Şimdi Ara

adsl kota rekorları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
15.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir oyun gibi bir şey yapali mesela en cok kim bir ay içinde flim indirmiş ona bakalım lütfen resimleride ekleyin ilk ben ekliyom

arkadaşlar bilindiği gibi gecen ayında 49 ytllik sınırsız internet hızı 1 mbite cıktı ben internet asıldım ve sonuç allahtan sınırsız
     adsl kota rekorları

• arkadaşlar side gönderin
  • 395 GB gördüm burada bir arkadaşta

•  adsl kota rekorları
  • 29 ytl lik tarifeyi kullanıyorum 5 günde 5 gb yaptım eylülde bu ay artık dönüşüm yok sınırsız hevesini yaşicaım kotayı düşünmeden
  • Ne kadar az miktarlar:=)
    eylül ayına gireli 5.5 gün oldu. 5 buçuk günde bilgisayar 4,5-5 gün arası açık kalmıştır. evet 5 günlük miktarlar:
    download 40.05 gb
    Upload 8,4 gb
    hahahaha. KOtalıyım bu arada. yemişim kotasını bu ay asılıcam 61 ytl öderim nasıl olsa en fazla diyerekten asılıyorum. 2 haftaya üni.'ye gidicem zaten gitmeden arşiv yapalım biraz harici hdd dolsun
  • geçen ay 95 bu ay şimdilik 34 gb
  • Maşallah arkadaşlar , benim kotalıydı (6 gb) aylık 10 gb ı buluyordum. Telekomu fazla zengin etmiyeyim diye 1 mb sınırsıza geçtim. Ama yaklaşık bir hafta-10 gündür hızımda acayip bir düşüş oldu.Kotalı zaman da 100-110 kb/s download yaparken şimdi azamii 30 ları buluyor ancak. Şaşırdım kaldım. Bir yardım lütfen .Kıskandım yaww .Limtsize geçtikki rahat rahat download yapalım diye , şimdi de hız düştü :(
  • bilgisayarı 7/24 açık bırakmak için ikinci bir iblgisayar topluyacağım o zaman çok kötü olacak
  •  adsl kota rekorları

Akşamları dota ve ayın daha 6 sı olmasına rağmen ;P
  • arkadaşlar resimleri de ekleyin
  • Geçen ay download hızı güzeldi ,ancak bu ay berbat...Performansımı etkiliyor
    (örnek:Ağustos ayı rapid share'den 60-100 KB arası indiriyordum,ama eylül ayında 10-40 KB anca indiriyor...)
     adsl kota rekorları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytax -- 6 Eylül 2007; 17:06:10 >
  • nalet olsun 2mbit im ama eylüle girdiğimizden beri hızlar çok kötü olduğu gibi bi de dl nin yarısında sunucu bağlantısı kopuyor bütün dl ler çöpe.
  • baglantim 4 mbit

adsl kota rekorları
  • Arkadaşlar upload konusunda bu kadar cimri olmayın.
    Yıllardır interneti sömürüyoruz adımız kötüye çıktı artık internetimiz de az çok hızlandı biraz daha paylaşım yapalım.

adsl kota rekorları
  • ii upload yapmışsın :) Emule kullanıosan beni arkadaşlarına ekle bi de slot ver süper olur :)
  • buna bakın

adsl kota rekorları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 6 Eylül 2007; 21:18:04 >
  •  adsl kota rekorları

ağustosun 17 sinde 4 gb 1024 den sınırsız 1024 e geçtim....

@Mhzania helal olsun çok iyi paylaşım yapmışsın... evet biraz daha paylaşımı artıralım arkadaşlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: temizchannel

buna bakın

adsl kota rekorları

valla helal olsun kardeş yaa 2 yıldır kotalıyım o kadar uğraştım tam denk tutturmak için ama başaramadım... tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panturk -- 6 Eylül 2007; 23:10:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: wapcep_scrol

baglantim 4 mbit

adsl kota rekorları

sadece bu bolumun gorunmesını nasıl saglıyorsunuz.Ben sımdı upload etsem tam sayfa goruncek bı anlatın hayrına =)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.