Şimdi Ara

** Creative Zen Stone İnceleme **

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
17.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar bundan 1 yıl kadar önce yine "creative zen" mp3 çalarım çalınmıştı bende dün yeni mp3 almaya karar verdim ve kadıköyü dolaştıktan sonra, creative zen stoneda karar kıldım. Creative'in gerek ses kalitesi ve tecrübesi gerekse şıklığı ben etkiledi. Fakat bu mp3 playerda dezavantaj olarak gördüğüm tek nokta ekranı olmayışı. Daha çok "shuffle" tarzında bir alet. Yani ne dinlediğiyle çok ilgilenmeyen sadece sevdiği parçaları atıp yürürken veya oyalanmak için dinleyen kullanıcılar için tasarlanmış. Her ne kadar ben bu sınıfa çok girmiyor olsamda yinede fiyatının hafifliği beni cezbetti ve aldım. Philipsin başka modelini alıcaktım fiyatı uygun diye, kasaya götürürken içini kontrol ettim ve pilli oluşu beni son anda caydırdı ve bu ürünü aldım.

Kutu İçeriği:

Şık ve Sade.

1 adet usb aktarım kablosu, kulaklık, zen stone ve kullanım klavuzu başka yanında gelen herhangi ekstradan birşey yok..Gerekte olmadığını düşünüyorum.

Ürünün yanında Sd kart vermiyorlar sadece boyutunu anlamanız için koydum.

Creative Zen Stone

Ürünün üstünde Ses ayarlama, şarkı ilerletme, karışık çalma, sıra ile çalma, şarkıyı tekrarlama, şarkıyı durdurma ilerletme düğmeleri bulunuyor.
    Gayet şık ve sade. Sonuç olarak eğer çok kapsamlı birşey aramıyorsanız, yürürken,spor yaparken,trende,otobüsde vs. dinlemek için gayet ideal bir ürün. Zaten creative ses üzerine bir marka olduğu için ses kalitesini anlatmama gerek yok sanırım. Gerçekten hakkını veriyor diyebilirim. 70-80 ytl bütçesi olanlar için biçilmiş kaftan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitaristanbull -- 26 Aralık 2007; 20:15:07 >

• bu ne yaf beğenmemiş kimse galiba cevap yok
  • kanka inceleme güzel olmuş sağol bayada ufakmış alet fiyatıda uygunmuş ses kaliteside mükemmeldir creative yani yalnız usb kablosu diyemiyorum çünkü kablodan çalmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaçak Mazot -- 24 Aralık 2007; 16:09:09 >
  • kablo biraz ufak evet.. Bu arada senin sistemin maşallahı var
  • arkaşım ya ekranın oLmaması sence büyük bi sorun diiLmi? şahSen ben öLe düşünüorumda ....sırf bu yüzden almaktan wazgeçtim....:(
  • inceleme güzl olmuş.çok küçük ve hoş bi tasarımı var dün almaya gittim bakırköy capacity elecktro world den sanırım kampanya varmış 45 tl idi gittimde kalmamıştı bu gün gelir dediler ama bi daha uğramadım bi ara giderim 45 tl ye bulursam çok iyi olur çok hoş bi ürün ilgilenenler bi baksın derim bakırköye inş bulurum...
  • Ürün iyiye benziyor. Bana fiyatı da çok uygun geldi.
  • ürünü bende bu gün aldım cevahir teknosadan 49 tl şuan şarzda daha sesini test etmedim kutudan birde klıf çıktı beyaz şeffaf bi klıf ürün hoşuma gitti bi sorun çıkarmaz inş...
  • selam bende urunu bugun hepsiburadadan aldım. calıstırmadan once 3 saat sarj edın dıyodu.dayanamadım 1.5 saat sonra cıkardım.ancak tekrar sarja taktıgımda kırmızı ısık yanıp sonmuyo artık.devamı yanıyo.ılk sarja koydugumda yanıp sonuyodu.bu bır sorun mu.
  • yok devamlı yandımı şarj full demek yanıp söndümü şarj azalıyor demek..içindeki programıda pc ye kur orda şarj durumunu yüzde olarak gösteriyo daha rahat anlarsın nekadar kaldını.Bu arada hayırlı olsun...
  • tesekkur ederım hocam.
  • Farklı bir marka mp3 player almayı düşünürken bu üründen bu gün satın aldım, nakit fiyatı teknosa'da 49tl, cihaz şu an şarj oluyor henüz deneme fırsatım olmadı ancak cihazın içerisindeki yazılımın Audio Cd'leri ripleyerek kendi hafızasına kayıt etmesi gerçekten hoşuma gitti.

