Herkes elindeki satabileceği en ilginç ürünü buraya yazacak.
Ama ürün gerçekten varolmalı. Yarışma sonunda bir anket açıp en ilginç ürünü belirleyeceğiz. Tabii fotoğrafınıda isteyeceğiz.
Artık kazanana da yönetimdeki arkadaşlar belki bir kıyak geçer
Geçmesede olayın maneviyatı önemli zaten!

Böyle bir yarışma bir ikinciel sitesinde yapılmıştı.
Kankasını satanlar, önü itinayla kesilmiş boxerını satanlar falan çıkmıştı.
Birincilik ise cepli kefen satan arkadaşın olmuştu.

Haydi bizde deneyelim, çok eğlenceli ve ilginç şeyler çıkabilir!

519 Mesaj
25 Aralık 2007; 21:09:21 

ee sen ne satıyosun belkı alacagım bı sey satıyosundur yazmamışssın da

https://plus.google.com/photos/101219836452195764918/albums

LV-GUCCI-PRADA-HERMES-BURBERRY ayakkabı ve aksesuarlar için lütfen albumumuze goz atınız!!!

Uzaklaştırılmış
25 Aralık 2007; 21:11:14 

ben fiyat/performans oranı olarak müşteriye en uygun gelecek ürünü düşünüyorum şuan.. Ama kafamda var ilginç şeyler. Arkadaşlar başlasınlar yavaştan; zaten ufkumuz genişleyecektir.

Bu arada arkadaşlar, ürünleri fiyatlandırırken iyi düşünün.

1872 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:03:45 

7 ay boyunca macunsuz kullanıp hiç yıkamadıgım diş fırçam satılıktır. fiyat 3 ytl

3684 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:06:30 

Baş parmağı yırtık çorabım .

Amaç rahat etsin püfür püfür.

"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."
Mustafa Kemal ATATÜRK

Uzaklaştırılmış
25 Aralık 2007; 22:06:49 

quote:

Orjinalden alıntı: celalcaner2

7 ay boyunca macunsuz kullanıp hiç yıkamadıgım diş fırçam satılıktır. fiyat 3 ytl

Evet, iyi başladık!
Hiç yıkamaman olaya apayrı bir hava katmış!

Uzaklaştırılmış
25 Aralık 2007; 22:09:08 

yaklaşık 2 yıldır giydiğim (Banyo veya duş almadım valla) boxer'ımı üstüne 5 YTL verip hediye ediyorum. Bilginize..

415 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:12:42 

1 sene boyunca hiç ayaktan çikarilmayan hep giyilen bir çift çorap satiliktir eve gelen ve gitmesini istediğiniz arkadaşlarınızı çorabı ortaya çıkarıp gitmesini sağlıyabilirisiz

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Antrenör

1319 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:14:13 

Break dance yaparken soyulan elimin derisi satılıktır. Hala saklamaktayım. Boyu kaba tahminimle 2cmx2cm. Sertleştiği için koku yapmaz. Fiyatı 5 ytl

Bboy Kenex

415 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:18:12 

quote:

Orjinalden alıntı: kenex

Break dance yaparken soyulan elimin derisi satılıktır. Hala saklamaktayım. Boyu kaba tahminimle 2cmx2cm. Sertleştiği için koku yapmaz. Fiyatı 5 ytl

açilan yaraya yamami yapacak alan adam

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Antrenör

1777 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:22:24 

quote:

Orjinalden alıntı: kliwaj

1 sene boyunca hiç ayaktan çikarilmayan hep giyilen bir çift çorap satiliktir eve gelen ve gitmesini istediğiniz arkadaşlarınızı çorabı ortaya çıkarıp gitmesini sağlıyabilirisiz

Çorap erimiştir artık.

Bir de arkadaşlar hep iğrenç şeyler satıyorsunuz. Gece gece hoş olmuyor. İlk kullanılmış prezervatif kimden gelecek acaba?

