Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.122
Cevap
70
Favori
605.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ToninoBaliardo

2.sezonu tekrar izledim özlemişiz reisi 2.sezon da en iyi sezon bana kalırsa 24 saat dolmadan bitirdim nerdeyse

1.Sezon finalini hiç birşeye değişmem
  • Diziyi şimdi bitirdim hay ben böyle finalin içine.. çok karmaşık duygular içersindeyim lan
  • Böyle bir yapıt için final bölümü komik olmuş.
  • Finalle ilgili atar yapanlara,

neden böyle yapıyor millet anlamıyorum. sırf mutlu sonla bitmedi diye diziye *ok atmak çok saçma. imdb'de de 4.9 almış şaka gibi. ne olcaktı, dexter kızla kaçıp arjantine gitseler müthiş final olcaktı değil mi?
  • o final olmadı be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emily Haines

Finalle ilgili atar yapanlara,

neden böyle yapıyor millet anlamıyorum. sırf mutlu sonla bitmedi diye diziye *ok atmak çok saçma. imdb'de de 4.9 almış şaka gibi. ne olcaktı, dexter kızla kaçıp arjantine gitseler müthiş final olcaktı değil mi?

Ne alaka anlamadım. Mutlu sonla bitmedi diye kimse kötülemiyor. Kızla kaçıp Arjantin'e gitsede iyi bir final olmayacaktı. Saçma sapan bi finaldi. Zaten koca sezon dandikti.

• quote:

Final için herkes Dexterın yakalanmasını istiyordu.

Böyle çok ucu açık oldu. Hatta herkes soruyor dizi devam edecek mi diye. Bence de final iyi olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Mutlu sonu ya da yakalanmayi birak son sahne olmasa bile idare eder bir final olabilirdi ama o son kisimin sacmaligi aciklanacak gibi degil.Dexter a 8/10 veren ben final bolumune 1 i bastim Imdb de.

• çok özlüyorum ulan
  • dizi çok güzel. üçüncü sezonun ortalarına gelmiştim 3 ay önce falan. ancak çok aşırı izlediğimdenmidir bilmiyorum hafif sıkıldım ve ara verdim.sanki 3.cü sezonda bir boşluk hissettim öteki sezonlara kıyasla. ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhadss

dizi çok güzel. üçüncü sezonun ortalarına gelmiştim 3 ay önce falan. ancak çok aşırı izlediğimdenmidir bilmiyorum hafif sıkıldım ve ara verdim.sanki 3.cü sezonda bir boşluk hissettim öteki sezonlara kıyasla. ne düşünüyorsunuz?

3. sezon sıkıcı bi sezondur. Sabredin hocam. 4 ve 5 bence en harika sezonlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Orijinalden alıntı: Serhadss

dizi çok güzel. üçüncü sezonun ortalarına gelmiştim 3 ay önce falan. ancak çok aşırı izlediğimdenmidir bilmiyorum hafif sıkıldım ve ara verdim.sanki 3.cü sezonda bir boşluk hissettim öteki sezonlara kıyasla. ne düşünüyorsunuz?

3. sezon sıkıcı bi sezondur. Sabredin hocam. 4 ve 5 bence en harika sezonlardır.

tamamdır bu gece yeniden başlıyorum o zaman
  • Arkadaşlar bu soruyu baştan sormam gerekirdi ama ben bu diziyi indirdim ve yeni soruyorum. Dizi'nin sonu geldi mi? Gerçi 8 sezonluk dizinin sonu gelmeden bitmez ama yine de örnekleri mevcut.
  • 3. sezonu izleyenler bu sezonu gönül rahatlığıyla atlayabilir diye düşünüyorum . 2-3 tane güzel bolum için o kadar sıkıcı bolum izlenmez . 4. Sezona geçin güzel güzel izleyin sağlam bölümleri

• lovekrand kullanıcısına yanıt
    1. ve 2. sezonu 1 haftada bitirdim 3 sezon bitmek bilmedi son bölümdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

Son bölüm fena değildir ama keşke bazı bölümleri atlasaydınız .4.sezon efsanedir bu arada sindire sindire izlemenizi tavsiye ederim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

Son bölüm fena değildir ama keşke bazı bölümleri atlasaydınız .4.sezon efsanedir bu arada sindire sindire izlemenizi tavsiye ederim .

tesekkürler hocam
  • 5. sezon 4. bölüm bitti en son, şimdiye kadar bi kaç bölüm hariç hiç sıkıldığımı söyleyemem. Ama böyle süper bir dizinin son bölümü ne kadar berbat olabilir diye düşünüyorum, aklıma bir şey gelmiyor. Gerçektende 5 puan alacak kadar kötü bir bölüm mü ? Spoiler vermeden cevaplarsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ıAmPassenger

5. sezon 4. bölüm bitti en son, şimdiye kadar bi kaç bölüm hariç hiç sıkıldığımı söyleyemem. Ama böyle süper bir dizinin son bölümü ne kadar berbat olabilir diye düşünüyorum, aklıma bir şey gelmiyor. Gerçektende 5 puan alacak kadar kötü bir bölüm mü ? Spoiler vermeden cevaplarsanız sevinirim.

ya başka bir dizide olsa kimse gıkını çıkartmaz ama dexter gerçekten kaliteli bir yapımdı finali ile sıradanlaştırdılar o final yakışmadı
  • yok böyle bir dizi
  • 
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.