Şimdi Ara

Eski sevgilimin ayrıldıktan 1 bucuk ay sonra yeni sevgili yapması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55
Cevap
0
Favori
11.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan 3 hafta önce arkadaşım aracılığıyla bana ulaşıp hala görüşmek istediğini söyleyen eski kız arkadaşım bugün sevgili yapmış arkadaşlar (1.5 ay önce ayrılmıştık)😂 ben o süreçte tekrardan görüşmek istememiştim çünkü sinirim çok tazeydi.

Arkadaşıma da demiş ki, aşık oldum, 8. Sınıf ergenlerine döndüm, hayatımdan çok memnunum demiş. Benim yaşım 25 kendisi 22 yaşında 😂 olayın şoku üstümde hala gülüyorum, ama gerçekten de kaldıramadım bu kadar hızlı olmasını..

Ayrıca bu olay başıma ikinci kez geliyor 😂

Neden böyle bu kadınlar sizce? Yoksa bana mı denk geliyor?

Bunlara onu yaptıran nedir? Hırsından mi yoksa yara bandı olsun diye mi? Kendi kafamda cevap veremedim buna.

• 1.5 ay değildir o yedek oyuncudur.

İletişime geçme düşünme. Denizde balık çok daha yaşın genç

• Yeni girdiği ortamdan bir eleman ya bu dostum, haklısın ama tabi. Unutacağım gidecek bunu da bir öncekiler gibi, ama ortada bir midesizlik mi desem, duygusuzluk mu desem, adını koyamadığım bir şey var, onu anlayamadım 😂 @Masik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baby Blue -- 2 Nisan 2022; 3:29:4 >
  • Napcaktı , yas mı tutsaydı
  • the__executioner__ kullanıcısına yanıt

Hehehehe 😂 tutuyordu hocam zaten, tutarken yaptı yeni sevgiliyi 😂 çıldırmış bunlar valllaaa

• Baby Blue kullanıcısına yanıt

Güvenmemek lazım , önemli olan seninle sevgiliyken yenisini bulmamış olması

Buna şükür yani 😂 hayat devam ediyor tabi yapacak bir şey yok.

3 hafta önce birinden hoşlanıyorken, ondan 3 hafta sonra birinden hoşlanmak çok mide bulandırıcı.

Sanırım ben ilişkide geri kafalıyım artık hocam, neslime ayak uydurmakta güçlük çekiyorum 😂

• Baby Blue kullanıcısına yanıt

Hocam ne hoşlanması ya kim de para varsa ona gidiyorlar işte

Bu kısım çok doğru yav valla. Çok mide bulandırıcı ya bu mevzular. Artık ilişkileri ve samimiyetsiz dostlukları gördükçe evden dışarı çıkasım gelmiyor, içim az önce çok sıcaktı yani karşı tarafı huzursuz etmek bana iyi gelecek diye düşünüyordum, şimdi de diyorum ki ne gerek var bırak ne bok yerse yesin 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baby Blue -- 2 Nisan 2022; 3:41:35 >
  • Benim 2 günde yaptığım bile oldu.
    Hayat akıyor fırsatları değerlendirin. Takılıp kalmayın.

Birinden ayrılmadan önce flörtünüz falan olsun yani yedekte bir olsun ayrıldığınızda tak oyuna alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FF980A2B3

Benim 2 günde yaptığım bile oldu.
    Hayat akıyor fırsatları değerlendirin. Takılıp kalmayın.

Birinden ayrılmadan önce flörtünüz falan olsun yani yedekte bir olsun ayrıldığınızda tak oyuna alın.

25 yaşından sonra buna evrilmem birazcık zor ama mantıklı..

Eğer bekar hayatı yaşıyorsam en hızlısı, sevgili yaptıysam en layığı olmaya çalışıyorum, sevgililik hayatında muhtemelen enayiymişim, 25 yaşında tecrübe ettik ama ettik işte 😂

• hocam normal bunlar, yapacak bisey yok. senin sevgilin degil sonucta artik

ben eski hatundan ayrildim sali gunu, ctesi gunu baska biriyle yemege ciktim takildik falan. olur boyle, tabi dile kolay, artik kadin senin degil sonucta yapacak bisey yok. kabullenip devam etmek lazim. o konu kapandigi gunden sonra o senin degil, istedigini yapar. ayni sekilde sen onun degilsin, istedigini yapabilirsin.

• Her erkeğin yaşadığı ama asla inanmadığı olay ve bende inanmamıştım.yeni çocuk hep vardı bir köşede.Senden daha iyi olabilir , senden daha varlıklı yada daha statülü olabilir.

Fakat seni biraz sevdiyse hiç bir zaman sende ki gibi hissedemeyip ayrılacağı adamdır.

Hatta bekle ve o çocuk ile sevgiliyken sana yazmasını izle.

Şimdi sahte bir kızdan ayrıldığını düşünerek mutlu ol ve onun kendisini avutmasını izle.

Kız kovalıyorsan piyasa da çok.

Çok doğru , kız dese ki ben Seni seviyorum , lükste gözüm yok. Annesi laf eder , best arkadaşının sevgilisi hediye çiçek almıştır ve pandoradan bilezik onu kıskanır. Story görür kıskanır. Kısaca hep en iyisini isterler.

• 1,5 ay iyi

bence sorun yok
  • timucinkalorifer kullanıcısına yanıt

Şu an paran varsa seninle sevgili olur ama yarın daha zengin birini bulursa artık tek odak noktası o olur

• sil gitsin. her şeyi sil hiçbir şey kalmasın ona dair en mantıklı yapılacak şey bu hocam. intikam alacam ders verecem falan diyosan onu bilemem

Evet hocam , asıl kötü olan kızın sonradan paragöz çıkmasıdır.

• En büyük intikam ve ders sessiz kalıp umursamaktır.

• vardır sezinlesen öyle inkar ederlerki pişman olursun şüphe duyduğun için ama ayrıl 10 gün geçmez yenisiyle ortaya çıkar çünkü hep vardır

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.