Şimdi Ara

## Abit'den Soket AM2+ Destekli Yeni Anakart ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Abit'den Soket AM2+ Destekli Yeni Anakart ##

## Abit'den Soket AM2+ Destekli Yeni Anakart ##

Abit, AMD'nin soket AM2+ formundaki işlemcilerini de destekleyebilen yeni anakartı A-N68SV'yi duyurdu. Firmanın yeni anakartı tek çip tasarıma sahip olan Nvidia'nın GeForce 7025 + NVIDIA nForce 630a yonga seti paketini kullanıyor. AMD'nin tek ve çift çekirdekli Athlon64 işlemcilerinin yanı sıra soket AM2+ formundaki Phenom işlemcileri ile de çalışabilen anakart ayrıca Nvidia'nın GeForce 7 mimarisini esas alan entegtre GeForce 7025 IGP'sini kullanıyor. Yani bu anakartı alan kullanıcılar harici bir ekran kartı alma ihtiyacı duymayabilirler. Özellikle giriş seviyesi kullanıcılar, osif sistemleri ve sistem entegratörlerinin dikkatini çekmesi beklenen pasif soğutmalı Abit'in yeni anakartı A-N68SV sahip olduğu 2 adet DIMM slotu üzerinden 4GB'a kadar DDR2-800MHz bellek desteği sunabilmekte. Harici ekran kartı kullanmak isteyenler için PCIe X16 slotuna da sahip olan anakart üzerinde 5.1 kanal yüksek tanımlı ses ve gigabit ethernet özellikleri de yer almakta. Micro ATX form faktörü ile HTPC'lere de göz kıpran anakart üzerinde farklı RAID konfigürasyonlarını destekleyebilen 4 adet SATA-II konnektörü ve 1 adet IDE desteği de yer alıyor. Ürünün fiyatı hakkında net bir bilgi şu an için bulunmamakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 11 Aralık 2007; 13:03:28 >

• Orjinalden alıntı: fx57

4 adet DIMM slotu üzerinden 4GB'a kadar DDR2-800MHz bellek desteği sunabilmekte.

Hocam resimde 2 adet gözüküyor. Uykusuz kalmaktan çift görmeye başladın galiba.ABIT 845 chipli bi anakartım wardı acayip sorunluydu.O gün bu gündür uzak dururum ABIT den.Şimdi kalkıp ABIT dünyanın en iyi anakart üreticilerinden birisidir demesin bana kimse bu işler birazcık da şans işi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMIN3M -- 11 Aralık 2007; 11:37:30 >
  • abitttt yeterrrrrrr güzel bişiler çıkart yaaaa
  • bu kartın neresinde 4 adet dimm slotu var
    herzamanki gibi sade bir anakart
    giriş seviyesi olarak
  • Ayrıca bütünleşik ekran kartı olupta HDMI çıkışı olmayan bir anakartın HTPC lere göz kırpma şansıda olmadığını düşünüyorum,Çıkmak üzre olduğunu düşündüğüm ATI 790G chipsetli anakartlar varken bu vakitte bunu kim ne yapsın
  • anakartin rengi guzel deyil
  • arkadaşım senin kart bozuk çoktı diye niye abite laf atıyon elektronik işi biraz şans işi her firmanın bozuk parçası olur önemli olan az sayıda olması ve servisinin iyi olması bu arada kartın rengi çok itici...
  • quote:

Orjinalden alıntı: menem

abitttt yeterrrrrrr güzel bişiler çıkart yaaaa

Kesinlikle katılıyorum.
  • Abit giriş seviyede şuan hızlı olan firmalardan gigabyte tan bile atak. üst düzey modelleri de dört gözle bekliyoruz.
  • vay bee nerde o eski abitler..... abit son krizden baya hırpalanmıs yaw adamlar micro-atx kartlar yapmaya basladı...
  • Bir dönem tüm sunucularda Abit kullanmışlardı. Fakat hepsinin kondansatörleri tek tek şişince mecburen değiştirmek zorunda kaldık. O zaman çok sıkıntı çekmiştim sunucu değişimlerinde. O nedenle Abit deyince hep bir şüpheyle yaklaşıyorum.
  • yaw bu abitte i markadadır hos markadır ama ne öldü ne de kaldı
  • ekran kartı:zotac 8800 GT AMP 512 mb
    işlemci:core2 duo
    anakart:*****
    ram:2 GB Kingston
    harddisk:250 GB samsung
    dwd-rw
    kasa:BIEN G803CB3 450W çift fanlı

arkadaşlar şu sisteme göre anakart söleyin bütçem 120-150 dolar arası güzel bişe olsun.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: menem

abitttt yeterrrrrrr güzel bişiler çıkart yaaaa

Ben abit teknolojisine sonuna kadar güveniyorum.Dikkat ederseniz giriş seviyesine yönelik bir anakart bu.İlla güzel bir Abit anakart görmek istiyorsanız intel tabanlı ama aşağıdaki linki incelemeni tavsiye ederim.

http://www.abit.com.tw/page/tu/motherboard/motherboard_detail.php?pMODEL_NAME=IX38+QuadGT&fMTYPE=LGA775&DEFTITLE=Y

İnşallah Türkiye ye gelir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maystro -- 12 Aralık 2007; 1:13:27 >

• Orjinalden alıntı: EMIN3M

Orjinalden alıntı: fx57

4 adet DIMM slotu üzerinden 4GB'a kadar DDR2-800MHz bellek desteği sunabilmekte.

Hocam resimde 2 adet gözüküyor. Uykusuz kalmaktan çift görmeye başladın galiba.ABIT 845 chipli bi anakartım wardı acayip sorunluydu.O gün bu gündür uzak dururum ABIT den.Şimdi kalkıp ABIT dünyanın en iyi anakart üreticilerinden birisidir demesin bana kimse bu işler birazcık da şans işi...

ben mi yanlış okudum siz mi yoksa fx57 hoıcam mı sonradan düzeltmiş aynen şu yazıyıor...

2 adet DIMM slotu üzerinden 4GB'a kadar DDR2-800MHz bellek desteği sunabilmekte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.