Şimdi Ara

## Bilgisayar Dergilerinde Eylül 2007 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos ayını da geride bıraktık. Zaman hızla su gibi akıp giderken bilgisayar dergileri de sektörün en önemli aylardan biri olarak kabul ettiği Eylül ayına dönük olarak kullanıcılar ile buluşmaya başladı. Gelin Bilgisayar dergilerinin Eylül ayı için neler vaat ettiklerine birlikte bakalım,

PC Magazine

Chip

Byte

PC Net

PC World

Hardware Plus

Not: Hardware Plus diğer dergilerin aksine 2 ayda bir yayınlamaktadır.
    Not-2: Kapak görselleri dergilerin kendi resmi internernet sitelerinden alınmaktadır. Hardwate Plus ve PC World tarafından daha yüksek çözünürlüklü kapak görselleri elimize ulaşırsa konuya ekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 5 Eylül 2007; 4:18:35 >

• eskiden.. internet ortamında ve pc ciler arasında bilgi alışverişinin olmadığı dönemlerde pc dergileri çok revanştaydılar hatta ekran kartı monitör testlerini merakla beklerdik bir sonraki ay gelsede görsek ne nasıl çalışır performansı nedir gibilerinden 1 ay boyunca beklerdir...

tabi bu dönemler takriben 3DFX dönemlerine tekabül etmekte

sonraları kim başlattıysa allah razı olsun forun olayları gündeme damgasını vurdu kullanan arkadaşlardan direk performans kullanım v.b. alanlarda araştırdığımız konularla alakalı bilgi edindik şimdi ne çıktı nasılmış demek için dergilere ihtiyaç duymuyoruz burada zaten bir çok ürün piyasaya daha çıkmadan sipekülasyon olarak değil doğru haberler olarak karşımıza çıkıyor

dergilerden edinmediğimizi forumlardan daha detaylı olarak edindiğimize inanıyorum.. fakat şu çok ömenli doğru bildiğimizi değil doğruları bu ortamlarda paylaşarak kimseyi yanıltmadan bilgiyi paylaşmalıyız tüm forumcu arkadaşlara teşekkürler..

bu arada artık dergi yöneticileri müşteriyi çekmek için daha başka yollar denemeleler vakti geldide geçiyor

Saygılar....

• kapaklara bak birinde msn yazar diğerinde popüler siteler yazar, üstünde kalp var

şu bir gerçek ki ben burdan 200mt ilerdeki dergi bayiine gidip bunu alıp gerekli olan bilgiyi bulana kdr evden 50 defa bulurum ve dahada detaylı şekilde anlarım, anlamadım mı hemen konu üzerindeki yorumları bulunan insanlardan yardım isterim, dergi parasınada gider hot wings yerim (hastasıyımda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthell -- 5 Eylül 2007; 5:54:34 >
  • bu ayki pc net dergisi çok işe yaradı önemli olan dergi değil yanında gelen 8 gb lık dvd içeriği kotalılar için için daha önemli bu
  • pcnet ile hardware plusu her çıktığında alırım alışkanlık...

pc magazine'deki vistayı güçlendiren 59 yazılımın ne yazılımları olduğunu merak ettim bu arada...
  • Kapağını verdiğin HWPlus dergisinin 8. sayısına ait. Derginin 9. sayısı temmuz-ağustos aylarını kapsıyor ve piyasada bulunan son sayı. Eylül-Ekim sayısına ait kapak değil yani
  • donanim habere takılmaya basladıktan sonra dergi almayı kestim cok iyi kodro ve kaynagı var napcam dergiyi 1-2-3 ay geriden geliyorlar ha bazı konular güzel okunuyor ama coğu zaman umdugunuzu bulamıyorsunuz benim gibi fiyatlarda pahalanınca zorlanmaya basladım nede olsa ögrenci adamız

