Şimdi Ara

multiplayer oynanabilcek güzel bir flash oyun mutlaka deneyin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar geçen gün internette flash oyun araken çok güzel bi oyun gördüm oyunun en güzel yanı multiplayer olması.yapacak başka bişey olmadığında oyun acayip sarabiliyo.oyunumuzwww.miniclip.com top 10 da ilk sırada olması lazım açılan pencerede start playinge basınız ve shockplayeriniz yoksa yüklücek varsa lobby,ghrapics and sounds falan yüklücek biraz sürer ama ikinci girişinizde zart diye 2 saniyede açılır oyun.oyunda uzaktan kumandalı araba gibi şeyler yapıp savaştırıyoruz diyebiliriz.mesela ilk girişte 4 lü tekeriniz var silahınızı kendiniz alıyosunuz 50 paranız var small engine ve small chasiiniz var falan.size tavsiyem 4 lü tekerleri satıp 3 lüteker alıp dagger almanız sonra hydrojen bateriyi satıp alkaline almanız ve oyuna başlamaya hazırsınız.uyunda milleti yendikçe para ve puan topluyonuz para silah milah almanıza yarıyo puan ise rütbe atlamanıza yarıyo.5 yada altı rütbe var..-,+,++,+++,++++,+++++(varmı bilmiyom)mesela siz ilk başladığınızda - siniz + larla savaşınca para veya puan kazanmıyosunuz kendi rütbelerinizdeklerle savaşmak zorundasınız.sonra para birikitirip bayaa yeni silahalr felan alabiliyorsunuz mesela birde paralı silahlar var onlarıda kredi kartıylan satın alıyosunuz.parasız oyun parasıylan satılan en iyi silah flamethrower mesela ama onu almak için önce tower falan almak gerekiyo sonra oda bi ağırlık yratıyo onun için daha büyük motor onun için daha fazla battery onun için daha büyük şasi alm almanız gerekiyor.neyse inşallah güzel açıklayabilmişimidr.kulağa bebe oyunu gibi gelsede boş zamanlarınızda sıkılmanızı önler dolu zamanlarınızdada sıkılmanızı önler aynı zamanda
    Bi deneyin pişman olmassınınz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalke® -- 6 Şubat 2005, 13:58:32 >

• yokmu yaw ilgilenen.bari bişiler yazın,,acaba saatin geçliğinden olabilirmi saat 2.30 çok geç diil aslında yaw benim için gün daha yeni başlıyo mesela.neyse artık sabah bişiler yazarsınız artıkın
  • link açılmıor bide daa belirgin yazsaydın ya
  • ben linki bile bulamadim

hah buldum da acilmiyo forbidden diyor.
  • :) linki resmen saklamışsın yaw :)
    ki zaten açılmıyor
  • ahada linkkk
    www.miniclip.com/robotrage
    açılmıyosa direk wwww.miniclip.com.htm a girin top 10 da ilk sırada
    yine açılmıyosa google arattırın robot rage diye çıkar
    yine açılmıyosa haber verin kendimi camdan aşağı atiim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalke® -- 6 Şubat 2005, 14:29:29 >
  • yaw bi sonuna .htm eklemiyince açılmıyomuş,hay allah hiç aklıma gelmemişit valla,saol soth gardeş
  • tesekkurler yeni actım fena bı oyun değilmiş
  • ben orda robotrage oynuyorum çok güzel
    SİZ YENİ Mİ ROBOTRAGE İ KEŞFETTİNİZ!!!
    3 YILDIR OYNUYORUM ROBOT RAGE İ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efege -- 6 Şubat 2005, 15:10:54 >
  • yaw efege sanane yasakmı yeni keşfetmek robotrage'i belkid aha önce görmedik dikkatimizi çekmedi alala
  • evet ben yeni keşfettim teşekkr ederim bildirdiğin için
  • nickiniz ne ben 1yıldır oynuyom
    benim johnbjk
  • benim ((OKAN)) rest of world de takılırım genellikle
  • oynamaya başladım ama kimse benle mücadele etmeyi kabul etmiyor
  • bizim efege genelde ingilizlerle,fransızlarla,filan hepsiyle kapışıyoruz
    robotunuzun resmini burda görüntüleyin o zaman.
  • arkadaşlar bende bu oyunu oynuyodum benim robotlarım "MaTRaX" ve "luXar fatih" gelin kapışalım. ben googleye robotrage yazdım bir ümit belki oyunun hileleri falan vardır diye karşıma burası çıktı oyunun hileleri varsa bilenler buraya yazsınlar.
  • benim de nicikim ((okan)) gelin kapışalım yannız ben ++ yım ona göre gelin
    he bide oyunun şifresi var sayılır oyunda CTRL+N ye basarsanız ayrı bi pencere açılıyo robotrage ve başka bi robot yaratıp diğer robotlan savaştırabiliyonuz fekat bu olay şimid varmı bilmiyom çünkü uzun zaman oldu zaten o sayaede + oldum sonrada bi arkadaşla baş başa verip ++ oldum yakında +++ olurum

• bi hile gibi bişi war karşınızdakine "press ctrl+w" yazın aptallar bazen basıyo pencere kapanıyo direk size rütbenize göre credi geliyo
  • sen de birisnden öğrendin dimi onu yani önce yedin herhal bende ilk oynadığım zaman yemiştim onu ama sonradan + olmamda büyük katksı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daywalke® -- 13 Şubat 2005, 17:20:50 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.