Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: rockfatal
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.288
Cevap
103
Favori
2.354.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GsOkan97 -- 14 Ağustos 2012; 11:05:17 >
  • Arkadaşlar ben üniversiteye hazırlanıcam bu sene, okul bitti ve sigorta da bitti doğal olarak. Ben en ucuz bir şekilde nasıl halledebilirim doktor+ilaç parası olayını? Ve bana ne kadara patlar?
    Bir de ders çalışmama engel olur mu bu ilaç?
  • Sorularınız varsa alabilirim. İlacın 50 lira civarı fiyatı vardı ben kullanırken.
  • Beyler dün itibari ile kullanmaya başladım Dün akşam iftardan son ilk zoretanin hapımı yuttum.Bir etki oldu mu ? Oldu psikolojik olarak . Kendimi mutlu hissediyorum kaç aydır doktorla uğraşıyorum 2-3 ilaç kullanmadan bunu yazmamıştı.Eli wallach hocam üstte bahsedeğim mesajı alıntı yapmıştım bir bakarsın. O adam diyor ki başlamadan önce bir göz kontrolüne gidin diyor sence gitmeliyim gerçekten ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Total doz denilen şey nasıl hesaplanır hocam açıklayabilir misiniz?Günde 20+10mg Roa kullanıyorum,boyum 1.78 ve 60 kiloyum.
  • Merhaba arkadaşlar iki buçuk yıl önce bende 3 ay roaccutane kullandım .Kullandıktan sonra 2 ay sorun yok ama daha sonrada yine sivilceler çıkmaya başladı .

Ve şu dönemlerde ise ağız çene kısmında sivilce değil ama katı sivilce çıkıyor . Ve hiç bir akne felan yok yuvarlak şekilde yağ bezesi gibi orda duruyor .

Ne yapmam lazım . Doktora gitsem 2. kere verir mi 2 aylık felan ?
  • Slm arkadaşlar zoretanin bırakalı 4 ay oldu daha öncesinde 7 ay kullandım suanda şükür sivilce çıkmıyor yağlı iğrenç cilt gitti o kabuklanmalar kurumalar geçti boyle devam ederse şayet iyiki kullanmisim diyorum ilacı cok tereddüt etmiştim başlamadan önce zor süreçti ama değdi . Su anda tek sıkıntım izler daha oncesindede su çiçeği izleri vardı izlerim biraz çukurca
    Ilaci kullanip tedavisi biten arkadaşlardan acaba izler için tedavi olan varmı ? Varsa nerede ve hangi metodla ? Ekim ayında olabiliyormuyuz lazer falan ? Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanogo

Roa. 20 mg 5. ay a başladım.Yüzümde fazla bir gelişme yok önceden sadece çenemde çıkan sivilceler şimdi çeneden yok oldu ve yanaklara geldiler.Hala sivilcelerim çıkmaya devam ediyor.

Benimde aynıydı sabret ve devam et geçecek ins .

• Arkadaslar ben yarın doktora gıdecegım buyuk ıhtımal bu ılacı verecek alnımda burnumda fazla bı sey yok yanaklarımda iz gibi pasif sanki deriymiş gibi ne ucu var ne sıskınlıgı cukurlugu oyle seyler var belkı de baska bı ılac verır bılmıyorum ama krem ısteyecegım hap ıstemeyecegım ılk bas neyse eger bunu verırse benım bu sene ÖSS(YGS/LYS) senem ve 2.senem olacak o yuzden cok cıddı hazırlanmayı dusunuyorum ama bu ılacı verınce etkıleyecegını dusunuyorum sızce de etkıler mı kullanmalı mıyım HEMEN CEVAP VERIRSENIZ SEVINIRIM TESEKKURLER !
  • bugün 4. günüm alnımda yanaklarımda deri soyulmaları başladı.Sivilcelerde ise biraz fazlalık oldu gibi.

• 6-7 gündür Zoretanin kullanıyorum bugun bir uyandım dudağımın sol tarafı şişmiş sivilcemi çıkıyor anlamadım ama korktum yani yan etkisi falanmı diye
  • Arkadaşlar bugün 8.günüm ve yüzüm çok kötü bir hal aldı.Sabah safranboluya babaanneme gittim.Gittiğime bin pişman oldum.daha ilk kez bugün yüzümde beyaz küçük küçük 10 larca kir gibi birşeyler çıktı burnumda yanaklarımda her yerimde var.Ancak su ile temizleyince geçiyor 5 dk sonra yine egemenliklerini kuruyorlar.doktor bana dudaklarım için hametan verdi yüzüm için birşey vermedi.Önceki yorumları okumuştum birçok kişi bepanthen kullanıyormuş.Acaba bepanthen alıp yüzüme sürsem o beyaz ince şeyler bir daha çıkar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KuuuL78

Arkadaşlar bugün 8.günüm ve yüzüm çok kötü bir hal aldı.Sabah safranboluya babaanneme gittim.Gittiğime bin pişman oldum.daha ilk kez bugün yüzümde beyaz küçük küçük 10 larca kir gibi birşeyler çıktı burnumda yanaklarımda her yerimde var.Ancak su ile temizleyince geçiyor 5 dk sonra yine egemenliklerini kuruyorlar.doktor bana dudaklarım için hametan verdi yüzüm için birşey vermedi.Önceki yorumları okumuştum birçok kişi bepanthen kullanıyormuş.Acaba bepanthen alıp yüzüme sürsem o beyaz ince şeyler bir daha çıkar mı ?

