- x
En ucuz kasko hangi sigorta şirketinin?
12 Cevap9939 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Ağustos 2007; 22:50:38 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

En ucuz kasko hangi sigorta şirketinin? Ben güven sigorta olarak duydum da ne kadar doğru?

2614 Mesaj
10 Ağustos 2007; 22:59:57 

sigorta topiği var ama yardım ediyim...

bir kere size yanlış bilgi vermişler, bir şirket ucuz die bir durum yok... her şirketin ucuz çıktığı araç tipleri vardır... a şirketi otomobillerde ucuzdur b kamyonetlerde ucuzdur c şirketi motorsikletlerde ucuz çıkyordur...

bu ara amarkadan markayada değişir...

yani sizin aracınzın tipine göre olacak herşey...

hatta aynı şirketin farklı departmanlarından bile farklı fiaytalabilirsiniz... bu iş araştırma işi...

Uzaklaştırılmış
10 Ağustos 2007; 23:01:16 

o zaman kamyonette otomobilde ve diğer şeylerde en ucuz hangi sigorta şirketidir?

2614 Mesaj
10 Ağustos 2007; 23:04:38 

öyle kesin bir yargıya varılamaz...

güven ucuzdur X pahalıdır demek yanşış zaten....

bu arda vurdulamak istediğim bir durum var, bir şirkte sadece fiyatı uygun diye kasko yaptırmak kdr yanlış bir düşünce olamaz... kesinlikle özel şartları okunmalı +ları ne öğrenilmeli ekhismetleri incelenmeli karşılaştırılmalı... ona göre satın alınmalı...

bana göre x lira verip dar teminatılı bir poliçe almaktnasa X + 200 hatta 300 verip geniş kapsamlı bir poliçe alınmalıdır. çünkü bu geniş kapsamlı poliçenin size artıları daha çok olacaktır...

Uzaklaştırılmış
10 Ağustos 2007; 23:07:16 

hangi durumda hangi sigorta hangi ödemeyi yapmayabilir?

2614 Mesaj
10 Ağustos 2007; 23:10:39 

ödememekten ziyade... mesela x liraya yaptıralan dar kapsamlı bir kaskoda mini onarı teminatı 0 araç teminatı olmayabilir... hatta sizin ödeniyor sandığınız bazı şeylerde ödenmeyebilinir...

yada başka bir boyuttan bakarsak çok çok bilinen (ucuz diye) bir sigorta şirketi büyük hasarları 6 8 ay gibi bir sürede ödüyor...

ama x +200 300 ytl vereceğiniz diğer firma size sıkıntı yaşatmayabilir.. zaten bu şekilde çalışan 3 tane firma var... isim vermeye gerek yok bence..

Uzaklaştırılmış
10 Ağustos 2007; 23:17:11 

peki dar kapsamlı olsun geç ödesin ama en ucuzu hangisi söyleyen olursa gerçek çok sewinirim.hiç kaskolatmamaktan iyidir.

2614 Mesaj
10 Ağustos 2007; 23:31:56 

hdi güven...

ama işiniz zor olur söylemedi demeyin...

Uzaklaştırılmış
11 Ağustos 2007; 3:44:18 

HDI in allah belasini wersin
ne rezil bi sirkettir

Uzaklaştırılmış
11 Ağustos 2007; 7:12:15 

cilikka kardeşim hdi sana ne yaptı?

328 Mesaj
11 Ağustos 2007; 8:43:07 

ankara sigorta

SİYAH1

474 Mesaj
11 Ağustos 2007; 10:04:14 

arkadaşlar ucuz kasko diye bişe olmamalı bence. hangisi kötü gün dostu önemli olan bu. piyasada ne ucuz paralara kasko yapan şirketler var ama bir sıkıntı sonrasında arada bulasın. bence önce hizmet önemli.

2012 ford fiesta 1.4 tdci titanium x pack

2614 Mesaj
11 Ağustos 2007; 10:43:46 

ben cilikkaya çok söylemiştim kaskosunu yaptırmadan evel... gel 5 kuruş daha fazla ver Koç Allianz'dan sana kasko yapalım die... ama istemedi... gitti yaptırdı ucuza, ve şikayetci..

ucuz etin yahnisi misali...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Yardım ve Sigorta işlemleri » En ucuz kasko hangi sigorta şirketinin?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.523