Bad Company 2 Soldier Name: Culvian
Steam ID: Culvian

1872 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:22:52 

küçükken çignedigim sakızları koleksiyon yapardım. sonra igrenç diyip çöpe attım. bileydim atmazdm satardım burda

166 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:23:16 

"Tabu Acemi Çizerler"imi satıyorum. Pakedi açılmış ancak hiç oynanmamış. Çizim defterinden ilk sayfa 6 yaşındaki bir kız çocuğu tarafından koparıldı. Sevmediğim bir arkadaşım doğum günümde hediye etti, yani manevi değeri yok. Fiyatı 30YTL.

1319 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:23:44 

quote:

Orjinalden alıntı: kliwaj

quote:

açilan yaraya yamami yapacak alan adam

İnsan fosili. O da tarihi eser.

Bboy Kenex

Uzaklaştırılmış
25 Aralık 2007; 22:33:01 

quote:

Bu iyiymiş..!

1306 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:33:06 

38cm uzunlugunda kıvırcık Kahverengi Doğumdan itibaren Bakımlı Popo Kılı Satılıktır 250ytl .

Dipnot:Lütfen Ciddi alıcılar alıntı yapsın

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1777 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:45:53 

@Caglar.1903
Yok artık.

Ben de satış değil, hizmet vermeyi düşünüyorum. Yaşıma rağmen bilimum aracı şirket kurmuş gibi gösterip, iş arayanların beni ve şirketlerimi cv lerine referans olarak koymalarını sağlayabilirim. Başvurduğunuz şirket aradığında da gayet kombine yalanlar söyleyebilirim. Tam bir fiyat/performans hizmeti, ücret olarak ilk maaştan hediye isterim.

4127 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:47:07 

Doktordan sperm gelecekte öss birincisi olması garanti

Tebessüm, iki insan arasındaki en kısa mesafedir.

37 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:52:28 

SATILIK MİNARE GÖLGESİ

evimin sadece 35 mt ilerisinde bulunan çift minareli caminin kıble yönüne göre solunda kalan (eve yakın olan tarafı, cami sağ yanımızdadır yani..) minaresinin ikindi vakti civarındaki gölgesi satılıktır.

satış sebebi ikindi zamanı civarından akşam zamanına kadar gölgenin odamın penceresine düşmesidir, minare gölgesinin çürüğü, vuruğu yoktur, ilk sahibinden (oda benim değil mi, gölgenin düştüğü pencere de benim) yani benden satılıktır, hiç kullanılmamıştır, gölgenin düştüğü zamanlarda salonun penceresinden manzara sayredilmiştir... satışı yapılan ürün sadece ikindi zamanı civarı içindir, lütfen başka vakitlerdeki gölgeler için teklif vermeyiniz,

işte size süper bir teklif, hemen ararsanız bu ürünü alana promosyon olarak hicaz makamında okunan ikindi ezanı hediyemizdir, zaten gün içerisinde gölgeli ezanı öğlen ve ikindi zamanı bulabilirsiniz, sabah henüz güneş doğmadığından gölge bulunmaz, akşam ise batmak üzeredir düşşe benim penceremde olurdu ama kayboluyor hemen, yatsıda zaten gece olmuştur... sonuçta bu vakitin minare gölgesini kaçıranlar bir daha bu fırsatı bulamazlar...

not 1: hadiye ezan sizlerinde benim odamdan duyduğunuz gibi olması için ürünün alındığı günün ikindi vaktinde kaydedilecek, 256, 128, 64 bitlik sıkıştırma oranlarında kaydedilecek ve arşivlenmiş olarak mail adresinize postalanacaktır, lütfen telefon melodisi olarak istemeyiniz, mısırdaki ulemalar ve islam ulemalarına ve bizim caminin imamına göre ayet, ezan ve duaların olmadık zamanlarda cep telefonun çalabileceği için melodi olarak kullanılmasına karşı olmaları sebebiyle isteğiniz reddedilecektir...