Kartımdaki para puan sayesinde 26tl ekstradan ödeyerek bu ürüne sahip oldum ve henüz ses kalitesini duymadığım için çok fazla fikir sahibi olamadım ama genel olarak bu ürünü aldığıma memnunum.

İnceleme eski bir tarihe ait de olsa, incelemeyi yapan arkadaşımıza teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar bende ürünü alacağım ama tam kararımı veremedim ekranı olmaması büyük bir eksi bence 2 tane ürün arasında kaldım sizce hangisini alayım?
    Creative Zen Stone yada GoGo Titan
    http://www.hepsiburada.com/gogo-titan-2gb-ses-kayit-mp3-player-40-saat-kesintisiz-muzik/productDetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd52317

Aslında Gogonun 2 artısı var bence 40 saat kesintisiz müzik diyor birde ekranı var
    ama creativin adı yeter birde dışarıya ses veriyor ?
  • Arkadaşlar bende dün siparişi verdim bugün elime geçti hepsiburadadan 76'ya Zen stone ve Panasonik kulak içi kulaklık aldım ürün gayet güzel ve şık, ekranı olmaması gerçekten işi bozsada görünüşü ve küçüklüğü,ses kalitesi işi götürüyor, Kutunun içinden ise birde silikon kılıf çıktı her gören arkadaşım bundan bitanede ben alıyım dedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: SONYENICHERY

Arkadaşlar bende dün siparişi verdim bugün elime geçti hepsiburadadan 76'ya Zen stone ve Panasonik kulak içi kulaklık aldım ürün gayet güzel ve şık, ekranı olmaması gerçekten işi bozsada görünüşü ve küçüklüğü,ses kalitesi işi götürüyor, Kutunun içinden ise birde silikon kılıf çıktı her gören arkadaşım bundan bitanede ben alıyım dedi

Bende o arkadaşların gibiyim..

Bugün arkadaşımda gördüm. Aynı şekil kılıflı, simsiyah ufacık bişey. Sesini bulundugumuz ortamda 1mt ara ile duymak mümkün.(kulaklık)
    Çok kaliteli ses çıkarıyor. Şu sıralar bende alacağım.

Konuyu açan arkadaşıma teşekkürler.
  • az önce teknosadan gittim 49.90 a 2 gb aldım içinde usb kablo, silikon kılıf,kulaklık,kullanım klavuzları ve de kemere takma için aparat çıktı gerçekten çok güzel ve fiyatıda çok uygun düşünenler kaçırmasın derim. ürün şu anda şarjda..
  • arkadaşlar bu alette şöyle bir özellik warmı mesala bi klasör yaptınız içersine 2-5 tane parça koydnuz bunları çaldıktan sonra tamamen susması vb gibi ben yaptım ama olmadı şarjı bitene kdar yada tüm şarkıları çalana akdar susmuyor galiba?
  • malesef klasör yapabilyosun ama bi klasördeki şarkılar bitti zaman diğerine geçiyo bide karışk çaldın zaman farklı klasördeki şarkılarıda çalabilyo orası iyi olmamış..ama yinede ben memnunum yolda giderken spor yaparken bire bir bence fiyatta çok güzel düşünenler kaçırmasın derim...
  • arkadaşlar bende bu üründen aldım teknosada olduğunu bilmiyordum,hepsiburadadan aldım 3.75 tl kazık yedim :D
    kulaklığı çok kötü diyorlardı doğruymuş malesef 20-25 tl arası kulaç içi kulaklık alıcam..

çok kibar ve şık bir mp3 player,şarjıda iyi gidiyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXIST

arkadaşlar bende bu üründen aldım teknosada olduğunu bilmiyordum,hepsiburadadan aldım 3.75 tl kazık yedim :D
    kulaklığı çok kötü diyorlardı doğruymuş malesef 20-25 tl arası kulaç içi kulaklık alıcam..

çok kibar ve şık bir mp3 player,şarjıda iyi gidiyor..

eğer kulaklık almadyısan bu ikisinden birisini al ben 19 liralığı kullanıyorum gayet memnunum harika ses veriyor
    http://www.hepsiburada.com/panasonic-rp-hje200e-kulaklik/productDetails.aspx?categoryid=17414&productid=evpanrphje200e

http://www.hepsiburada.com/panasonic-rp-hje300e-kulaklik/productDetails.aspx?categoryid=17414&productid=evpanrphje300e
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.