Şimdi Ara

HAYKO CEPKİN FAN CLUB (160 KİŞİYİZ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
519
Cevap
0
Favori
35.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

HAYKO CEPKİN FAN CLUB (160 KİŞİYİZ)

(En Son Oy Tarihi: 29.5.2022)
Giriş
  • benide eklersinizmiii???
  • bu adam neden böle bişeye kalkıştı bilionuzmu?

çünkü yüzünde bir hasar meydana geldi ve yamuldu gözlerini kontrol edemez duruma geldi oda bunu kullandı
  • ben o adamı tipinden doLayı dinLemiorm kiee sadece soft rock we scream bi arada oLduqu için
  • FIRTINAM
  • benide ekleyin lütfen
  • Beni de eklerseniz sevinirim...
  • yazanları ekledim
  • adamım
  • eklee
  • zebani nerdesin.tam senin mekanın
  • beni de ekleyin ; oyum ise "hüzünle karışık" şarkısına.bir imza yaptım fan club başkanına öneriyorum, isterse club'ın imzası yapabilir,yaparsa benim için mutluluk olur (tabi üyeler de koyabilir imzalarına ,mutluluk olur benim için )

HAYKO CEPKİN

codu ise şudur ...

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_16848676/mpage_2/key_//tm.htm#16935862][image]http://img210.imageshack.us/img210/9967/haykocepkinzp7.gif[/image][/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkprincé -- 23 Ağustos 2007; 19:34:48 >

• benide ekle oyumu FIRTINAM'a verdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkdarkprince

beni de ekleyin ; oyum ise "hüzünle karışık" şarkısına.bir imza yaptım fan club başkanına öneriyorum, isterse kullanabilir,kullanırsa benim için mutluluk olur

/>

Hemen yapıyorum.

• cok mütevazı bi kere diğerlerinden cok farklı,bi konserde gördüm ve aşık oldum kendısıne
  • Yıllardır gavurları dinlemekten bıkmışız

Bence türk asıllı bile olsa hayko cepkin gerçekten türk rock müziği için tam bir yenilik.

Herzaman Hayko cepkin.
  • UP BEYLER UP!!
  • benim sıkı tutun adlı şarkısı çok hoşuma gidiyor.. burda adamın sesinin güzel olduğu daha çok anlaşılıyor makamsız nasıl anlatayım , düz, diğerlerinden daha farklı bir şekilde söylüyor.
  • Bertaraf Et :) Benide ekleyin !
  • bana yol ver
    bana iyi bak
    son vedadır

sana son kez
    sana bir söz
    son defadır

bırak aksın sel, sular
    can evimden vurdular
    bana kalsın dar duvar
    ezilir elbet can cıkar

............................................................................................ hüzünle karışık
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.