- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Uykuda ve uyanınca baş dönmesi
10 Cevap1502 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2682 Mesaj
16 Aralık 2007; 13:24:41 

Arkadaşlar ben bazen rüyamda böyle dairesel ya da yüksek yerler görüyorum, rüyamda panik oluyorum biraz, uyanıyorum hemen ve başım dönüyor 1-2 dakika. Yani rüyamın etkisi uyanınca sürüyor. Dün gece yine oldu. Hafif panik atağım var, onunla ilgili olabilir mi sizce? Ya da başka böyle şey yaşayanlar var mı? Teşekkürler şimdiden.

1975 Mesaj
16 Aralık 2007; 13:27:50 

Uyku Apnesi de olabilir.
Doktora git.

2682 Mesaj
16 Aralık 2007; 13:36:18 

quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

Uyku Apnesi de olabilir.
Doktora git.

Biraz baktım googlede dediğin şeye ama uymuyor bana pek. Sağol yine de.

4205 Mesaj
16 Aralık 2007; 13:38:48 

[font="Comic Sans MS"]Bende aniden oturduğum yerden kalktığımda veya yataktan kalktığımda gözlerim kararıyor 5-6 saniye hiçbişe göremiyorum sonra yavaş yavaş geçiyor [/font]

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
Yüzbaşı Kadri Bey
22 Nisan 1915

Dokuz Eylül Üniversitesi-2011

Satılık 2. EL YGS&LYS Görüntülü Eğitim CD'leri, Makul fiyat. (TIKLA)

671 Mesaj
16 Aralık 2007; 13:41:02 

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

[font="Comic Sans MS"]Bende aniden oturduğum yerden kalktığımda veya yataktan kalktığımda gözlerim kararıyor 5-6 saniye hiçbişe göremiyorum sonra yavaş yavaş geçiyor [/font]

Aynlsl ve ba$ dönmesi oLuyor ama kararma süresi 3 4 saniye kadar..

1975 Mesaj
16 Aralık 2007; 13:43:57 

quote:

Herkes de olur.
Kan yerçekimi etkisiyle beyninden çekilir.

465 Mesaj
16 Aralık 2007; 13:49:11 

quote:

banada hasta olunca uzun süre yatınca oluyor sanırım arkadasın dedıgı gıbı kanın beyınden bı anlık asagı dogru akması

4205 Mesaj
16 Aralık 2007; 13:49:54 

quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

Herkes de olur.
Kan yerçekimi etkisiyle beyninden çekilir.

[font="Comic Sans MS"]Teşekkür ederim dostum kaygılanıyordum acaba hastalıkmı var diye ama sayende kaygım geçti çok sağol.. [/font]

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
Yüzbaşı Kadri Bey
22 Nisan 1915

Dokuz Eylül Üniversitesi-2011

Satılık 2. EL YGS&LYS Görüntülü Eğitim CD'leri, Makul fiyat. (TIKLA)

1645 Mesaj
16 Aralık 2007; 13:54:02 

quote:

Orjinalden alıntı: fernsehn

Arkadaşlar ben bazen rüyamda böyle dairesel ya da yüksek yerler görüyorum, rüyamda panik oluyorum biraz, uyanıyorum hemen ve başım dönüyor 1-2 dakika. Yani rüyamın etkisi uyanınca sürüyor. Dün gece yine oldu. Hafif panik atağım var, onunla ilgili olabilir mi sizce? Ya da başka böyle şey yaşayanlar var mı? Teşekkürler şimdiden.

dostum sağlık gölumunde üst konu olarak baş dönmesinin bilgisayar ekranının ayarından olabileceği yazıyor. bendede 1 kere uyandığımda baya başım dönmuştü kusmuştum daha sonra tam bilgisayara oturunca birdaha döndu 5 gun sonra falan sonrao konuyu gördüm orda yazılanları uyguladım bidaha başım dönmedi bi bak oraya istersen

DH 2005

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
16 Aralık 2007; 13:57:46 

baş dönmesi derken boyun ile beraber başında 360 derecelik açı ile dönüyomu demek istedin

2682 Mesaj
14 Şubat 2008; 0:48:56 

quote:

Orjinalden alıntı: emure

dostum sağlık gölumunde üst konu olarak baş dönmesinin bilgisayar ekranının ayarından olabileceği yazıyor. bendede 1 kere uyandığımda baya başım dönmuştü kusmuştum daha sonra tam bilgisayara oturunca birdaha döndu 5 gun sonra falan sonrao konuyu gördüm orda yazılanları uyguladım bidaha başım dönmedi bi bak oraya istersen

Çok teşekkürler, görmemiştim mesajını...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Uykuda ve uyanınca baş dönmesi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.512