not 2: öğle zamanı gölgesi için teklif almıyorum, zaten o zamanınki ancak cami avlusunda ve güneşin tepede olması sebebiyle az bir miktar işinizi görmez... zaten benim pencereme de düşmüyor, fakat ilgilenen olursa gelen teklifleri cami imamına ileteceğim...

not 3: ciddi alıcıların tekliflerini bekliyorum, para iademiz yoktur, noter satışı yapılacaktır, satılan ürün sadece minare gölgesidir ürünü alan kişinin benim pencerem ve odam üzerinde hak iddiaa etme hakkı yoktur, ihtilaflar konusunda mekke imamlarından oluşacak kadılar juri olarak kabul edilecektir!...

malın nakliyesi alıcıya aittir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihahitaf -- 25 Aralık 2007; 23:29:45 >

1777 Mesaj
25 Aralık 2007; 22:58:11 

@fatihahitaf

Garantilimi bari? Ücret? Taksit olurmu.

Uzaklaştırılmış
25 Aralık 2007; 23:04:19 

İndirimler gelsin o zaman;

Türkiye-Norveç maçında kullanılmış VIP boyun kimliği 75 YTL değil 50 YTL ye satılıktır! (Başka bir adı da olabilir; boyuna asılandan bahsediyorum.)

Tamamen orjinal, yurtdışındaki maçtan babam tarafından getirilmiştir. Babam TFF özel davetlisi olarak maça giriş yapmıştır.

Yanısıra Ali Sami Yen'de yaptığımız son iki maçın da bileti bulunmaktadır. Türkiye-Yunanistan ve Türkiye-Bosna Hersek. Biletlerin yerleri de çok uygundur. Biri Numaralı Üst Tek iken diğeri Numaralı Üst Çifttir. Ayrıca maça girişte verilen bir takım şekerler yanında hediyedir. Biletlerin tanesi 20 YTL değil 10 YTL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddie -- 3 Ocak 2008; 17:55:56 >

Uzaklaştırılmış
25 Aralık 2007; 23:04:35 

Masamın üzerinde elektrik kesildiğinde hazır yakılmayı bekleyen dibini aydınlatamayan,Atasözlerinde "yalancının mumu yatsıya kadar yanar."diye geçen,çay tabağına yine erimiş mum ile sabitlenmiş mavi renkte tahminen 25-30 mm çapındaki sözlüklerde kalın mum diye geçilen mumun ucundaki ipi biraz yanmış olan mum 5 ytl ye satılıktır.

1306 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:05:00 

quote:

Orjinalden alıntı: SoundOfSilence

@Caglar.1903
Yok artık.

Ben de satış değil, hizmet vermeyi düşünüyorum. Yaşıma rağmen bilimum aracı şirket kurmuş gibi gösterip, iş arayanların beni ve şirketlerimi cv lerine referans olarak koymalarını sağlayabilirim. Başvurduğunuz şirket aradığında da gayet kombine yalanlar söyleyebilirim. Tam bir fiyat/performans hizmeti, ücret olarak ilk maaştan hediye isterim.

Lütfen hocam Lütfen
Param yok de inidirim yapayım Fakat lütfen Aşşalamaya calısma ürünü ..

Satarım valla bak 3kuruş Aşşa kalırsınız öyle

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1319 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:05:45 

quote:

Orjinalden alıntı: fatihahitaf

SATILIK MİNARE GÖLGESİ

evimin sadece 35 mt ilerisinde bulunan çift minareli camin kıble yönüne göre solunda kalan (eve yakın olan tarafı, cami sağ yanımızdadır yani..) minaresinin ikindi vakti civarındaki gölgesi satılıktır.

