Şimdi Ara

## ECS'den AMD Phenom İçin Yeni Anakart: A770M-A ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## ECS'den AMD Phenom İçin Yeni Anakart: A770M-A ##

Dünyanın en büyük anakart üreticilerinden biri olan ECS, AMD'nin yeni nesil Phenom işlemcilerine yönelik olarak yeni bir anakart hazırladı. Firmanın yeni anakartı olan A770M-A, AMD'nin 700 serisi yonga seti ailesinin giriş seviyesindeki modeli olan 770 çip setini kullanıyor. Soket AM2+ formundaki Phenom işlemcilerin yanı sıra şu an satılmakta olan mevcut AMD işlemciler ile de uyumlu olan anakart, pasif soğutma ile geliyor. ECS'nin anakartlarında görmeye alıştığımız "mor" PCB kullanımı bizi bu anakartta da karşılıyor.

770 + SB600 yonga seti paketinden oluşan anakart doğal 4 çekirdekli Phenom işlemcilerine ve Hypertransport 3.0 veri yolunu destekliyor. 1 adet PCIe 2.0 uyumlu PCIe X16 slotuna sahip olan anakart üzerinde ayrıca 2 adet PCIe X1 ve 3 adet te tipik PCI slotu yer almakta. 4 adet DIMM slotu üzerinden DDR2 800/667/533/400MHz bellek desteği sunan anakart 2x Ultra DMA133/100/66 ve 4x Serial ATAII 3.0Gb/s genişleme olanağını da kullanıcılarına sunmakta. 8 kanal yüksek tanımlı ses ve gigabit ethernet desteğine de sahip olan anakart AMD Phenom için kullanılabilecek alternatiflerden ve muhtemelen uygun fiyatlı çözümlerden biri olacak. Tabi şu an için net fiyat bilgisi ortaya çıkmış değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 10 Kasım 2007; 17:59:29 >

• ecs pek tercih ettiğim bi marka değildir
    amd de
  • quote:

Orjinalden alıntı:

ecs pek tercih ettiğim bi marka değildir
    amd de

ecs yi anladıkta

amd niye ban diyorsun ?

ylpcsana
  • quote:

Orjinalden alıntı: ylpc

amd de

Bu kadar fanatikliğe gerek yok arkadaşım. Tabiki istediğiniz işlemciyi seçmek size kalmış. Ben de intel kullanıyorum ama AMD nin hem sektöre getirdiği birçok yenilik var hem de rekabet olmasaydı hem Intel hem de AMD de fiyatlar uçmuş olurdu. Rekabet ortamında daha kaliteli ürünleri daha ucuza alıyoruz. ECS büyük üretici, her zaman alternetif olması iyidir. Herkese hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros83 -- 10 Kasım 2007; 18:18:27 >
  • amd olmasaydı heralde şimdi celeronlara 150 dolar falan sayıyorduk
  • quote:

Orjinalden alıntı: FATAL ¦ ERROR

quote:

Orjinalden alıntı:

amd de

ecs yi anladıkta

amd niye ban diyorsun ?

ylpcsana

asıl sana ban hehe

• quote:

Orjinalden alıntı: Albatros83

quote:

Orjinalden alıntı: ylpc

amd de

Bu kadar fanatikliğe gerek yok arkadaşım. Tabiki istediğiniz işlemciyi seçmek size kalmış. Ben de intel kullanıyorum ama AMD nin hem sektöre getirdiği birçok yenilik var hem de rekabet olmasaydı hem Intel hem de AMD de fiyatlar uçmuş olurdu. Rekabet ortamında daha kaliteli ürünleri daha ucuza alıyoruz. ECS büyük üretici, her zaman alternetif olması iyidir. Herkese hayırlı olsun.

haklısın

bu arada fatal error daha yeni banım kalkdı

• giriş seviyesi olmuş.
  • Remlerin 1066 mhz desteklememesi iyi olmamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: forious

Remlerin 1066 mhz desteklememesi iyi olmamış

bende onu yazmaya hazirlaniyordum ki senin mesajini gordum. Aynen katilyorum.....
  • İnçe ve uzun bir tasarım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: forious

Remlerin 1066 mhz desteklememesi iyi olmamış

Bu eleştiri ECS'ye değil AMD'ye sanırım.(Malum, bellek kontrolcüsü işlemci içinde.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: max975

İnçe ve uzun bir tasarım.

ince demek istedin
  • Karar vermiştim bir dahaki işlemcim amd olsun diye. P4 overclocklamaktan bıktım. Phenomu beliyoruz büyük bir sabır ve dinginlik içinde
  • hepinize
  • Anakart ddr2-1066 destekli anakartın üstünde öyle yazıyor tabi bu phenom işlemciler için geçerli mevcut k8'ler 800'de kalacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dahaka90

Anakart ddr2-1066 destekli anakartın üstünde öyle yazıyor tabi bu phenom işlemciler için geçerli mevcut k8'ler 800'de kalacak.

sana katiliyorum anakartin uzerinde Dual DDR 1066'yaziyor.. FX57 duzeltelim yaziyi..
  • Mor pcb çok ucuz gösteriyor kartı. Markaya bile bakmadan insan direkt tepki verebilir. Ve bu mor pcb de sanırım sadece ecs de var.
  • 5PARA ETMEZ ECS
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.