Şimdi Ara

## ATi, Crysis İçin Performans Arttırmanın Peşinde ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ATi, Crysis İçin Performans Arttırmanın Peşinde ##

Crysis için zaten bir güncelleme yayınlayan ATi'nin Crytek ile işbirliği içerisinde Crysis'e yönelik olarak performans arttırıcı yeni bir performans sürücüsü üzerinde çalıştığı ifade ediliyor. Özellikle kendi donanımları üzerinde başta AA performansı olmak üzere genel anlamda performans arttırımının peşinde olan ATi'nin bu konuda sıkı çalıştığı ve kısa bir süre içerisinde Crysis'e yönelik olarak yeni bir hotfix yayınlayabileceği de söylenmekte. Tabi ufak bir not olarak Nvidia'nın da Crysis'e yönelik olarak özellikle SLI eksenli yeni sürücü üzerinde çalıştığı da yine gelen bilgiler arasında.

• İlk önce aşırı ısınma problemine çare bulsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyaz_piy10

İlk önce aşırı ısınma problemine çare bulsun.

aşırı ısınma mı? 2900xt kullanıyorum 75in üstüne çıkamadım daha

yeni gelen hotfix ile 2-3 fps artış oldu. umarım yeni gelecek olan driver ile (yada hotfix ile) daha fazla fps artışı olur.
  • Valla benim 1900GT nin fan hızı %100 de çalıştığı halde,tozunu aldığım halde,hala 80 lerde dolaşıyor.Zaten 80i geçtimi kitleniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Josh

quote:

yeni gelen hotfix ile 2-3 fps artış oldu. umarım yeni gelecek olan driver ile (yada hotfix ile) daha fazla fps artışı olur.

ısınma konusuna bende katılmıyorum, haftanın 4 günü açık pc ısınma sorunu ile karşılaşmadım...

• quote:

Valla benim 1900GT nin fan hızı %100 de çalıştığı halde,tozunu aldığım halde,hala 80 lerde dolaşıyor.Zaten 80i geçtimi kitleniyor.

Senin power supply de sorun vardır.Isınmanın genel anlamda oluşabilmesi için psya yetersiz yada kasanın havalandırmasının az olması gösterilebilir.80 derecede buna rağmen çalışıyorsa ekran kartında bir problem var.En sıcak çalışan kartlar bile 80 dereceyi zor bulur.
  • bu oyun gercekden tek karsilastirma platformu benim icin bundan sonra

bu kadar guzel grafikli oyun gormedim

insallah nvidia da bir hotfix cikartirda daha yuksek fps aliriz
  • Crysis büyük yankı yarattı.. ekran kartı firmalarıda kullanıcılarını kaçırmak istemiyor haliyle..
    buarada atisi fazla ısınan arkadaş...kasa içi ısın fazla sanırım senin
  • Ben ekran kartımı aldığımda 130 dereceyi görmüştü ve hiç bişey olmamıştı, kilitlenmemişti bile...bayağı bir araştırdık sorunu...soğutucu tam oturmuyormuş galiba, şimdi ise 85-90'a kadar çıkıyor ve 130'da bişey olmayan karta 90'da hiç bişey olmaz deyip fazla takmıyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_16541623/mpage_1/key_/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

bu oyun gercekden tek karsilastirma platformu benim icin bundan sonra

Oyunun grafikleri mükemmel ama kendisi için aynı şeyi söyliyemiyeceğim
  • Millet oyunu oynadı bitirdi bunlar daha sürücü çıkartacaklar. Sürücü olsa ne yazar daha kart yurtdışında bile bulunamazke hoş NVidia'nın da durumu farklı değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

quote:

Orjinalden alıntı: Josh

quote:

ısınma konusuna bende katılmıyorum, haftanın 4 günü açık pc ısınma sorunu ile karşılaşmadım...

Oyunda iken 80 i buluyor.Yoksa normalde 47C
    + Power Supply de sorun olcağını pek zannetmiyorum; ThermalTake 500W

• quote:

Orjinalden alıntı: strikeforce

quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

bu oyun gercekden tek karsilastirma platformu benim icin bundan sonra

Oyunun grafikleri mükemmel ama kendisi için aynı şeyi söyliyemiyeceğim

o sahsa gore degisir

oyunun turkcesini oynamaya basladim

oyun klasiklere sirf turkce konusmalar sayesinde bile girere benim gozumde

oyun bence mukemmel
  • GERÇEKTEN GRAFİKLER ÇOK GÜZEL
  • oyunun türkçe olması en azından bizim için ayrı bir yere sahip olmasına neden oldu. seviyorum ben bizim milleti ya bizimle en ufak bişey olsun anında sonuna kadar savunuyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raredamonaeon

oyunun türkçe olması en azından bizim için ayrı bir yere sahip olmasına neden oldu. seviyorum ben bizim milleti ya bizimle en ufak bişey olsun anında sonuna kadar savunuyoruz.

tamam dediğinde bir nebze haklısın türk milleti kendi milletini övmeyi çok sever ama şuda var bu oyunu dünya bekliyordu ve çok büyük yankı uyandırdı. düşün bir kere ati bunun için sürücü güncelleştirmesi yapıyo gerisini sen düşün
  • fan 100 de 100 ken boşta 65 derece benim ekran kartı. tam yükte bilemicem 80i geçiyodur heralde 88oo GTX
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raredamonaeon

oyunun türkçe olması en azından bizim için ayrı bir yere sahip olmasına neden oldu. seviyorum ben bizim milleti ya bizimle en ufak bişey olsun anında sonuna kadar savunuyoruz.

Dostum haklısın ama bu yapılan pek te ufak bişe değil. Biz normalde ufak çapta türkçe oyun yapamazken en iyi fps gösterilmeye aday bir oyunun türkçe gelmesi bence çok büyük bir olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colakal61 -- 21 Kasım 2007; 11:43:05 >
  • Bende de sapphire x1950gt var ilk aldığımda şaşırmıştım bu kadar nasıl ses yapıyor diye. sonra biosu yeniledim fan sesi çok az çıkıyor şimdi tabi ısınınca otomatik hızlanıyor. ama hızını pro nun bile üstüne çıkarıyorum yinede banamısın demiyor. Ati kart şu ana kadar 3 -4 tane kullandım ısınmadan kapananı görmedim daha. çipsetler bile nvidia ya göre daha serin çalışıyor
  • valla bende kitlenme falan yok ama oyun 1veya 2 bölümde bir hata veriyor onu anlamadım.yeni sürücüde pek fark yok 1-2 fps arttı gibi.

yanlız bir sorum daha var türkçe dvd nin yerine yama falan yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (((TeAcHeR))) -- 21 Kasım 2007; 11:52:33 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.