satış sebebi ikindi zamanı civarından akşam zamanına kadar gölgenin odamın penceresine düşmesidir, minare gölgesinin çürüğü, vuruğu yoktur, ilk sahibinden (oda benim değil mi, gölgenin düştüğü pencere de benim) yani benden satılıktır, hiç kullanılmamıştır, gölgenin düştüğü zamanlarda salonun penceresinden manzara sayredilmiştir... satışı yapılan ürün sadece ikindi zamanı civarı içindir, lütfen başka vakitlerdeki gölgeler için teklif vermeyiniz,

işte size süper bir teklif, hemen ararsanız bu ürünü alana promosyon olarak hicaz makamında okunan ikindi ezanı hediyemizdir, zaten gün içerisinde gölgeli ezanı öğlen ve ikindi zamanı bulabilirsiniz, sabah henüz güneş doğmadığından gölge bulunmaz, akşam ise batmak üzeredir düşşe benim penceremde olurdu ama kayboluyor hemen, yatsıda zaten gece olmuştur... sonuçta bu vakitin minare gölgesini kaçıranlar bir daha bu fırsatı bulamazlar...

hadiye ezan sizlerinde benim odamdan duyduğunuz gibi olması için ürünün alındığı günün ikindi vaktinde kaydedilecek, 256, 128, 64 bitlik sıkıştırma oranlarında kaydedilecek ve arşivlenmiş olarak mail adresinize postalanacaktır, lütfen telefon melodisi olarak istemeyiniz, mısırdaki ulemalar ve islam ulemalarına ve bizim caminin imamına göre ayet, ezan ve duaların olmadık zamanlarda cep telefonun çalabileceği için melodi olarak kullanılmasına karşı olmaları sebebiyle isteğiniz reddedilecektir...

öğle zamanı gölgesi için teklif almıyorum, zaten o zamanınki ancak cami avlusunda ve güneşin tepede olması sebebiyle az bir miktar işinizi görmez... zaten benim pencereme de düşmüyor, fakat ilgilenen olursa gelen teklifleri cami imamına ileteceğim...

ciddi alıcıların tekliflerini bekliyorum, para iademiz yoktur, noter satışı yapılacaktır, satılan ürün sadece minare gölgesidir ürünü alan kişini benim pencerem ve odam üzerinde hak iddiaa etme hakkı yoktur, ihtilaflar konusunda mekke imamlarından oluşacak kadılar juri olarak kabul edilecektir!...

Abartmışın yaw.

Bboy Kenex

943 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:07:18 

2 adet ARI cesedi

1 adet SİVRİSİNEK cesedi

1 adet KARASİNEK cesedi

SATILIKTIR

arılar 2 yıl sinekler 1 yıllık kurutulmuştur

manevi değerleri olup

fiyatı adet başına 5 ytl dir

kargo alıcıya aittir (ciiddiyim...)

Tüm Mimari Proje , Modelleme ve Animasyon Hizmetleri
Metraj ve Keşif Hesapları
İnşaat Taahhüt , Konut Üretimi ve Satışı

37 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:07:24 

garantilidir birader, yılın her ikindi zamanında görevini layıkı ile yerine getirir,
ücret mühim değil, ne ederse verecem, taksit konusu da böylece kapanmış oldu... gönlünden ne koparsa...

yalnız üstteki mesajda belirtmeyi unutmuşum, malın nakliyesi alıcıya aittir...

528 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:07:42 

kullanılmış prezervatif deil..

patlak prezervatif geldi ilk aklıma.. 0.99ytl den satılıktır..

başınız kapalı fazla sıcaklar ve bunalır.. :):)

158 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:10:13 

ürünlerin çoğu inanılmaz hayal gücüne sahip ama en çok güldüğüm ve hala güldüğüm @fatihahitaf ' ın

643 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:19:54 

İçtiğim sodanın cam şişesi satılıktır gayet güzel şişe çevirmece oynanmaktadır

5ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyKuT^ -- 25 Aralık 2007; 23:20:08 >

3977 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:31:11 

cep telefonları çıktığından bu yana, aldığım bütün telefonların, renkli,resimli karton kutuları satılıktır..teklifler lütfen pm'den

