Şimdi Ara

## DFI LanParty UT P35-T2R Servis Edilmeye Hazır ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
4.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## DFI LanParty UT P35-T2R Servis Edilmeye Hazır ##

Overclock konusunda sektöre yön veren firmaların başında gelen DFI'ın haberini daha önce ana sayfamızdan verdiğimiz yeni anakartı artık servis edilmeye hazır. Intel'in yeni nesil 3 serisi yonga seti aileisnin X38'den sonra gelen ve 2. numaralı üyesi olan P35 yonga setini kullanan anakart tasarımı, overclock potansiyeli ve zengin özellikleri ile yine pek çok kullanıcının gönüllerinde yer edeceğe benziyor. Intel'in P35 yonga setinin verdiği destek ile LGA 775 formunda olan ve 1333MHz FSB'li modeller de dahil olmak üzere güncel tüm Core 2 işlemcilere destek sunan anakart ayrıca geleceğe dönük olarak Intel'in çift ve dört çekirdekli 45nm üretim teknolojisine sahip işlemcilerine de tam destek vermekte.

Anakartın detaylı özellikleine ana sayfamızda yayınladığımız haberimizde ulaşabilirsiniz. Gelin şimdi isterseniz görsel olarak ta DFI LanParty UT P35-T2R modelini çok daha yakından tanıyalım.

• Hey yawrum alete bak.Anakartı degıstırcem acaba Blıtz formula mı alsam yok bu anakartı mı karar veremedım
  • Buna benim gücüm kesinlikle yetmez.
  • güzel anakart
  • ben almam
  • tam bi aksesuar abidesi oc canavarı cpu soketinin etrafı bomboş istediğin tip soğutucuyu takabilirsin dfi bu işi gerçekten ii yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbtbilgisayar -- 3 Ağustos 2007; 9:50:09 >
  • DFI yı kim getiriyor türkiyeye. hiçbir yarde bulamıyorum.
  • buna birde sağlam bir waterbox ile su soğutma yapacaksın. tam 10 numara olur.
  • adamlar accesory kutusu koymuslar ayrıteyyen
    hayran kalınacak anakart
  • dfi tr pazarına tam olarak bi girse cok süper olacakta nedense bi türlü raf larda göremiyoruz.. P35 seriside cok güzel görünüyor soğutucuların kaplamalarıda güzel olmus

O cpu soğutucusunun markasını bilen varmı ?
  • tasarımı çok güzel olmuş özellikleride çok güzel
  • yaw piyasada bulmak çok zor ve çok geç cıkarıyor kartlarını ben açıkçası x38 kartını bekliyorum ama avantajı iyiyse alacam yani performansı gerçekten iyi olması gerekiyor birde disbürütör sorunu var dibirütörü pek güvenilir diyorlar bilemem biraz cekincem var açıkçası
  • X38 Bekliyorummm Bunlar kesmez beni, 7 senenin acısını çıkartmam lazım.
    X38 Abit & X38 Gigabyte & X38 Foxconn yada X38 DFI bekliyorum 4 gözle!
  • quote:

Orjinalden alıntı: soothsayer312

X38 Bekliyorummm Bunlar kesmez beni, 7 senenin acısını çıkartmam lazım.
    X38 Abit & X38 Gigabyte & X38 Foxconn yada X38 DFI bekliyorum 4 gözle!

aynen x38 i bende bekliyorum ama bekledigin kadar iyi olmazsa çok üzülürüm x38 dfı forever
  • bu anakart tek kelime ile dehşet..overclockçular asus-gb'yi bırakıp bunu alacakları kesin..
  • herşey çok güzel olmuş hatta mobo üstündeki borulu soutma sistemi ve rengi beni benden aldı ama bi tek şey var!!!!

tayvan cezaevi mahkumları boncuk işçiliiiyle yapılmış o anahtarlıklar neden her resme dahil olmuş????
  • zaten bir abit birde dfı var.iyi performans vereceğinden şüphem yok.
    ama kutusunu beğenmedim ne o öyle intel anakart kutusu gibi.
    haber için teşekkürler fx57
  • çok güzel anakart alınabilir kanımca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthell -- 3 Ağustos 2007; 11:40:41 >
  • DFI abi yaptımı yapıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Confusion

tayvan cezaevi mahkumları boncuk işçiliiiyle yapılmış o anahtarlıklar neden her resme dahil olmuş????

evet bende merak ediyorum o boncuklu zımbırtı neyin nesi ? inceleme yapan site ile alakası mı var ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.