Şimdi Ara

## Otomobilden Daha Pahalı: Genesis'in İddialı Bilgisayarı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Otomobilden Daha Pahalı: Genesis'in İddialı Bilgisayarı ##

Yüksek donanımlı "extreme" sistemler ülkemizde de giderek yaygınlaşıyor. Zira son dönemde başta Casper ve Crea olmak üzere bazı üretici firmalar tamamen yüksek performansa yönelik olarak hazırlanan ve güçlü donanımları ile dikkat çeken özel bilgisayarlar hazırlamaya başladılar.

Tabi bu tür bilgisayarlar yurt dışında yeni bir olgu sayılmaz. Zira senelerdir başta Alienware, VoodooPC ve Falcon olmak üzere pek çok firma son derece kalilteli ve yüksek performanslı parçaların bir araya getirilmesi ile hazırlanan hata hatta bazı modelleri limitli sayıda üretilen özel bilgisayarlar hazırlamaktalar. Yine yurt dışında faliyet gösteren Genesis firması hazırladığı en yeni "extreme" bilgisayarı ile kullanıcılara orta sınıfta yer alan pek çok ikinci el otomobili alacak fiyatında özel bir sistem sunuyor.

Genesis'in hazırladığı ve 2280 pound'dan itibaren konfigüre edilmeye başlanan UltraViolet serisi bilgisayarların fiyatları seçilen donanıma göre 7350 pound'a kadar ulaşabiliyor. Zira bu fiyata Intel Extreme QX6850 3.0GHz (Overclock ile 3.5GHz), EVGA'nın çift 8800Ultra Black Pearl modeli ile SLI, 1000W PSU, 4GB 1066HzOCZ bellek, Blu-ray kayıt edici, Samsung three-screen monitör, özel kasa, özel soğutma ve Logitech'in fare-klavye kiti sunulmakta.

Genesis'in yeni bilgisayarı ile sunulan donanımlar insanı heyecanlandırmaya yetiyor ama 7350 pound'lık fiyat etiketi vay be "ben bunu ancak rüyamda görürüm" dedirtiyor. Tabi bu sistemden daha pahalı modellerin de yurt dışında satıldığını ifade edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 22 Ağustos 2007; 10:26:55 >

• vaybeee
  • Ciddende fiyatlar çok uçuk ama o sistemlede oyun performansı çok deli olur herhalde bütün mahalle toplanır 1kere oynamak için
    quote:

Orjinalden alıntı: fx57

"ben bunu ancak rüyamda görürüm"
  • Hıııııı.

Valla bende o kadar para olsa.....

Bizde de valla casper falan almam kardeşim. Yıllardır millete oyun bilgisayarı diye neler satıyorlar. Extreme süper hiper dedikleri ve 5000$ a sattıkları bilgisayardada ekran kartı olarak en fazla 8800GTS 640MB olur herhalde. Gene bu iyi tahmin. 1GB 8600GTS de olabilirdi.
  • Çok para
  • lüzumsuz
  • çift 8800 ultra ha o kadar yapmışlar o kadar para istiyolar yanında 3-5 tüp ln2 versinlerde bi işe yarasın

açıkçası o kadar para vermeye gerek yok sonuçta teknoloji bu yerinde durmuyor bir sonraki teknolojiye kadar idare edecek sistem bence yeterli
  • abi böyle pclerde dell den vaz geçilmez ya tasarıma baksanıza 30 inc monitor falan mukemmel ya 4 tane 7900 ekran kartı var bunda

## Otomobilden Daha Pahalı: Genesis'in İddialı Bilgisayarı ##
  • Fena bilgisayar değilmiş 3D MARK 06 DA 10K yı geçer heralde
  • Kasanın içini açmak için arkadan hologram söküldüğünde garantisi bozulacak her pc benim için kötüdür. İçinde ne olursa olsun.
  • ilk sistemin monitörü ne acaba?
  • vay bee... ben bunu ancak rüyamda gorurum...

harbiden cok pahalı yaaa...
  • Casper anca böyle söylentilerle milleti kandırıp kendisine " kaliteli " firma dedirttirir baskada bi halt yiyemez bilen biliyor casper in ne oldugunu
  • O kasanin en üstündeki LCD ekran Navigasyon Sistemi mi acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kurt_78

O kasanin en üstündeki LCD ekran Navigasyon Sistemi mi acaba

GPS ile kasanın nerde olduğunu bulabiliyoruz artık. Kaybolma korkusuna son.
  • Bencede full performance pclerde Dell harika.Özel siparişler verdiğinizde çok iyi iş çıkartıyorlar.Bu pcde iyimiş ama ben daha p4 den kurtulamadım.Bu benim için hayal den de öte bişi.
  • ben aynı sistemi çook daha ucuza yaparım
  • gercekten pc harıka tabıkı fıyatıda
    ınsanın parası olduktan sonra bu pcler o kadarda ruya degıl
  • gövde gösterisi o kadar parası olup pc ye ayıracak adam zaten işi biliyodur kendi toplar.normal kullanıcı da ne gerek var der
  • DELL xps ya da alienware in extreme pc leri varken bunlara pek bakmam
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.