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

2809 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:31:39 

1. felsefe yazılısı için hazırladıgım kopya kagıdı satılıktır
sslerde görüldügü üzere kopyalar küçük yazılar halinde düzenli bir şekilde yazılmıstır
kagıt olarak kültür dersanesinin dagıttıgı beleş not defteri sayfası kullanılmıştır
kagıtın rengi kopya için ideal bir renkdir parlamaz dikkat çekmez.
bizzat kendim tarafından denenmiş olan kagıt yazılıda ögrencileri elevermemektedir
içerdigi konular:
ön yüzde;bilgi felsefesi,dinsel bilgi,teknik bilgi,sanatsal bilgi,bilimsel bilgi ve formel bilim

arka yüzde;doga bilimleri,fizolof(tanım),felsefe(tanım),felsefe ile bilimin berzerlikleri,felsefe ile bilimin farklılıkları

fiyatı ise sadece10Ytldir

kagıtın kopyalanması veya benzerlerinin yazılması kesinlikle yasaktır!
eger şimdi sipariş ederseniz bu önlü arkalı kagıdın yanında %75 i dolu olan bir adet kopya kagıdı hediye kazanacaksınız
hediye kagıttaki konular:
farabi,descartes,hegel
not:hediye kopya kagıtı tek yüzlüdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 25 Aralık 2007; 23:38:41 >

Katılım zamanı: 3 Eylül 2005
I'm a cowboy, on a steel horse I ride

1306 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:49:17 

quote:

Orjinalden alıntı: a|i

1. felsefe yazılısı için hazırladıgım kopya kagıdı satılıktır
sslerde görüldügü üzere kopyalar küçük yazılar halinde düzenli bir şekilde yazılmıstır
kagıt olarak kültür dersanesinin dagıttıgı beleş not defteri sayfası kullanılmıştır
kagıtın rengi kopya için ideal bir renkdir parlamaz dikkat çekmez.
bizzat kendim tarafından denenmiş olan kagıt yazılıda ögrencileri elevermemektedir
içerdigi konular:
ön yüzde;bilgi felsefesi,dinsel bilgi,teknik bilgi,sanatsal bilgi,bilimsel bilgi ve formel bilim

arka yüzde;doga bilimleri,fizolof(tanım),felsefe(tanım),felsefe ile bilimin berzerlikleri,felsefe ile bilimin farklılıkları

fiyatı ise sadece10Ytldir

kagıtın kopyalanması veya benzerlerinin yazılması kesinlikle yasaktır!
eger şimdi sipariş ederseniz bu önlü arkalı kagıdın yanında %75 i dolu olan bir adet kopya kagıdı hediye kazanacaksınız
hediye kagıttaki konular:
farabi,descartes,hegel
not:hediye kopya kagıtı tek yüzlüdür

Güzelmiş bak bu

477 Mesaj
25 Aralık 2007; 23:58:44 

Kırılan kolumun ameliyatında kullanılan 2 adet eklemdeki iri kemikleri bir arada tutmaya yarayan çivi ..

Paslanmaz ..

Üzerinde çok azda olsa et parçacıklar ( İsteğe bağlı temizletilebilir )

Son derece sivri ..

Saf metal den sanırım ..

Uzaklaştırılmış
26 Aralık 2007; 0:05:41 

@fatihahitaf

506 Mesaj
26 Aralık 2007; 0:10:28 

Ucurumdan düsmesi sebebiyle beyaz üstü acik uzaktan kumandali ve kumandasiyla ileri ittirdiginizde geri giden bmw satiliktir.

