Şimdi Ara

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya-- (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.457
Cevap
20
Favori
1.007.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aman abi o kuma girilirmi yürürken bile ayakların batıyo bırak traktörü vinç gelse zor çıkarır beni o kumdan.
    Bide tuzlu su bi bulaştımı arabaya sonra gelsin korozyon. aman diyim..
  • L200 4x2 Evo kırmızısına boyandı, 22" Jant ve diğer aksesuarlar

--Mitsubishi L200'ü Olanlar Buraya--
  • Jant lastik özel olarak getirtilmiş ve aracın performansını etkilemiyor.

• slm arkadaşlar. ben bu forum olaylarının acemisi olduğum için bir türlü fotoğraf eklemenin nasıl olacağını çözemedim. bana biri nasıl fotoğraf ekleyebileceğimi öğretirse çok sevineceğim. teşekkürler.
  • [http://img43.imageshack.us/img43/3270/101kyj.jpg][/http://yfrog.com/17101kyjj]
    [http://img40.imageshack.us/img40/7147/102yjp.jpg][/http://yfrog.com/14102yjpj]
  • oh be en sonunda becerdim şu fotoları eklemeyi buda benim canavar arkadaşlar

• quote:

Orjinalden alıntı: mtn_sahin

oh be en sonunda becerdim şu fotoları eklemeyi buda benim canavar arkadaşlar

metin bey ben çok beğendm. süper bir duruşu var.
    özellikle kromlar çok güzel göstermiş
    hangi şehirdesiniz?

cevaplaya tıklayınca resim yada dosya ekle diye bir seçenek çıkmıyormu?

• bence aksesuar biraz fazla kaçmış gibi geldi ama sizin zevkiniz ondan yorum yapmak düşmez. güle güle kullanın
  • Lokositin L200 de falanda var..

Warrior yazıyor.. Donanım paketimidir warrior .. yoksa savaşçı falan gibi artizlik birşey midir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaf_kaftr

Lokositin L200 de falanda var..

Warrior yazıyor.. Donanım paketimidir warrior .. yoksa savaşçı falan gibi artizlik birşey midir?

normalde donanım ama bende artizlik
  • yapma yaff
    gayet sade bir araç olması gerekenden fazlası yok.
    şu tavan barlarını bende taktırsam çok eyi olacak

quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

bence aksesuar biraz fazla kaçmış gibi geldi ama sizin zevkiniz ondan yorum yapmak düşmez. güle güle kullanın
  • sonunda bende aracın frenlerine baktırdım benimkinde de problem varmış. hallettiler çok şükür. sakat sakat geziyormuşuz
  • çok teşekkür ederim lokosit. elimden geldiği kadar özenmeye çalışıyorum l200 üme. daha yapmak istediğim şeyler var aslında
    öncelikle şu jant ve lastiklerimi değiştirmek istiyorum kalın taban ve dişli lastik ile 18 inç çelik jant takmak istiyorum. fakat arkadaşlar bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.
    bizim jantlar 6 bijon olduğu için jant alternatifimiz sınırlı sanki. ben burda güzel bir jant bulamadım. güzel ve bütçeme uygun bişeyler istiyorum. sizlerin bildiği güzel jantlar varsa paylaşırmısınız. geçenlerde sahibinden.com da dolaşırken bi l200 de güzel bir janta rastladım fakat markasını ve boyutlarını bir türlü öğrenemedim. sahibini aradığımda arkadaşının ankarada bu işlerle uğraştığını ve onun dışardan özel ithal getirtiğini söyledi.biraz pahalıymış sanırım. jant ın fotosunu ekliyorum. eğer bu jantı nereden ve kaça alabileceğimi bileniniz varsa bana bilgi verebilirmi.

lokosit bu arada ben muğlanın milas ilçesindeyim, siz hangi şehir? burada bizim arabalara çok yoğun ilgi var

• mtn_sahin Hoşgeldin aramıza L200'ün hayırlı olsun kazasız belasız kullan.

