Şimdi Ara

Kulaklık (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
5
Favori
46.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle cks90 ile ilgili şunu söyleyeyim senn cx400 den iyi olduğu kesin en son senn cx380 sport ıı kullandım bariz farkları var karşılaştırmk abes olur.Ben biraz izlenimlerimi yazacağım,izolasyon kesinlikle mükemmel birde müzik sesini açınca dünya ile alakanız kesiliyor yani sokakta kullanilmasi onerilmez,zaten kulağa çok iyi oturuyor çıkması zor birde milletin yana yana soylediği DUYMADIĞIM SESLERI DUYDUM olayi bu kulaklıkta var kesinlikle.Ortam ayrimi olayini pek bilmem ama sesler çok net karışmıyor.Benim merak ettiğim cks90 pro ile farkinin ne olduğu.NOT:şarkıları mp3 çalarda değil galaxy s telefonumda denedim tam performans için mp3 player denemek gerekecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Öncelikle cks90 ile ilgili şunu söyleyeyim senn cx400 den iyi olduğu kesin en son senn cx380 sport ıı kullandım bariz farkları var karşılaştırmk abes olur.Ben biraz izlenimlerimi yazacağım,izolasyon kesinlikle mükemmel birde müzik sesini açınca dünya ile alakanız kesiliyor yani sokakta kullanilmasi onerilmez,zaten kulağa çok iyi oturuyor çıkması zor birde milletin yana yana soylediği DUYMADIĞIM SESLERI DUYDUM olayi bu kulaklıkta var kesinlikle.Ortam ayrimi olayini pek bilmem ama sesler çok net karışmıyor.Benim merak ettiğim cks90 pro ile farkinin ne olduğu.NOT:şarkıları mp3 çalarda değil galaxy s telefonumda denedim tam performans için mp3 player denemek gerekecek.

Öncelikle cks90 pro modeli yok. Cks90'ların sadece "lt" ve "nc" modelleri var. lt(limited edition)'de sadece rengi değişik. nc(noice cancel)'dede dış gürültüyü azalmak için ayrıyetten pil haznesi olan bir parça(devre) eklemişler cks90'ın kablosunun oltasına.

Sonralıkla Galaxy s'in ses kalitesi piyasadaki çoğu mp3 çalardan iyi zaten. Hatta sansa clip ile aynı sayılır desem hata olmaz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: besir99

quote:

Öncelikle cks90 ile ilgili şunu söyleyeyim senn cx400 den iyi olduğu kesin en son senn cx380 sport ıı kullandım bariz farkları var karşılaştırmk abes olur.Ben biraz izlenimlerimi yazacağım,izolasyon kesinlikle mükemmel birde müzik sesini açınca dünya ile alakanız kesiliyor yani sokakta kullanilmasi onerilmez,zaten kulağa çok iyi oturuyor çıkması zor birde milletin yana yana soylediği DUYMADIĞIM SESLERI DUYDUM olayi bu kulaklıkta var kesinlikle.Ortam ayrimi olayini pek bilmem ama sesler çok net karışmıyor.Benim merak ettiğim cks90 pro ile farkinin ne olduğu.NOT:şarkıları mp3 çalarda değil galaxy s telefonumda denedim tam performans için mp3 player denemek gerekecek.

Öncelikle cks90 pro modeli yok. Cks90'ların sadece "lt" ve "nc" modelleri var. lt(limited edition)'de sadece rengi değişik. nc(noice cancel)'dede dış gürültüyü azalmak için ayrıyetten pil haznesi olan bir parça(devre) eklemişler cks90'ın kablosunun oltasına.

Sonralıkla Galaxy s'in ses kalitesi piyasadaki çoğu mp3 çalardan iyi zaten. Hatta sansa clip ile aynı sayılır desem hata olmaz umarım.

Peki beşir hocam bunu bilmem iyi oldu teşekkürler.Xaten galaxy de player pro yahut power amp kullaniyorum.Bende sansa clip alayım diyordum sizin bir oneriniz varmi şöyle soft basslı temiz sesli bir player

• quote:

Peki beşir hocam bunu bilmem iyi oldu teşekkürler.Xaten galaxy de player pro yahut power amp kullaniyorum.Bende sansa clip alayım diyordum sizin bir oneriniz varmi şöyle soft basslı temiz sesli bir player

Çok üst düzey bir kulaklığım olmadığı için mp3 playerlarla pek ilgilenmiyorum. Normal bir telefonum olduğu için ipod touch'ı sürekli yanımda taşıyorum zaten. Extra taşıma zahmeti oluyor.