3525 Mesaj
26 Aralık 2007; 0:47:37 

quote:

Orjinalden alıntı: fatihahitaf

SATILIK MİNARE GÖLGESİ

evimin sadece 35 mt ilerisinde bulunan çift minareli caminin kıble yönüne göre solunda kalan (eve yakın olan tarafı, cami sağ yanımızdadır yani..) minaresinin ikindi vakti civarındaki gölgesi satılıktır.

not 1: hadiye ezan sizlerinde benim odamdan duyduğunuz gibi olması için ürünün alındığı günün ikindi vaktinde kaydedilecek, 256, 128, 64 bitlik sıkıştırma oranlarında kaydedilecek ve arşivlenmiş olarak mail adresinize postalanacaktır, lütfen telefon melodisi olarak istemeyiniz, mısırdaki ulemalar ve islam ulemalarına ve bizim caminin imamına göre ayet, ezan ve duaların olmadık zamanlarda cep telefonun çalabileceği için melodi olarak kullanılmasına karşı olmaları sebebiyle isteğiniz reddedilecektir...

not 2: öğle zamanı gölgesi için teklif almıyorum, zaten o zamanınki ancak cami avlusunda ve güneşin tepede olması sebebiyle az bir miktar işinizi görmez... zaten benim pencereme de düşmüyor, fakat ilgilenen olursa gelen teklifleri cami imamına ileteceğim...

not 3: ciddi alıcıların tekliflerini bekliyorum, para iademiz yoktur, noter satışı yapılacaktır, satılan ürün sadece minare gölgesidir ürünü alan kişinin benim pencerem ve odam üzerinde hak iddiaa etme hakkı yoktur, ihtilaflar konusunda mekke imamlarından oluşacak kadılar juri olarak kabul edilecektir!...

malın nakliyesi alıcıya aittir...

PIONEER DEH 7950UB ANA ÜNİTE
KİCKER ZX 305.4 MİD AMFİSİ 4X60 WATTS
SOUND MAGUS DK 1800 1 OHM 1800 WATT RMS BAS AMFİ
SOUND MAGUS FY 07 15 38CM 1500 WATT RMS SUBW.
KİCKER KS 65.2 COMPONENT x2
SOUND STREAM 4 AWG POWER KABLO, CADENCE 100 AMPER BK SİG., 72 AMPER MUTLU AKÜ + 2 FARAD CAPS +

ARIZALI OTO AMFİLERİ SATIN ALINIR!!....

Uzaklaştırılmış
26 Aralık 2007; 2:39:35 

satılık araba tekerleğine yapışmış çilekli sakız. alana tekerlek ve kargo parası bedava. 10 dakika içinde arayana beyazlamış saç tellerimi kökleriyle beraber veriyorum. sakızın üstünde dekoratif durup her türlü hava atma aracı olarak kullanılabilir. sakıza bilim sakızı sahibine de bilimadamı havası verebilir.

hemen arayın giderken sağda dönerken solda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoincGrid -- 26 Aralık 2007; 2:53:34 >

Uzaklaştırılmış
26 Aralık 2007; 2:50:26 

Kar$i dairem de oturan 20 ya$inda ki Jessica adli universite ogrencisi satiliktir.

Sebep?Eskisi kadar mini etek giymemesi.

Promosyon var mi? Varr.15 sene icinde ararsaniz bu Jessica'nin annesini de Jessica ile beraber veriyorum.

Not:Eger Jessicayi aldiktan sonra kar$i daireme bol miti etek giyen 19-22 ya$lari arasinda guzel bir kiz bulursaniz Jessica'nin annesini almak zorunda kalmazsiniz.

Card Finans'a 3 taksit.Fi$ alip almamaniz fiyati etkilemez.Kdv dahildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y!g!T -- 26 Aralık 2007; 2:51:00 >

2303 Mesaj
26 Aralık 2007; 3:41:10 

masa ayakları sallanmasın diye altına sıkıştırdığımız karton kağıtlar satılıktır.masaların sallanıp çayın devrilmesine son sadece paslanmış paslanmaz teflon tavayla takas düşünüyorum

957 Mesaj
26 Aralık 2007; 5:05:06 

elektro saz v.s gibi cihazlar için topraklama hattı satılıktır

toprak gayet taze ve topraklama hattı için son derece uygundur.

