Şimdi Ara

## Gainward'dan 1GB Bellekli GeForce 8600GT ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Gainward'dan 1GB Bellekli GeForce 8600GT ##

Çift grafik işlemcili bazı ekran kartları ve grafik endüstrisine yönelik olarak hazırlanan profesyonel çözümlerde gördüğümüz 1GB (1024MB) bellek kullanımı Nvidia'nın önemli partnerlerinden biri olan Gainward ile son kullanıcıya daha kolay ulaşacak gibi gözüküyor.

Gainward'ın bir süre önce haberlerini almaya başladığımız 1GB bellekli GeForce 8600GT modeline yönelik ilk detaylar ve görseller de ortaya çıkmaya başladı. Zira Gainward'ın 1GB bellekli Geforce 8600GT modelinin grafik işlemcisi 500MHz'de belleklerinin ise 1000MHz'de çalıştığı ifade ediliyor.

Önümüzdeki hafta piyasaya sunulması beklenilen ve 250 avro seviyesinde fiyat etiketine sahip olacağı belirtilen 1GB bellekli GeForce 8600GT ile tek olmanın avantajını kullanamak isteyecek Gainward'ın neler yapabileceğini birlikte göreceğiz.

• bilinçsiz kullanıcıya satmak için

8600GT lere en fazla 512mb konulmalı normalı 256mb bence

bide 250 avroymuş
    8800GTS ler 300 dolarken kim alırki bunu

Tşkler fx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theozy -- 14 Ağustos 2007; 12:24:00 >
  • 1gb x1050 almakla aynı mantık..
    Geçenlerde vardı öyle biri 1gb ekran kartım var niye yüksek oyunları oynatmıyor diye yakınıyordu yazık valla..
  • Şubat'a kadar sıkın dişinizi...
  • 1 Gb ram yerine bit yapsınlarda tek olmanın avantajını kullnasınlar. Başka markalar neyse de Gainward'dan böyle bir ürün beklemezdim
  • 500/1000 olunca 1gb olsa ne olacak... 700/2000 1gb yapsa biraz farkı olur ama böyle daha kötüye gider 250 euroya 8800gts alınır yaw
  • öyle demeyin kespıra materyal çıktı....
  • ben bu kata bir setup yaparım, direk gts'nin önüne geçer....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xinu

1gb x1050 almakla aynı mantık..
    Geçenlerde vardı öyle biri 1gb ekran kartım var niye yüksek oyunları oynatmıyor diye yakınıyordu yazık valla..

bencede 256mb yapıp saat hızlarını veya 256bit yapıp bi ilke imza atsaydılar daha güzel olurdu
  • ben bu ekran kartının ramini bilgisayara yönlendiririm oo misgibi olur 3 gb ram nede olsa ileride DX10.1 oyunlarını açmıyacak bi işe yarasın bari
  • 1gb bu karta niye konur anlamam bilgisahibi olmayanları iyi kazıklamaya çalışıyorlar
  • 1gb ne alaka
  • quote:

Orjinalden alıntı: theozy

bilinçsiz kullanıcıya satmak için

bide 250 avroymuş

Tşkler fx

sayfayı yukarıdan aşağıya kadar okudum herkes aynı fikirde bende tabi ki, bu da demek oluyorki tüketicilerde bilinç gelişimi başlamış. lütfen böle oyunlara gelmeyelim ve etrafımızdakileri de uyaralım... ancak yok ben illada kazıklanacam bak 1 gb ram var deyipte almak isteyenlere de sen bilirsin demek lazım...

• quote:

bide 250 avroymuş

Tşkler fx

sayfayı yukarıdan aşağıya kadar okudum herkes aynı fikirde bende tabi ki, bu da demek oluyorki tüketicilerde bilinç gelişimi başlamış. lütfen böle oyunlara gelmeyelim ve etrafımızdakileri de uyaralım... ancak yok ben illada kazıklanacam bak 1 gb ram var deyipte almak isteyenlere de sen bilirsin demek lazım...

• quote:

Orjinalden alıntı: nirvanamc2

quote:

bide 250 avroymuş

Tşkler fx

herkes bu tür forumlara girmiyor ki, hala fazladan ram alıp internetini hızlandıracağını zanneden adamlar var,
    hızlandırmak derken daha hızlı DL yapacak, youtube'da takılmadan video izleyecek
    (256k zamanları, şimdi kalmadı ama onun bundan da haberi yoktur herhalde)

• abi senin kart kaç mb diyen adamlar için iyi bir fırsat..
  • Yav sende haklısında adam tam bir BALTA anlamıyor makina söylüyor sözler şu C2D işlemci 1 GB ram 256 EKran kartı

model ne diye soruyoruz 256 işte
    quote:

Orjinalden alıntı: nirvanamc2

quote:

bide 250 avroymuş

Tşkler fx

• vay burdakıler hep tılkı gıbı maşallah
  • işin suyunu çıkardılar
  • bi an gelecegi görür gibi oldumm...

ŞOK 2GB RAM li X550 sadece 250 Euro. Performans Delisi .. ooooooo

Hadi gidip alalım da UT 3 oynayalım süper oynatır bu oyunu.....

Böyle sacmalık olmaz ya...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.