Şimdi Ara

ASUS P5K-E WIFI-AP VDROOP PENCIL MOD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS P5K-E WIFI-AP İÇİN PENCIL MOD UYGULADIM ARKADAŞLAR KENDİ KARTIMA , ASLINDA BU BOARD'UN BİOS'UNDA VOLTAGE DAMPER AYARI MEVCUT AMA YİNEDE COK KÜÇÜK BİR VOLTAJ DALGALANMASI OLABİLİYOR ÖRNEĞİN 1.425 VERDİĞİNİZDE VOLTAJ DAMPER AÇIK OLMASINA RAĞMEN LOADDA 1.400'E KADAR DÜŞEBİLİYOR RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ SARI YERLE İŞARETLENMİŞ YERİ KURŞUN KALEM YADA İLETKEN BOYA İLE BİRLEŞTİRİRSENİZ EN UFAK BİR DALGALANMA OLMUYOR BİOSTAN NE VERİRSENİZ LOAD'DA DA İDLE'DA DA AYNI DEĞERİ ALIYORSUNUZ BEN UYGULADIM VE ÇOK STABİL BİR VOLTAJ GİDİYOR İŞLEMCİYE , BU İŞLEM COK BASİT KARTINIZI GARANTİ DIŞI BIRAKMIYOR VE İSTENİLDĞİNDE KOLONYALI PAMUKLA RAHATÇA SİLİNEBİLİYOR

ASUS P5K-E WIFI-AP VDROOP PENCIL MOD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 9 Aralık 2007; 13:27:09 >

• cok güzel bir bilgi teşekkürler..
  • nerden anlıcaz nereyi boyucağımızı..
  • @gitaristanbull

Resimde v-droop pencil mode yazan yeri boyuyacaksın
  • yanlış gösterilmiş bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: xpunisherx

yanlış gösterilmiş bu

Ne Diyosun Ney Yanlış Gösterilmiş
  • @helsloot modu uyguladığını söylemiş... Yanlış gösterilmiş olacağını sanmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdemliol

@helsloot modu uyguladığını söylemiş... Yanlış gösterilmiş olacağını sanmıyorum

Bende Öyle Demek İstedim
  • gösterilen yeri kurşun kalem yada iletken boya ile boyayın , load'da ve idle 'da en ufak değişim olmadan full stabil kullanın

EDIT: Resmi daha anlaşılır yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 9 Aralık 2007; 13:27:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.