Şimdi Ara

igrenc cebit deneyimim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk olarak uzun zamandır gitmek istiyordum bu cebite. araştırdım davetiye aradım bedavaya ama bulamadım mecbur paramla gidip görücektim. bir gun turkcellde gördüm cebit için davetiye diye. iki hattımı yazdım ikisinede çift kişilik davetiye kazandınız diye mesaj geldi. baktım tarihi 2-7 ekim. ben daha geç biliyodum hemen bir arkadaşımı cagırdım kabul etti.

Yolu çok sapa bu cebit(tuyap) ın. arladaşlara sordum arasında oraya kitap fuarı varken gidenler yada orda oturanlara yolu sordum. yok bilmem nereye kadar bunla sonra aktarma sonra karşıya geç vs. vs. işkence oldugnu anladım sonra sitesinden ögrendim taksimde saat başı otobus kalkıyomuş fuara.12.00 da giden otobuse binip 15.30 da da dönüş otobusune binmeye karar verdik. Aslında bence kısa bir zamandı ama arkadaşımın ilgi alanına girmiyordu bu tarz şeyler. Gittik akm nin önüne bekleyenler vardı ama sanırım hepsi cebiti beklemiyordu. Bir otobus geldi. bir kaç kişi bindi. otobuste gidecegi yerler yazmıyordu ve "görevli" yazıyordu dedim budur buyuk olasılıkla. o esnada orta yaşlı bir vatandaş cebite davetiye satmaya çalışıyordu.normal giriş 20 ytl 5 ytlye davetiye var falan diyodu. bizede cebite giden otobus bu diye işaret etti. şöfore sorduk bilişim fuarına bu mu gidiyor diye evet dedi. aradan bir süre sonra bu otobusun farklı bir fuara gidecegini ögrendik. 2.5 ytl basmıştık. konuşuldu vs. vs.O an bakıldı ki otobuste bulunan yaklaşık 10-15 kişi daha cebit diye biliyomuş. daha sorna başka bir yetkili dedi tamam bu araba gitrsin cebite diye. kısa sürede gittik.kısa dedigim 1 saat.

bende gençturkcell davetiyesi vardı gittim standa numaramı verdim kontrol edip bana bir tane davetiye (1 kişilik)verdiler. dedim ki çift kişilik olması lazım. bana dediler cep telinize gelen mesajı görebilir miyiz?
    o an kıl oldum sabahtan beri kim bilir kaç kişi gençturkcellden davetiye aldı. hemde çifter çifter gelen emsajda oyleydi kampanyanın soyledigide adam bana bir davetiye verdi ve de 2. için gelen mesajı görmez istedi.
    ama ilk defa bir toplluk içinde trkcelli oldugum için mutlu oldum. pek çok kişi sordu nasıl kazandıgımı vs. vs.çogu para verip gircekti ben bedavaya mutlu oldum.

içeri girdim ilk 3 salonda hiç bir şey yoktu. belki iyi bir şey vardır diye dolaştık ama inanın hiç bir şey yok.ne güzel yarışmadalar ne de kayda deger eşantiyon vsler. hepsi berbattı. bi turkcell vardı onda görüntülü konuşma yaptık. o belki kayda degerdi ama 10 sn filan. onun dışında avrupa yakasının rackçısını gördüm orportaj yapılıyodu. normalde 15.30 da dönecekken sıkılıp 14.30 dönme kararı aldık. 14.20 gibi fuardan çıkıp
    iettnin özel ayarladıgı direk taksim otobusune binecektik. bekledik bekledim taki 14.50 kadar falan normalde 14.30 da gelmesi gereken otobusu.

kısacası çok berbat bir fuardaydfı. ben yine beleşe girdim ama 20 ytl veriri girerim diyen varsa sakın gitmesin. hele içerdeki eşantiyonlarla ben o parayı çıkarırım diyenler geri dönüşte 1-2 parça kalem. bir sürü çöpmkagıt. belki bir tanede stres topuyla dönecekler