Arkadaşlar, ön bullbar, arka kasa üstü rollbar ve yan basamakları yaptırmak için bugün borucuları gezdim ve fiyat aldım,
    Yan basamaklar ve kasa üstüne rollbar 76x2.0mm borudan imal edilicek oldukça sağlam bi malzeme, yani yan basamaklar kayaya otursa bile gövdeye zarar vermicek aracı taşıyabilecek, hem offroadcu dilinde "rock slider" denen uygulama olmuş olucak hemde merdiven vazifesi görücek.
    Bana toplamda 7.5 8 mt falan gerekiyo bu malzemeden ama 6 metrelik profiller halinde satıolar yani 2 tane 6 mt profil almam gerekicek, toplam 12 mt 76mm çapında 2mm kalınlığında borunun fiyatı 66 TL
    Şaka gibi fiyat, yalnız bu boruyu bükebilicek firma arıyorum, yarın imes sanayi sitesine gidicem orda varmış bükebilen firmalar, bakalım bükme işlemini ne kadara çıkartıcam.
    Bükümün ardından kaynak işi var onuda benim kaportacıda yapıcaz, sonra alıcam elime sprey boyayı kendim boyıycam mat siyaha

Bullbar:

Arka Roll-Bar:

Gelişmeleri yazıcam...

• quote:

Orjinalden alıntı: ProntoBasso

mtn_sahin Hoşgeldin aramıza L200'ün hayırlı olsun kazasız belasız kullan.

Arkadaşlar, ön bullbar, arka kasa üstü rollbar ve yan basamakları yaptırmak için bugün borucuları gezdim ve fiyat aldım,
    Yan basamaklar ve kasa üstüne rollbar 76x2.0mm borudan imal edilicek oldukça sağlam bi malzeme, yani yan basamaklar kayaya otursa bile gövdeye zarar vermicek aracı taşıyabilecek, hem offroadcu dilinde "rock slider" denen uygulama olmuş olucak hemde merdiven vazifesi görücek.
    Bana toplamda 7.5 8 mt falan gerekiyo bu malzemeden ama 6 metrelik profiller halinde satıolar yani 2 tane 6 mt profil almam gerekicek, toplam 12 mt 76mm çapında 2mm kalınlığında borunun fiyatı 66 TL
    Şaka gibi fiyat, yalnız bu boruyu bükebilicek firma arıyorum, yarın imes sanayi sitesine gidicem orda varmış bükebilen firmalar, bakalım bükme işlemini ne kadara çıkartıcam.
    Bükümün ardından kaynak işi var onuda benim kaportacıda yapıcaz, sonra alıcam elime sprey boyayı kendim boyıycam mat siyaha

Bullbar:

Arka Roll-Bar:

Gelişmeleri yazıcam...

imeste çalışan diğer dükkandan serdaler isimli lancer sahibi var istersen onunla bir görüş.

• pronto ellerine sağlık inan oralarda olsam sana yardım etmeye çalışırdım
    uçuk fiyatlara satılan aksesuarları kendi çabanla yapmaya çalışman çok güzel
    başaracağın da kesin gibi

quote:

Orjinalden alıntı: ProntoBasso

mtn_sahin Hoşgeldin aramıza L200'ün hayırlı olsun kazasız belasız kullan.

Bullbar:

Arka Roll-Bar:

Gelişmeleri yazıcam...

• EUROWINCH OTO.END.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Adres: Yeni Yalova Yolu Buttim İş Merkezi D Blok 5.Kat No:1541 BURSA

Telefon: 0 (224) 211 38 42

Faks: 0 (224) 211 28 87

E-Posta: warn@warn.com.tr

• mert bunlar senin arabaya iyi gider

• Bayağı farketti benimki de servis sonrası artık bastım mı duruyor. Sizinkin de ne varmış aynı problem mi acaba sayın "egumus"
    quote:

Orjinalden alıntı: egumus

sonunda bende aracın frenlerine baktırdım benimkinde de problem varmış. hallettiler çok şükür. sakat sakat geziyormuşuz
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.