Şimdi Ara

TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI ANKARA POLATLI çıkanlar buraya (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.602
Cevap
17
Favori
468.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eyvAllah beyler cevapladiginiz icin cok tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meslekcilerin egitimi kac gun suruyor, bir de gelirken yanimizda getirmemiz gerektigini dusundugun seyler nelerdir? simdiden tesekkurler

• beyler yukarıda bahsedildiği gibi, branşınızda sayı varsa 69 101 vs meslekçisiniz ve bunlar da hava/kara/jandarma vb. bunlarla ilgili diye biliyorum. yok adestim, çekili obüs vs. yazıyorsa 2,5 aylık takım komutanı olacak asteğmen adayısınız. yine de 2,5 aylık yapan birine teyid ettirin.selamlar, kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknonel -- 26 Ocak 2014; 11:51:47 >
  • Adı MUHAMMED
    Sevk Bitiş 31/01/2014
    Soyadı YILAN
    Celp Dönemi ŞUBAT 2014
    Eğitim Birliği TOP. VE FÜZE OK.K.LIĞI / POLATLI/ANKARA / ANKARA
    Celp Grubu1
    Esas Birliği
    Kuvvet HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Statü YEDEK SUBAY
    Sınıf TOPÇU
    Sevk Başlangıç 27/01/2014
    Branşı 101

TAHMİNİME GÖRE BRANŞLAR İZİM SINIFLAR OLUYOR TÜM 101 E şimdiden selamlar
  • brans numarası unıde bıtırdıgınız bolume ve tskda gorev alacagınız sınıfa gore verılır buna takılmayın. teslım tarıhı 27-31 ocak olan herkes meslekcıdır..burda temel bır subaylık egıtımı aldıktan sonra kendı meslegınızı yapacagnız yere kura cekıp gıdeceksınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknonel

beyler yukarıda bahsedildiği gibi, branşınızda sayı varsa 69 101 vs meslekçisiniz ve bunlar da hava/kara/jandarma vb. bunlarla ilgili. yok adestim, çekili obüs vs. yazıyorsa 2,5 aylık takım komutanı olacak asteğmen adayısınız. selamlar, kolay gelsin

adestim obus gıbı bılgıler e devlette yazmaz benım brans 69 du tk k. oldum obus vs buraya gelınce ogrenırsın.
  • doğrudur kardeşim meslekçi olarak yaptığımdan bizde öyle değildi siz geldiğinizde biz mezun olup gidiyoduk ordan ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknonel -- 26 Ocak 2014; 11:54:31 >
  • acemilik top.füze okulu kh. usta birliği esas eğitim birliği : top füze okul.gös.tatb.a.atış.ve tatb.tb.kh ve kh.hiz.bl. Polatlı ankara. kısa dönem er.
    MEB de kadrolu öğretmenim beyler durum nedir, tavsiyeler nelerdir . sevk başlangıç tarihinde orda olmak mı gerekir ilk günden. saati falan önemlimidir ? :)
  • arkadaşlar bugün sevk kağıdını aldım, birliğe katılma tarihi 29 ocak yazdılar.. 31 ocak cuma teslim olursak sıkıntı olur mu?

• hkasap kullanıcısına yanıt
    Ben daha almadım da aldığın günden sonra 1 yada 2. günü teslim dediler sanada öyle demişler.Cezası var diye biliyorum bakaya işlemi uygulayabilirler gününde teslim olmadın diye.cumaya kdar vakit vardı keşke almasaydın bugün

Senin branş nedir?
  • Harita mühendisi olan varmı?
  • Srknakdgn S kullanıcısına yanıt
    Bnde harita mühendisiyim bndede bransş 64 yazıyor
  • ben makine mühendisiyim.. işten ayrılmak için sevk belgesini almam gerekiyordu.. 2-3 gün bir boşluk olsun işleri ayarlayayım demiştim.. şuan baya sıkıntı oldu..

• Selam arkadaşlar. Ben de meslekçi asteğmen adayı olarak aranızda olacağım. İnşaat mühendisiyim, branşım 101 yazıyor, Havacıyım. :D
  • mchtylmz M kullanıcısına yanıt
    Meslekçi mi çıktı sanada kardeş

• Selam arkadaslar bende meslekciyim havaci astegmen adayiyim.brans 101 hukukcu varmi aranizda benim meslek savci.31 ocakta sulusumu alicam 1-2 subat gibi orada gorusuruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_uslux -- 28 Ocak 2014; 0:15:09 >
  • havacı
    branş 101
    gıda mühendisiyim 30 ocakta teslim olacaksın dediler şubede

• Srknakdgn S kullanıcısına yanıt
    Meslekçiyim bende
  • Kaç kişi olduk haritacılar olarak bilgin var mı? 6 kişiden az olunca %10 falan olmuyormuş direk kura çekiliyormuş

• merhaba arkadaşlar, benim de branş 69 ve teslim tarihi 10-12 şubat, eğitimden sonra tk.k oluyoruz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.