Şimdi Ara

## Dell'in 30' DisplayPort Destekli Yeni LCD'si Satışta ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Dell'in 30' DisplayPort Destekli Yeni LCD'si Satışta ##

## Dell'in 30' DisplayPort Destekli Yeni LCD'si Satışta ##

Önce AMD-ATi'nin Ocak ayında çıkacak olan 55nm üretim teknolojisine sahip DisplayPort destekli RV635 gpu'su hemen ardından da ZOTAC'ın hazırlamakta olduğu DisplayPort destekli GeForce 8800GT'nin ortaya çıkması biranda gözleri yeni ara birim ile uyumlu LCD monitör arayışına yöneltti. Henüz bu konuda çok sayıda alternatif bulunmamakla birlikte DisplayPort'un en önemli destekçilerinden biri olan Dell'in yeni bir model üzerinde çalıştığı bilniyordu. Firma bu beklentileri boşa çıkarmadı ve 30" gibi devasa bir büyüklüğe sahip olan DisplayPort destekli yeni monitörü 3008WFP'yi satışa sundu. Yüksek boyutu ve 2560 x 1600 çözünürlüğü ile Full HD destekli olan monitör 3000:1 karşıtlık ve 370 cd/m2 parlaklık değerine sahip. 8ms tepki süresi ile gelen Dell 3008WFP, S-Video, Analog,HDCP destekli DVI-D, HDMI, Component, Composite ve DisplayPort olmak üzere çok sayıda farklı bağlantı alternatifi ile dikkat çekiyor ki özellikle HDMI ve DisplayPort son derece önemli. 3 yıllık garanti ile sunulmakta olan monitörün fiyatı ise 2040$ civarında.

• bi tane göndersinler...
  • Maşallah fiyat güzel ama bu inçe normal displaybord yaygılaşsın getirileri götürüleri nasıl anlarız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stradivardi

bi tane göndersinler...

kesinlikle
  • fiyata bak peh.. 1000$ dan fazla etmez
  • Bluray çözünürlüğünü bile aşıyor, Film ekrana orantılandığında görüntüde bozulma olacaktır.

Birde LCD-TV lerde samsung 100hz toshibada 120hz ekranları pazarlamaktalar. Henüz pc monitörlerinde böyle birşey yok.+ZCRT'deki yenileme hızıyla ne gibi bir bağlantısı var???
  • bence şimdilik DVI yeterli HDMI bile fazla, tabi konsol kullanmıyosan...
  • oyy oyy oyyyyyyyy !!! al bunu tüm gün hd film izle
  • Ürünün özellikleri çok güzel ama gerçekten pahalı ben tasarımına pek ısınamadım çok klasik olmuş ...
  • klasik ama teknolojisi süper bu lcd yle blu ray den aşağı film izlenmez. karizması yeter.
  • ii güzel de bunun başında en fazla 1 saat daha fazlası gözleri bozar zira 30 inc 76.2cm ekran demek
  • aynı ekranı 1920x1080p hale sokup 1000 dolara satsalar olmaz mı :(
  • Ya iyi güzel haberde malesef NEC monitör Türkiye'de yok! ben hiçbir yerde görmüyorum artık. Index de getirmiyor galiba artık silindi gitti piyasadan yazık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 20 Aralık 2007; 18:01:44 >
  • çok fonksiyonlu bir lcd ama çok fahiş bir fiyat bu ifyata iyi bir 32"lvd tv alınır
  • Çıkış olarak çok iyi monitör ama fiyat olarak tuzlu. Alıcısına hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: s3k0

ii güzel de bunun başında en fazla 1 saat daha fazlası gözleri bozar zira 30 inc 76.2cm ekran demek

Ben 32' kullanıyorum..göz falan bozmuyor merak etme (:
  • Çok pahalı abi ya.Hangi babayiğit alır ki bunu ülkemizde...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.