Sansa clip seviyesinde para verecekseniz clip alın derim. eğer uçmak gibi niyetiniz varsa sony a845 veya x1050 derim. Uzun zamandır takip etmediğim mp3 çalarlar hakkında verebileceğim öneri bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: besir99

quote:

Çok üst düzey bir kulaklığım olmadığı için mp3 playerlarla pek ilgilenmiyorum. Normal bir telefonum olduğu için ipod touch'ı sürekli yanımda taşıyorum zaten. Extra taşıma zahmeti oluyor.

Sansa clip seviyesinde para verecekseniz clip alın derim. eğer uçmak gibi niyetiniz varsa sony a845 veya x1050 derim. Uzun zamandır takip etmediğim mp3 çalarlar hakkında verebileceğim öneri bu kadar.

tamam hocam cok sağolun ben biraz daha araştırayım madem galaxy fena değil diyorsunuz üst düzey bi player bakcaz kulaklıgın hakkını vermek lazım tabi:)

• Gözünüzde fazla büyütmeyin ürünü sansa clip veya galaxys ürünün hakkını verir merak etmeyin.
  • Aynen katılıyorum Umut'a. Bende iPod Touch ile kullanıyorum imzamdakileri(cks90,gr06..)
    Hani üst düzey kulaklık demişken bir ck100, sm3, w4, Triple-Fi 10, Ex-1000, ie8 vs. kastetmiştim :)
  • eyvallah arkadaşlar katkilariniz icin o zaman pek de bir arayışa girmemek lazım

• quote:

Ben de s2 için alacağim cks 90 i şimdi tam performans alir miyim aklim karıştı zaten cks77 ile cks90 arasinda kalmiştim bir de bu çikti iyi mi :)

• epeydir cx300 var yakında M4 gelecek cx300 heralde o fiyat aralıgında alınabilecek en iyi kulaklık bassfreak leri rahatlıkla tatmin edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin44

quote:

Ben de s2 için alacağim cks 90 i şimdi tam performans alir miyim aklim karıştı zaten cks77 ile cks90 arasinda kalmiştim bir de bu çikti iyi mi :)

forumda arkadaşlara yönelttim galaxy serisinin birçok mp3 player dan iyi olduğunu söylediler tabi benim daha deneme fırsatım olmadi,Siz s2 ye power amp atin yada player pro sanırım o zaman tam performans alırsiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: assasin44

quote:

forumda arkadaşlara yönelttim galaxy serisinin birçok mp3 player dan iyi olduğunu söylediler tabi benim daha deneme fırsatım olmadi,Siz s2 ye power amp atin yada player pro sanırım o zaman tam performans alırsiniz

Oyle yapcam hocam zaten poweramp kullancam ama duyduguma gore s in chipi s2 ninkinden daha iyiymis.

• creative hq-1400
  • Değiştirdim beyler :Philips SHP-2000 Kulaklık
  • wesc bongo
  • quote:

Orijinalden alıntı: mre35

creative hq-1400

+1

Ama filmlerde biraz daha basları yaysaydı gözümü dışarıda bırakmayacaktı.
  • Astro Mixamp Pro + A40
    Sennheiser PC360
    Sharkoon X Tatic Digital V3
    Audio Technica AD900

Kullandığım ürünlerle ilgili soruları olan arkadaşlara memnuniyetle yardımcı olmaya çalışırım

saygılar
  • Philips o!neil snug aldım mavi.İlk kafaüstü kulaklığım.Bu kadar izolasyon bekleniyordum hiç ses yok müzikten başka kulaklıkta iyi flaclarla. BU tür kulaklıklara önyargım yok artık demekki daha üst seviye bi kulaklık olsa uçacağım (Ortalama üstü kulakiçi kulaklık deneyimim vardır yani mağara değilim o kadar. )
  • arkadaşlar ben hala nokia x2 ve yanındaki kulaklıkları kullanıyorum önümüzdeki ay sony e463 alıcam bunun yanında 100 tl civarında bi kulaklık önerebilirmisiniz kulak içi veya kafa üstü fark etmez
  • brainwavz m1 m2 m3 m4 kullandım şuan m2 ile m3 var. severim kerataları
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.