Şimdi Ara

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::... (1063. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.111
Cevap
50
Favori
1.636.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BAKTIMKİ SOSYAL AĞLARDA SIFIRIZ HEMEN FACEBOOKTA ATAĞA KALKALIM ORADADA PAYLAŞIMLARA DEVAM EDELİM DEDİM Bİ SAYFA AÇTIM. KATILIRSANIZ SAYIMIZIDA GÖRMÜŞ OLURUZ. HERKES DAVETLİ... BUYRUN LİNK.

http://www.facebook.com/BravoBravaMareaHayranSayfasi
  • ARKADAŞLAR BAKTIMKİ SOSYAL AĞLARDA SIFIRIZ HEMEN FACEBOOKTA ATAĞA KALKALIM ORADADA PAYLAŞIMLARA DEVAM EDELİM DEDİM Bİ SAYFA AÇTIM. KATILIRSANIZ SAYIMIZIDA GÖRMÜŞ OLURUZ. HERKES DAVETLİ... BUYRUN LİNK.

http://www.facebook.com/BravoBravaMareaHayranSayfasi

hadi arkadaşlar yaa yokmu hiç hayranımız bu kadarmıyız yani :)
  • Arkadaşlar bu bor katkıları var. Bunu aracımıza koyabilirmiyiz faydasını görebilirmiyiz ? Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umitece06

kardeş 205 büyük gelir bide 17 bnce hoş olmaz
    ama satarsan elindeli jant lastik iyi ise alabilirim

yok satmayı düşünmüyorum da sadece takas olarak 16 veye 17 jant takmayı düşünüyorum kullanan varsa en yüksek genişlik ve inç kaç tavsiye edersiniz benim jantlarında resmini atıyorum
  •  ...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::...

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::...

...:::: BRAVA & BRAVO & MAREA ::::...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbravosx -- 29 Mart 2012; 11:29:53 >
  • evet arkadaşlar jant lastiğim bunlar 16 veya 17 jant lastik le değiştiricem nasıl birşey tavsiye edersiniz ve kaç ölyü geçmiyim
  • Yapacağın iş basit lastikçiye gideceksin lastik dış çapı değişmeyecek şekilde takabileceğin büyük jantı bulacaksın büyük takarsan direksiyonu kırdığında sürter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan65 -- 29 Mart 2012; 14:01:49 >
  • kullanan bilen yokmu onu soruyorum tavsiyesi olan
  • arkadaşlar bende yeni 2004 model 1.6 marea aldım

fakat arkada kasislerde küt sesi geliyordu baktırdım "arka dingil burcu- yani torsiyon burcu ölü dedi

ustamın elinde yoktu
    nerden bulabilirim

şimdiden teşekkür ederim
  • arkadaşlar benim italyan aygırının ön tampon gitti bugün facebook sayfasınada yazdım ufak bi kaza ve ön tampon sağ köşe alttan ve üstten netedeyse birleşecek şekilde çatlak :( yarın fotoda koyarım ama yapılabilirmi bu yoksa mecburen yenisinimi alacaz. ne kadar masrafım olur acaba. bugünden beri canım sıkkın anlayacağınız bilgisi, fikri olan cevaplarsa sevinirim
  • quote:

Aracını satmamışmıydınız siz?

Bir de arkadaşlar lpg yakıt değerleriniz nedir brava da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19CARSIBJK03

quote:

geçen sene 120 tl ye aldım 100 tl de boyaya verdim ama fiber tamiri yapan yerler var bildiğim kadarıyla parça eksik değilse tamir ediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19CARSIBJK03

quote:

bravam vardı onu sattım marea aldım
  • arkadaşlar dün bi ustaya gittim lpg de dolum ağzı değişti 40 tl aldı
    dediki aracında garip bi ses var bakalım dedi baktı dediki senn triger değiştimi dedi evet 2010 da değişmiş dedim o zman senn trigerde sente atlak dedi ve şasmaz da mc mehmet ustaya yönelti ne diyosunuz olabilirmi
  • Serviste değişmediysen her zaman böyle sorun olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan65

Serviste değişmediysen her zaman böyle sorun olabilir

aynen öyle arkadaşım. ez azından triger gibi çok önemli şeyler serviste yapılması şart bencede. masraf bayağı şişiyor ama trigeri biliyoruz motoru arkada bırakmaktansa masrafa katlanacaz. ayrıca ustanında dediği gibi garip ses olayının trigerden olma olasılığı bence gayet yüksek. umarım çözersin sorununu.

https://www.facebook.com/BravoBravaMareaHayranSayfasi
  • quote:

arkadaşlar dün bi ustaya gittim lpg de dolum ağzı değişti 40 tl aldı
    dediki aracında garip bi ses var bakalım dedi baktı dediki senn triger değiştimi dedi evet 2010 da değişmiş dedim o zman senn trigerde sente atlak dedi ve şasmaz da mc mehmet ustaya yönelti ne diyosunuz olabilirmi

bence git bi göster şaşmaz emci oto mehmet usta benim bütün sorunlarımı halletti o kadar tanıdık tanımadık ustadan sonra gerçekten işini bilen ve fiyatı yüksek olmayan birini sonunda bulmuş oldum ben sana da tavsiye ederim git göster sorunu sen söyleden mehmet usta sana söylüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: volsoft

quote:

arkadaşlar dün bi ustaya gittim lpg de dolum ağzı değişti 40 tl aldı

bence git bi göster şaşmaz emci oto mehmet usta benim bütün sorunlarımı halletti o kadar tanıdık tanımadık ustadan sonra gerçekten işini bilen ve fiyatı yüksek olmayan birini sonunda bulmuş oldum ben sana da tavsiye ederim git göster sorunu sen söyleden mehmet usta sana söylüyor

inş bakalım yarın gitcem bakalım inş yoktur bişey
  • Bravacı arkadaşlar beygir sayısını artırmak isteyen olursa ilandaki aracı inceleyin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-marea-2-0-hlx-2-sahibinden-80299574/detay/
  • Arkadaşlar sizce 13.500 e indirebilirsem bu araç nasıl? Kullanıcı tavsiyelerine ihtiyacım var arkadaşlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-2003-model-sx-brava-80268152/detay
  • 
Sayfa: önceki 10611062106310641065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.