Yüzün soyulacak o şekilde hocam , üzgünüm.Benim 1 ay bitti sayılır tek tük hala çıkıyor o kadar yoktu gerçi zaten ben de ama çıkıyorlardı gene insan ister istemez sinir oluyor.Dudaklar büyük sıkıntı yanından kremini veya dudak koruyucunu ayırmaman gerek 1-2 hafta arası biraz artacaktır muhtemelen (artık bunun dediğim için sanırım normalde artmayacak olsa bile psikolojik olarak tetikleyecektir , tabii herkes de aynı etki görülmeyebilir )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shotzdown

quote:

Arkadaşlar bugün 8.günüm ve yüzüm çok kötü bir hal aldı.Sabah safranboluya babaanneme gittim.Gittiğime bin pişman oldum.daha ilk kez bugün yüzümde beyaz küçük küçük 10 larca kir gibi birşeyler çıktı burnumda yanaklarımda her yerimde var.Ancak su ile temizleyince geçiyor 5 dk sonra yine egemenliklerini kuruyorlar.doktor bana dudaklarım için hametan verdi yüzüm için birşey vermedi.Önceki yorumları okumuştum birçok kişi bepanthen kullanıyormuş.Acaba bepanthen alıp yüzüme sürsem o beyaz ince şeyler bir daha çıkar mı ?

Yüzün soyulacak o şekilde hocam , üzgünüm.Benim 1 ay bitti sayılır tek tük hala çıkıyor o kadar yoktu gerçi zaten ben de ama çıkıyorlardı gene insan ister istemez sinir oluyor.Dudaklar büyük sıkıntı yanından kremini veya dudak koruyucunu ayırmaman gerek 1-2 hafta arası biraz artacaktır muhtemelen (artık bunun dediğim için sanırım normalde artmayacak olsa bile psikolojik olarak tetikleyecektir , tabii herkes de aynı etki görülmeyebilir )

tamam da hocam bir çaresi yokmudur . Öyle beyaz beyaz çok iğrenç görünüyorlar.Dediğim gibi bepanthen alıp sürsem azcık ta olsa azalma olmaz mı ? (Bu gece nöbetçi eczaneden alıp deneyecem.Gündüzleri çıkmaya utanıyorum )

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shotzdown

quote:

tamam da hocam bir çaresi yokmudur . Öyle beyaz beyaz çok iğrenç görünüyorlar.Dediğim gibi bepanthen alıp sürsem azcık ta olsa azalma olmaz mı ? (Bu gece nöbetçi eczaneden alıp deneyecem.Gündüzleri çıkmaya utanıyorum )

Evet mesela benim de burnumun kenarları kurumuş gibi o şekildeydi doktorun verdiği krem ile (bir karışım 2-3 krem birlikte) onlara sürünce doğal olarak geçiyordu ancak belirli bir süre için hocam üzgünüm onlar ben de hala biraz var
  • Uzun süredir yazmıyordum, 156.gundeyim bir aralar buraya yazardim uzun zamandır yazmadım genel olarak söylüyorum sivirce çıkmıyor artık cok mutluyum.
    İzlerimde ciddi azalma var cok şükür çikolatada yesem bol yememe rağmen sivirce çıkmıyor. Sivirceler cok iyi sekilde 4 tane cok az aktif Sivirceler var onlarda iz şeklinde.
    Dudak kuruluganada alıştım burun kenarları beyazliyor hametan ve bepanten kullanıyorum.

Bu ilacı kullanmalısınız kesinlikle.
    Tedavi bitince lazer yaptıracağım inşallah böyle devam eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Uzun süredir yazmıyordum, 156.gundeyim bir aralar buraya yazardim uzun zamandır yazmadım genel olarak söylüyorum sivirce çıkmıyor artık cok mutluyum.
    İzlerimde ciddi azalma var cok şükür çikolatada yesem bol yememe rağmen sivirce çıkmıyor. Sivirceler cok iyi sekilde 4 tane cok az aktif Sivirceler var onlarda iz şeklinde.
    Dudak kuruluganada alıştım burun kenarları beyazliyor hametan ve bepanten kullanıyorum.

benimde 1 ay biticek hocam aknetrent verdi oda aynı etkiymiş heryeri araştırdım iz kalmadan bitiren yok bu lazer fiyatları ne kadar oluyor acaba ortalama
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhotoShop Man

quote:

Uzun süredir yazmıyordum, 156.gundeyim bir aralar buraya yazardim uzun zamandır yazmadım genel olarak söylüyorum sivirce çıkmıyor artık cok mutluyum.

benimde 1 ay biticek hocam aknetrent verdi oda aynı etkiymiş heryeri araştırdım iz kalmadan bitiren yok bu lazer fiyatları ne kadar oluyor acaba ortalama

Gecen ay aknetrent kullandım aynı zaten
    Lazer fiyatları İnan bilmiyorum ama fiyat
    Onemli değil 200 U geçmez herhalde birde ben soyduracagim

• Bugün Aknetrent kullanmaya başlıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PhotoShop Man

quote:

Gecen ay aknetrent kullandım aynı zaten
    Lazer fiyatları İnan bilmiyorum ama fiyat
    Onemli değil 200 U geçmez herhalde birde ben soyduracagim

tamam hocam sağolun bir sorum olucak bu roaccutane aknetrent falan saç dökülmesi yapıyormuş yan etkilerinde de yazıyormuş internette okudum bi tırsma geldi dökülmeyen yok kelliğe kadar götürüyormuş sizde bu tür problem oldu mu
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.