Şimdi Ara

## ECS ve Patriot'dan İşbirliği ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

## ECS ve Patriot'dan İşbirliği ##

Dünyanın en büyük anakart üreticilerinden biri olan ECS ve yüksek performanslı bellek çözümleri ile tanıdığımız Patriot yeni bir işbirliğine imza atıyorlar. Zira Patriot'un bazı bellekleri ECS'nin belirlenen bazı anakart modellerinde kutu içeriğine dahil olarak gelecek. Muhtemelen yıl sonu alış-veriş çılgınlığından faydalanmak ve stok eritmek adına yapılan bu anlaşma çerçevesinde ECS'nin GeForce 6100-SM-M, NForce 6M-A Version 2.0, 945GCT-M-1333 Version 3.0, G3IT-M Version 1.0, 945GCT-M Version 2.0, ve G33T-M2 Version 1.0 anakartları ile birlikte Patriot'un 1 veya 2GB'lık 667/800MHz CAS5 bellekleri kutu içeriğine dahil yani "bundle" olarak kullanıcılara sunulacak. Yavaş yavaş online ticaret sitelerinde yaygınlaşmaya başayan bu kapmanya yurt dışında geçerli olup fiyatlar hakkında ise net bir bilgi bulunmuyor.

• tüketici için çok güzel bir anlaşma olmuş gerçi ramlerin fiyatını koyuyorlar üzerine ama yinede ucuz oluyor modellerin arasında amd işlemcilerine desdek veren kart varmı acaba
  • Evet hem amd hemde intel destekleen anakartlar var.Güzel bir kampanya olmuş.
  • artık yakın bir zamanda ram ve ankartlar birlikte satılcak galiba
    hem böylece daha ucuz ve uyumsuzluk sorunu olmayan ürünler satılır
  • Eğer ram fiyatlarını fazlaca yansıtmazsalar güzel anlaşma olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros83 -- 29 Kasım 2007; 18:35:04 >
  • Oyuncular için veya kendi sistemini toplamak isteyenler için bence uygun değil.
  • Acaba ülkemize gelen versiyonlarında kutu içindeki ram'ler 'tırıklanabilir' mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: someone74

Acaba ülkemize gelen versiyonlarında kutu içindeki ram'ler 'tırıklanabilir' mi?

Bak Bu çok düşündürücü:)

• elde kalanı çak gitsin diorlar yanii......
  • ŞU ECS DEĞİL PATRİOT BELLEK MARSTAN SATÜRNDEN UZAYLILARIN YAPTIĞI RAMLARDAN GETİRDİM KUTU İÇERİĞİNE DAHİL ETTİM DESE YİNE DE GİDİP O ECS ANAKARTA PARA VERMEM
    BİLGİSAYAR HAYATIMDA 3 SEFER ECS ANAKART KULLANDIM HEPSİ DE PERFORMANS-STABİLİTE-DONANIM UYUMLULUĞU OLARAK YERLERDE SÜRÜNÜYORLARDI
    EN BÜYÜK ANAKART ÜRETİCİSİ OLMANIN EN KALİTELİ ANAKARTLAR ÜRETİYOR OLMAKLA UZAKTAN YAKINDAN Bİ ALAKASI YOK TABİİ Kİ, TÜRKİYEDE DE YILLARCA EN ÇOK SATILAN MESELA OTOMOBİL - BEYAZ EŞYA MARKALARINA VE MODELLERİNE BAKARSANIZ KALİTEYLE SATIŞ RAKAMLARININ BİRBİRİYLE ALAKASI OLMADIĞI GÖRÜLÜR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 1 Aralık 2007; 0:05:46 >
  • ecs anakartmı bana uzak allaha yakın olsun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.