alıcılar pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sjsero -- 26 Aralık 2007; 5:05:12 >

266 Mesaj
26 Aralık 2007; 5:14:31 

Patlatılmamış Orijinal Sakız

3,5 yıl önce çiğnediğim sakızım satılıktır. Markası Trident ve diş izi yoktur kibarca çiğnenilmiştir. hiç bir zaman şişirilip patlatılmamıştır. ilgilenenler pm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßiliyorum -- 26 Aralık 2007; 5:14:59 >

http://cimbomluligtvalma.com/

Lig TV alma, aldırtma!

Uzaklaştırılmış
26 Aralık 2007; 5:29:28 

Yıllarca oturduğum Klozet kapağımı satıyorum ,Vuruğu kırığı yok.Bazı arkadaşlar kaldırmadan alkolün etkisiyle ayaktada yaptılar.olsun sildim.Bİr müddet kapaksız kalmayı düşünüyorum.Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.Özellikle oturunca epey rahat edecek.

Pm lütfen.

Uzaklaştırılmış
26 Aralık 2007; 8:48:13 

quote:

Orjinalden alıntı: sjsero

elektro saz v.s gibi cihazlar için topraklama hattı satılıktır

toprak gayet taze ve topraklama hattı için son derece uygundur.

alıcılar pm atsın

Bu da çok hoşuma gitti benim!!

2038 Mesaj
26 Aralık 2007; 8:55:31 

Cocukken çıkardığım tüm dişlerim duruyo..
Uygun bi fiyata hepsi sizin olabilir...

Uzaklaştırılmış
26 Aralık 2007; 8:56:29 

quote:

Orjinalden alıntı: (s)éq0

Ciddi misin? Ama bak, yarışma sonunda dereceye girenlerden fotoğraf istenecek..

4127 Mesaj
26 Aralık 2007; 9:11:25 

Arkadaşın 1.5 saat boyunca içinde azcık su olmasına rağmen ocakta ateşi oldukça fazla açılmış şekilde kavurduğu, içerisindeki kirecin yanarak derinlemesine işlediği çaydanlığı satıyorum, içerisi yeterince kararmış, kırmızılaşmış ve morarmış vaziyettedir.
Yanında kirçöz, tuz ruhu, arap sabunu, çamaşır suyu, ağda ve pasçöz hediye.
Hepsi dönüşümlü kullanıldığında belki bi umut kurtarılabilir.

╚═╦═══╗═║═══║═══════║═══║═╦═══╦═╝
══║═══║═║═══║═╔═══╗═║═══║═║═══║══
══╠═══╣═╚═══╣═║═══║═║═══║═║╔══╝══
══║═══║═════║═║═══║═║═══║═║╚═╗═══
══╝═══║═════║═║═══║═╚═══╝═║══║═══
╔═════║═════║═║══════════════║══╗
ÅÿηՄя

2038 Mesaj
26 Aralık 2007; 9:16:00 

quote:

Orjinalden alıntı: ß.m.Ø

quote:

ciddiyim..

*google da vardir herhalde bikac diş resmi *

Uzaklaştırılmış
26 Aralık 2007; 9:41:24 

quote:

Oldu paşam.. DH Yarışma yazılı tablo ile çekilcek pozlar!

Uzaklaştırılmış
26 Aralık 2007; 9:51:14 

quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Kar$i dairem de oturan 20 ya$inda ki Jessica adli universite ogrencisi satiliktir.

Sebep?Eskisi kadar mini etek giymemesi.

Promosyon var mi? Varr.15 sene icinde ararsaniz bu Jessica'nin annesini de Jessica ile beraber veriyorum.

Not:Eger Jessicayi aldiktan sonra kar$i daireme bol miti etek giyen 19-22 ya$lari arasinda guzel bir kiz bulursaniz Jessica'nin annesini almak zorunda kalmazsiniz.

