Şimdi Ara

Evan Almighty (2007)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür : Fantastik / Komedi
    Gösterim Tarihi :17 Ağustos2007
    Yönetmen : Tom Shadyac
    Senaryo :Steve Oedekerk, Joel Cohen, Alec Sokolow, Steve Koren, Mark O'Keefe
    Görüntü Yönetmeni :Ian Baker
    Müzik : SJohn Debney
    Yapım :S 2007, ABD , 87 dk.

Oyuncular

Steve Carell (Evan Baxter), Lauren Graham (Joan Baxter), Jimmy Bennett (Ryan Baxter), Johnny Simmons (Dylan Baxter), Morgan Freeman (Tanrı), Jonah Hill (Eugen Tenanbaum), Wanda Sykes (Rita), John Goodman (Long)

Tanrı ve sevgili kulları arasındaki sıradışı ilişkinin 2003 yılındaki Bruce Nolan'ın hikayesi ile sona erdiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz! Macera, ilk filmde kendini beğenmiş gazeteci olarak tanıdığımız Evan'ın hikayesi ile devam ediyor... Gazeteciliği bırakmış ve siyesete atılmış olan Evan, bu uğurda tüm yaşamını değiştirmiştir. Evini Buffalo'dan Virginia'ya taşımış ve kendisine yeni bir çevre edinmiştir. Fakat bir gün hiç beklenmedik bir ziyaretçinin karşısına çıkması ile hayatı birden ilginç bir yol alır. Tanrı, insan kılığında karşısına gelerek Evan'dan Nuh'un gemisinin bir benzerini inşa etmesini ister. Bu ilginç istek sonrası işe koyulan Evan'ın garip tavırları, başta ailesi olmak üzere herkesin dikkatini çekecektir. Bruce Almighty - Aman Tanrım 'ın devam filminde Kırk Yıllık Bekar 'ın mahçup yıldızı Steve Carell başrolde...

Alıntıdır

Fragman

http://beyazperde.mynet.com/film/3638
    http://imdb.com/title/tt0413099/

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Steve Carrell'i çok seven biri olarak gayet güzel bir seyirlik, senaryodan çok şey beklemeyin, görselliğin tadını çıkarın. Bu arada şimdiye kadar yapılmış en pahalı komedi filmi aynı zamanda...
  • Bunu bi de Bruce Almighty gibi bi şeyi vardı di mi?O güzeldi.Bu da güzel olur belki ama konusu çok saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weresth -- 17 Ağustos 2007; 18:13:21 >
  • Bence film güzel olmuş eğlendim güzel vakit geçirdim.

quote:

Orjinalden alıntı: zapotka
    Bu arada şimdiye kadar yapılmış en pahalı komedi filmi aynı zamanda...

arkdaşın da dediği gibi film 150 milyon dolarlık bütçesiyle en pahalı komedi oldu.

edit : imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtsutu -- 17 Ağustos 2007; 23:09:21 >
  • [Deleted by Admins]
  • Güzel film olacak
  • Güzel filme benziyor inşallah zevk alırım izlerken..
  • film vasatı bile aşamıyor dvd ye zor tahammül ettim, sinemada olsam ağladrım verdiğim paraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: grcim

film vasatı bile aşamıyor dvd ye zor tahammül ettim, sinemada olsam ağladrım verdiğim paraya

bu tip komedi filmlerinin ikincilerinin iyi olması zaten zor.çünkü ilk senaryo çok sıradışı ve ilginç gelmişti insanlara ve jim carrey gibi bir artıyı barındırıyordu içinde.ancak bu film artık o ilginçliği kaybetip aynı senaryonun değiştirilmiş versiyonuyla karşımıza geliyor.sonuç olarak bir türlü adapte olamıyoruz.ilk filmdeki özgünlüğü arıyoruz ama bulamıyoruz.
    izlemeden yorum yapıyorum fakat eğer ilk film bu olsaydı tahminimce insanlar beğeniyle yaklaşabilirlerdi.

*izlemeden film yorumu yapmayı sevmem ama genel kanı ve sinemadaki devam filmlerine bakarak yazdım.
  • genjuro izlemene gerek yok tespitlerin çok doğru, dvd sini bile izlemeyin yazık gitti 2,5 ytl
  • JIM CARREY BIR NUMARA BENCE!

BIR ARA IZLEDIĞIM FILMI VARDI ANCAK KOMEDI DEĞILDI NEYDI ADI YA
    HAAH

"NUMBER 23" BENCE SUPERDI !
  • Bence film yalnızca ilk filmin ünü kullanılarak yapılmış gereksiz ve kötü bir devam filmi. Steve Carrel' in bağırışları ve mimikleri dışında çok kayda değer bir film değil.
  • kimse jim carrey gibi olamaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

kimse jim carrey gibi olamaz

katılıyorum
  • ben de j. carrey olmadığını öğrendiğimde üzülmüştüm ama giden arkadaşlar hiç fena değil diyorlar filme. denemek lazım gene de
  • quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: daffodil

quote:

tabi
  • STEVE CARELL İ DE SEVERİM BEN 40 YILLIK BEKAR FİLMİNDEKİ ROLİ İYİDİ.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Devon Sawa

STEVE CARELL İ DE SEVERİM BEN 40 YILLIK BEKAR FİLMİNDEKİ ROLİ İYİDİ.

süper bir filmdir o zaten o filminde 2 milyon dolara anlaşmış film sonrası ünü o kadar arttı ki şimdi 25 milyon dolarlık teklifleri bile umursamıyor
  • pek beenmedim filmi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.