Şimdi Ara

## AMD Athlon ve Sempron Logolarını Yeniledi ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni nesil Phenom ve Opteron logolarından sonra AMD, ürün gamında yer alan Athlon ve Sempron işlemcilerinin logolarını da Phenom ve Opteron için kullandığı tasarım anlayısı çerçevesinde güncelledi. İşte AMD'nin yeni Athlon ve Sempron logoları;

## AMD Athlon ve Sempron Logolarını Yeniledi ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 25 Aralık 2007; 15:10:22 >

• Haber için teşkkürler.Eskisinden daha iyi olmuş bu logolar.
  • haber için teşekkürler

eskilerin logosunu değiştireceğine acilen yenilerin l3 belleğiyle oynasa mesela
  • güzel ama gereksiz gibi..
  • bende amd kullanıyorum ama amd nin bu işleri aşması gerekiyo. Logo değil donanım üretsin!
  • kendilerini boşa yoruyorlar bana söyleselerdi bende yapardım bunları
  • Amd çok garip hiç sonuç çıkartmıyor, insanları gelip geçiştirmek gibi oyalıyor gibi. Zaman kazanmak mı denir buna acaba? Yoksa bir iftar yemeğinde önüne bir sürü şey getirip götürürler ama ana yemek olmaz ya, o misal, ortada doyurucu birşey yok geçiştirici şeyler var.
  • logo ile oynamaya başladılar , sanırım amd'nin keyfi iyice kaçtı , boş beleş işlerle uğraşır oldular
  • Logoları napıcaz? Yeni kutu da tasarların, ne güzel vitrinde durur
  • amd işlemci işini bırakıp grafik işine girecek herhalde
  • ooo yakında kar etmeye baslarlar bu düzenleme insanlık için küçük amd için büyük bir adım
  • ATİ 790FX logosu gibi olmuş.
    Bu arada logolarda AMD'nin yeşili kaçmış.
  • hayırlısı olsun bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mamad

bende amd kullanıyorum ama amd nin bu işleri aşması gerekiyo. Logo değil donanım üretsin!

• Eyvallah
  • greçekten yaa. bütün işler bitti sanki logo ile uğraşıyorlar. hey Allah ım Yarabbim.
  • Satışları etkiler diye mi yaptı acaba satış politikası yeni kartlara 3xxx serisi ismi verdiği gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ckm

Haber için teşkkürler.Eskisinden daha iyi olmuş bu logolar.

+1905
  • Şimdi ne var bunda diyebilirdim ama şu logo kim bilir kaç paraya mal oldu.

Önce karizmayı kurtarsa da sonra şekil yapmaya baksa. AMD eski AMD değil logoları bile değişti. :)
  • yani şimdi niye durup dururken ortadan kalkacak nerdeyse kartlar anlamadım kafam karıştı ne yapıyosunnnnnnnnnnnnnnn amd deli etme beni ya senin yüzünden intel canımıza ot tıkayacak sinirlenmemeliyim derin derin nefes al...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.