sonrası Fx57 abone olduk
  • ayda 1-2 dergi alıyorum hala
    verdikleri dvd ler iyi oluyor boşuna hd fragman indirmekle uğraşmak istemediğim için
    ayrıca wc de okuması ayrı bir zevk
  • PC Magazine,hardwareplus,electrogaming alırım.
  • fx57 tüm dergilere bedel
  • Uzun zamandır ben de dergi takip ederdim ayda 3 dergi alırdım ama artık bıraktım. 1 senedir almıyorum. Evde 6-7 yıllık arşiv var annem bir gün atacak o yığını ama ne zamana kadar koruyabileceğim bakalım. Basılı materyalı daha çok severim aslında ama dergiler hep kendini tekrarlıyor bu yüzden bir yerden sonra sıkılıyor insan.İnternet sağolsun daha hızlı şekilde ulaşabiliyoruz.Bir de fx57 sağolsun sayesinde yakından takip ediyoruz gelişmeleri.
  • Eskiden 3-4 adet alırdım her ay. Şu an sadece hardware plus...
  • Hardware plus yine ödevine iyi çalışmış..Son sayının kapağı sitelerinde olmadığı için Fx57 bir önceki sayıyı koymuş
  • DH Magazine nerede ben göremedim?
  • chip ve pc world ten şaşmam çok kaliteli bilgiler var senelerdir takip ediyorum dün yine aldım önemli olan herşeyi internetten bulurum mantığı değil herşeyi internetten bulacak ihtiyacı kendinde bulamazsın zaten dergi sana yol gösteriyo yani düşünmediklerimizi önümüze seriyolar sonuçta akıl akıldan üstündür türkiyede bunların olması beni çok sevindiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi experience_x -- 5 Eylül 2007; 13:07:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: losthell

kapaklara bak birinde msn yazar diğerinde popüler siteler yazar, üstünde kalp var

şu bir gerçek ki ben burdan 200mt ilerdeki dergi bayiine gidip bunu alıp gerekli olan bilgiyi bulana kdr evden 50 defa bulurum ve dahada detaylı şekilde anlarım, anlamadım mı hemen konu üzerindeki yorumları bulunan insanlardan yardım isterim, dergi parasınada gider hot wings yerim (hastasıyımda)

düşündüğün bir bilgiyi elbette dergi olmadan internetten temin edebilirsin hepimizin yaptığıda bu! peki dostum şunu düşündünmü? Ya düşünmediklerin? aklında olmayan bilgiler yani? aklında olmayan birşeyi internette araştırabilirmisin o aklında olmayan bilgi belkide senin için çok yararlı olacaktır kısaca hiçbir kimse bilgi ağını tek başına yükseltemez dergiler bizim için çok iyi rehber bizim merağımızı ve en önemlisi yeni bilgileri tavsiyeleri bilgimeze vermeleri

• quote:

Orjinalden alıntı: experience_x

chip ve pc world ten şaşmam çok kaliteli bilgiler var senelerdir takip ediyorum dün yine aldım önemli olan herşeyi internetten bulurum mantığı değil herşeyi internetten bulacak ihtiyacı kendinde bulamazsın zaten dergi sana yol gösteriyo yani düşünmediklerimizi önümüze seriyolar sonuçta akıl akıldan üstündür türkiyede bunların olması beni çok sevindiriyor

elbette her türlü bilgiye netten kolayca ulşaşabiliyoruz ama bazen dergilerde daha öncu hiç düşünmediğiniz,merak etmediğiniz yada bilmediğiniz
    konular,ürünler,programlar,vb...... hakkında haberiniz oluyor veya öğreniyorsunuz.bu yüzden dergileri yabana atmamak lazım.
    bu arada vogel grubunu satın alan doğan grubu tekel olma yolunda hızla ilerliyor.artık;
    Doğan: PC Net, CHIP, Level, Oyuncu, PlayStation2, IT Business Weekly, HİB.
    Dünya: PC World, Byte
    Ciner: PC Magazine, EGM durum bu.
    haber için teşekkürler fx57.

• internetteki bilgilerin doğruluğunu tasdiklemek amacıyla bu dergileri her zaman alırım...
    ama donanımhaber e takılmaya başladıktan sonra bu huyumdan vazgectim...
    artık bilgileri doğrulamak için her ay değil her gün donanımhaber e bakıyorum..
    teşekkürler donanımhaber (özellikle fx57) teşekkürler arkadaşlar, teşekkürler internet....
  • Eskiden PCNET okurdum şimdi arasıra ya CHIP ya da HARDWARE PLUS okuyorum
    Hbaer için TEŞEKKÜRLER Fx57
  • internet dergileri anlaşılan epey bir vurmuş.. dergilere baktım eskisi gibi değil artık çok ince oluyorlar... birde yarısını reklam kaplıyor.. açıkcası verdiğiniz paraya değmiyorlar...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.