Card Finans'a 3 taksit.Fi$ alip almamaniz fiyati etkilemez.Kdv dahildir.

Bence en guzeli bu. Tamamen tarafsizim.Msji yazani bile tanimiyorum.

2038 Mesaj
26 Aralık 2007; 9:52:48 

quote:

quote:

Oldu paşam.. DH Yarışma yazılı tablo ile çekilcek pozlar!

[cool]Photoshop[/cool]

ayarlarız sana DH Yarışma yazılı tablo

2798 Mesaj
26 Aralık 2007; 9:59:00 

quote:

Orjinalden alıntı: esereser

naz lanmadan masraf cıkarmadan veren kız arkadaşim satılıkdir(msn adresı ve cep telefonu numarası verılecekdir)ürün %100 de%100 güvenlidir para iade garantısı vardir fıyat 300 dolar

http://img299.imageshac...tattachmentyjxz8sx0.jpg

Yarışmanın "En Aşmış Teklifi" seçildi tebrikler
Bu arada talip olabilirim ama fiyat yüksek ve kızın daha yakından fotosu lazım

Sonra da "esereser'inkine çaktım!" die topic aççam

Kızma he takılıoz işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryo Ishizaki -- 26 Aralık 2007; 10:00:45 >

...mighτy Ducks of Anaheim...

943 Mesaj
26 Aralık 2007; 10:03:13 

b
quote:

quote:

ben kurutulmuş arılarda ciddiydim ama ciddiye alan olmadı ilk sayfada
hesabıma yatarsa para yollarım kargoyla

Tüm Mimari Proje , Modelleme ve Animasyon Hizmetleri
Metraj ve Keşif Hesapları
İnşaat Taahhüt , Konut Üretimi ve Satışı

2809 Mesaj
26 Aralık 2007; 11:54:51 

lise3 felsefe kopyasına kimsenin ihtiyacı yokmu ya

8210 Mesaj
26 Aralık 2007; 11:59:08 

Tefeciye aldığım borca karşılık tefecinin verdiği senetler satılıktır. Herbirisi zümrüt değerindedir fakat ben de tanesi 100 lira

Moulin Rouge!
www.sadans.com

3624 Mesaj
26 Aralık 2007; 15:27:11 

Beşiktaşın şampiyon oldugu sene diyarbakırspor karşısında Sergen Yalçın'ın giydigi forma 1000YTL'Ye tarafımdan satılıktır . İsteyenler PM

Üzerindeki parfüm kokusu çamasır makinesinde giderilmiş olup sadece halı sahada giyilmiştir . Forma beyaz çubuksuzdur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DieselTRoniC -- 26 Aralık 2007; 15:33:58 >

BeşiktAŞK

866 Mesaj
26 Aralık 2007; 15:58:38 

Ewet awrupa we asya kıtalarını birbirine bağlayan nacizhane boğazın incisi olarakta bilinen boğaz köprüsü tarafımdan satılıktır 10.000 ytl ye satıyorum fiyatı görünce korkmayın köprüden alınan geçiş parasıyla ödediğinizi 1 günde çıkartırsınız zaten oda beni kesmez diosanız boğaz köprüsünü seyreden herkesten 'seyretme parası' alabilirsiniz

ewet teklifleri bekliyorum

AMD Phenom II X4 955 3200MHz--ACER H235HBMID, 23"--SAPPHIRE Pure CrossFireX 890GX--GEIL Value Plus 4GBx2 DDR3-1333MHz--DARK KNIGHT--SAMSUNG Spinpoint (HD103SJ), 3.5", 1TB--SEASONIC M12II-620 620W--
MSI R6950 Twin Frozr II

451 Mesaj
26 Aralık 2007; 16:35:56 

anadolu ve balkanların ilginç ilan şampiyonu

2809 Mesaj
26 Aralık 2007; 19:54:57 

13258 Mesaj
26 Aralık 2007; 20:22:49 

quote:

Orjinalden alıntı: TRaMbLeN