• içi boş bi fuar olmuş anlaşılan.. iyi diyen yok.
  • turkcell 2 kişilik biletini verdi değil mi?
    sorun olmadı bende cumartesi günü gidicem kızla
    sorun olmasın
  • Bende bugün saat 1'de girdim 2'de ayrıldım fuardan..Rezalet birşey..
    gitmeye değmez. boş yere paranızı harcamayın.
    Hele o müzik gürültüsü yok mu kafamız şişti..
  • Herkes rezalet diyo ama gitmektende kusur kalmıyonuz ha
  • ee kardeşim ne olacakki..fuarda intel yok,amd yok,microsoft yok,distribütörler yok...asus yok,gigabayte yokyok oğlu yokhayır fuar niye açıldı onu anlamadım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 3 Ekim 2007; 18:08:09 >
  • para verip girilmez zaten oraya. şimdiye kadar 3 kere gittim sırf reklam öle yeni tech filan yok.ama hep beleş gittim. bu sene de beleş bulursam gidicem. sonçta güzl eşantiyonlar olabiliyor. ama pazar gitcem çok kalabalık olcak
  • quote:

turkcell 2 kişilik biletini verdi değil mi?
    sorun olmadı bende cumartesi günü gidicem kızla
    sorun olmasın

sende bnm gruptansın

ilk olarak bir tane verdiler elime. dedim çift kişilik davetiye olması lazım. mesajı görebilir miyim dediler. ulan herkese aynı mesaj gitmedi mi çift kişilik davetiye . sen o mesajı silme telefonundan.

ayrıca bnm gibi bir teknoloji düşkünü bile sıkıldı. muhtemele sende sıkılcaksın. kız arkadaşın belki söylemez sıkıldıgını sen söyle ona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalcaner2 -- 3 Ekim 2007; 18:27:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: righteous@

ee kardeşim ne olacakki..fuarda intel yok,amd yok,microsoft yok,distribütörler yok...asus yok,gigabayte yokyok oğlu yokhayır fuar niye açıldı onu anlamadım ben

• taksimdeki yaşlı amcayı bi görmek lazım
  • quote:

taksimdeki yaşlı amcayı bi görmek lazım

bizim otobus problemli olunca yani gidip gitmeyecegi belli degil. bazıları otobusten indiler(2.5 verdikleri halde). o sırada minibusçüler geldi kaçak olanlardan. 7.5 ytlye cebit direk gidicez vs. vs. diyodu. yarım saatte götürüz pek çok kişi ona bndi. sonra otobus krizi halloldu. sonuç olarak bizim otobus minibusten daha önce hareket etti. şofor biraz sinirli baya hızlı gitti.
  • sabah tv de dünya nın en büyük 10 bilişim fuarından biri diyordu..
  • arkadaslar gidip görmedim okul nedeniyle ama en nihayette 5 gün daha var ki bunlardan birinde (5 ekim :D ) kotfun tanıtımı bulunmakta ki okul olmasa paaraya kıyıp gitmek isterdim :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: righteous@

ee kardeşim ne olacakki..fuarda intel yok,amd yok,microsoft yok,distribütörler yok...asus yok,gigabayte yokyok oğlu yokhayır fuar niye açıldı onu anlamadım ben

ne yani bunlar gercekten yok mu? eee bu fuar ne teknolojisi anlamadım!

• 2 kere gittim berbattı bu sefer gitmeyi düşünmüyorum
  • hadi ya bende taaa Ankara dan kalkıp gelecektim madem böyle ne diye geliyim onca masraf
  • dell stand açıcaktı yaw öle haberler vardı su soğutmalı xps kasaları falan gösterceklerdi yokmu böle bişeyler?yoksa başka bişey beni alakadar etmiyo zaten napiyim türkselin görüntülü konuşmasını bea
  • yaa arkadaşlar bende çok merakla bikere gittim ama hiç bişe görememiştimm bende teknoloji

tutkunuyum bikeresinde cebitte sony standında 1 sene önce doğubanktan aldığım foto makinayı vs

tanıtıyolardı ben eskittim sattım yeni model aldım doğubanktan hala adamlar eski ürünü tanıtıolardı bütün

standlar böle aşağı yukarı bence değmez tabii siz bilirsiniz bu sene gitmeyi düşünmüyorumm..gidin doğubanka:))))
  • arkadaşlar ben bugün sabah ailemle beraber saat 9.30'da taksim akm önünden bindik (otobüs normalde cebitte çalışanları alıyordu araya kaynadık) ve gelirken de iki katlı otobüslere saat 4 gibi bindik geldik ve hiçbir zorluk yaşamadık.Elimde 4 adet de beleş giriş davetiyesi vardı 5 kuruş vermedim fuar için ve biraz yorucu da olsa güzel vakit geçirdim diyebilirim..taksim akm'den beylikdüzü yaklaşık 40 dakika sürüyor onu göze almalısınız...

şimdi Compex'i bekliyorum bakalım o nasıl olacak..Bu arada autoshow falan da olacak mı acaba bu sene?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 4 Ekim 2007; 0:48:38 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.