Şimdi Ara

Dexter (2006 - 2013) | New Blood (2021) (912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.122
Cevap
70
Favori
605.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senaristlerin böyle bir şeyi düşünebilmeleri için son yani berbat olan sezondan çok daha akıl kârı bir iş çıkarmaları gerekirdi. Öyle bir yere bağladılar ki ne bahsettiğin ihtimal geliştirilebilirdi ne de kurallar.

Adam fırtınanın içinden oduncu olarak çıktı resmen. Belki ilerde Hannah McKay yardımcı olabilirdi bu konuda. Çünkü Dexter 'dark passanger' ile ilgili baya bilgi sunmuştu Hannah'ya. Edindiği CD'ler yoluyla da kurallarını görmüştü diye hatırlıyorum. O bu konuda Harrison'a yardımcı olabilir. Kendisi de zehir dalında uzmanlaştığı için sorun teşkil etmez.
  • Çok özlüyorum be şu diziyi ama sonu öyle bitmemeliydi . Sonla ilgili genel rahatsızlık hakkında ( final sezonu izleyenler okusun ) :

Showtime kanalı yapımcıları bildiğiniz gibi senaristlerden Dexteri öldürmemelerini rica etmişti. Bu bilgi dizi bittikten sonra ortaya çıktı .Son sezonda bi yerden sonra son anlık bir fikir değişikliği ile dizinin gidişatının değiştirildiği zaten çok belli oluyor. Bu fikir değişikliği malesef güzelim diziyi kötü bir sonla buluşturdu. Muhtemelen dexter intihar edecek ya da bütün foyası ortaya çıkıp idam edilecekti . Senaristler böyle bir son hazırlayamayacak kadar tecrübesiz olamazdı elbette . Ancak Kanal yönetimi belli ki dizinin ekmeğini tekrar yemek istedi . İlerleyen dönemde bir spin-off dizisi gibi 12 bölümlük mini bir dexterla karşılabiliriz ya da bir sinema filmi de hazırlanabilir . Dizi bence esas orda bitecek . Şu an her şeyin ucu açık kaldı. Merak etmeyin kimse Dexteri hayatının geri kalanında odunculukla uğraşan emekli bir seri katil olarak hatırlamayacak . 'Kanal bir salaklık etmezse' ( küçük bir ihtimal de olsa dizi bu şekilde kalabilir tabi ) Dexterin bu şekilde hatırlanmasına izin vermeyeceklerdir.

Sizin fikirlerinizi / tahminlerinizi de merak ediyorum ne dersiniz ?

• Valla özledik Dex'i. Neyse artık yokluğunu gidermeye çalışıyoruz.
  • finali izledim.senaristler böyle bırakmaz diye düşünüyorum çok saçma bitti.en azından bari filmi yapılsa
  • 8. sezona kadar mükemmeldi.Son sezonda sanki "artık bitirelim , çok sıqıldım" havasındaydı dizinin üzerinde bir kasvet vardı.Bir türlü final yapasım gelmedi
  • Ben hala ama hala özlüyorum bu diziyi izlediğimden beri öyle bir şaşırma görmedim duymadım yazık keske 15 sezon da olsa o dexter buraya gelıcek :(
  • 2.sezonu tekrar izledim özlemişiz reisi 2.sezon da en iyi sezon bana kalırsa 24 saat dolmadan bitirdim nerdeyse
  • 4.sezodan sonra bırakmıştım dexter'ı.Çoğu dizi 4'ten sonra bozuyo yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

8. sezona kadar mükemmeldi.Son sezonda sanki "artık bitirelim , çok sıqıldım" havasındaydı dizinin üzerinde bir kasvet vardı.Bir türlü final yapasım gelmedi

bana da öyle geldi ama s8e5e kadar dayan 5. bölüm ve sonrası muhteşem olacak
    bende aylarca s8e1de kalmıştım sonra dizi kıtlığından final yapayım dedim, dexter'ın en iyi sezonlarından biri olmuş bence en iyisi, final biraz saçma olsa da sezon genel olarak çok kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

8. sezona kadar mükemmeldi.Son sezonda sanki "artık bitirelim , çok sıqıldım" havasındaydı dizinin üzerinde bir kasvet vardı.Bir türlü final yapasım gelmedi

bana da öyle geldi ama s8e5e kadar dayan 5. bölüm ve sonrası muhteşem olacak
    bende aylarca s8e1de kalmıştım sonra dizi kıtlığından final yapayım dedim, dexter'ın en iyi sezonlarından biri olmuş bence en iyisi, final biraz saçma olsa da sezon genel olarak çok kaliteli

Ben yine güzelce izledim finali 10 gün kadar beklettim bugün onu da izledim , yine de beğendim ( yabancı dizilerde ilk finalim belki ondan ) mantık hataları vardı ama güzeldi be... Son sezonu saymazsak gidebilirdi dizi uzun zaman

• Tüm sezonlarını indirdim 3 ay önce ilk 3 sezonu telefona attım hala başlayamadım şu diziye.
  • biz alıştık dextersız hayata
  • 3. sezon prado spoiler;

-yav pradoyu çok kötü çıkardılar diziden, bi ara iyi gidiyodu sonra adamı %100 değiştirdiler..
    dexter adios amigo dediğinde bi üzüntü geldi ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: viskolove

biz alıştık dextersız hayata

Final geldiği gün bitirmiştim diziyi , hala aklımda ama yavaştan unutuyoruz.
  • Breaking Bad biticek.Buna baslayacağım.Pişman olmam sanırım ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtilalVakti

Breaking Bad biticek.Buna baslayacağım.Pişman olmam sanırım ne dersiniz ?

Kesinlikle başlamanı öneririm herkes son sezon için kötü yorum yapsa da bu dizinin her sezonu en kaliteli yapımlar arasında rahatça yerini alır,pişman olacağını sanmıyorum.
  • Yeni dizim 3.sezona geçtim iyi ilerliyo
  • 7.sezondayım şu ana kadar gayet güzel tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtilalVakti

Breaking Bad biticek.Buna baslayacağım.Pişman olmam sanırım ne dersiniz ?

Neden breaking bad yerine dexter izlemedim diye pişman olursun.
  • bence 6. sezondan itibaren bozmaya başladılar. ama 6 yine izleniyordu. 7 hannah mckay için yine izlenirdi :D ama 8 çok saçma oldu ya ..
  • 
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.