Şimdi Ara

us robotics 9110 ile nasıl kablosuz internet alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar asıl sorun şu ki evde zaten komşudan ortak paylaştıgım kablolu internetim var. bunu nasıl kablosuz wi fi yapabilirim. elimde zaten usr 9110 var. başka ekonomik ne çözümler olabilir.
    tsk...

• 9110 wireless bir kodemse gelen interneti usrne tak şifre falan koy sorunsuz oluyor yok wireless değise modemin adsl modem gibi birşey al tak.Komşumla aynı sistemi yaptık kullanıyoruz.
  • usr 9110 wireless bi modem.en ekenomik çözüm 9110 kullanman olcaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehckelem -- 27 Kasım 2007; 10:20:45 >
  • sana lazım olan şey kablosuz modem ve 1 adet wireless adaptör.. kablosuz modemin var sadece adaptör alarak kablosuz olarak bağlantını sağlayabilirisin.. alttaki linkte sana yardımcı olabilecek çok şey var kolay gelsin..

http://forum.donanimhaber.com/m_10082612/tm.htm
  • 192.168.2.1 den modemin içine girin lan bölümünden dhcp serverı kapatın ve gelen kabloyu modemin ethernet soketine takın.
  • arkadaşlar evin yakınında internet cafe war mesafe en fazla 100 metre . us robotic wireless modem war ozelliklerini bilmiyorum ben de modem niyetine bişi yok ordan nası baglantı alabilirim? desktop makine yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: overdozz

arkadaşlar evin yakınında internet cafe war mesafe en fazla 100 metre . us robotic wireless modem war ozelliklerini bilmiyorum ben de modem niyetine bişi yok ordan nası baglantı alabilirim? desktop makine yardımcı olursanız sevinirim

Ya usb wireless yada pci wireless kartlardan alman lazım arada çok duvar falan varsa öyle basit bir şekilde çektiremezsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.