Şimdi Ara

_____SAMSUNG i550 -- ANA BAŞLIK (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.843
Cevap
4
Favori
242.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: efsaneturk

arkadaşlar telefonun ekranını nasıl yan çeviriyoruz normal bekleme modunda iken birde telefonumuzun syambian versiyonunu nasıl öğreniyorduk benim tahminimce yeni çıkan syambian güncellemesi ile telefonun bu ufak tefek eksiklikleri giderilecektir

telefonun ekranı bekleme modunda yan durmuyor kı sadece web de gezinirken yapabiliyorsun onu
  • bende bulamadım ama i550 ve i560 ın yabancı bir sitede geniş incelemesi vardı diteyi hatırlamıyorum orada bekleme moduda dahil ekran yan dönmüş durumda idi benimde aklıma takıldı
  • bı yerde bi program bulmustum o yapıyormus ama yukledım olmamıstı sonra da ustunde durmadım acıkcası
  • hoparlör dek ses kalitesi tatmin edici kalitedemi?
  • kardeş inceleme bi cep telefonu sitesi tarafından kutudan çıkan haliyle yapılmıştı program aracılığı ile olduğunu sanmıyorum siteyi bulabilrsem adresi ekliycem
  • çıkan ses çok yüksek değil ama gayet net
  • arkadaşlar bu telefon multımedya gıbı gozuksede tam bı multımedya telefon degıldır daha cok iş adamları ıcın yapılmıstır o yuzden fazla ses kalıtesı beklememek lazım samsung i serisi business serisidir nokia daki e serisi gibi ses kalitesi için telefon alacaksanız sonyericsson walkman serisi almanızı öneririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: arti6630

arkadaşlar bu telefon multımedya gıbı gozuksede tam bı multımedya telefon degıldır daha cok iş adamları ıcın yapılmıstır o yuzden fazla ses kalıtesı beklememek lazım samsung i serisi business serisidir nokia daki e serisi gibi ses kalitesi için telefon alacaksanız sonyericsson walkman serisi almanızı öneririm

samsung i8510 da hiç bir telefonda olmayan ses sitemi var.samsung i8510 da i serisi bir telefon.senin düşüncen çok yanlış dostum.zaten yine sesini beğenmezsen ses yükseltme kodları ile sesini yükseltirsin
  • selam arkadaşlar
    nokia e51 almayı düşünürken aklım bir anda buna kaydı(e51 in o ufacık ekranı yüzünden).yalnız yazılanlar çok tatmin edici değil acaba bize tam bir inceleme yazabilecek yok mu?mesela benim çok merak ettiklerim konuşurken ilk bi kaç saniye tuhaf bi sesin gelip gelmediği,konuşma dewamında ses kalitesi yüksekliği wlan da bağlantının nokia dan ne kadar farkı olduğu ne kadar sürdüğü ve wlan kalitesi,nokia da ki gibi firmware yüklenip yüklenmediği çok fazla oluyorum ama forumdan başka bilgi alabileceğim bi yer bulamadım kusuruma bakmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliass

quote:

Orjinalden alıntı: arti6630

arkadaşlar bu telefon multımedya gıbı gozuksede tam bı multımedya telefon degıldır daha cok iş adamları ıcın yapılmıstır o yuzden fazla ses kalıtesı beklememek lazım samsung i serisi business serisidir nokia daki e serisi gibi ses kalitesi için telefon alacaksanız sonyericsson walkman serisi almanızı öneririm

samsung i8510 da hiç bir telefonda olmayan ses sitemi var.samsung i8510 da i serisi bir telefon.senin düşüncen çok yanlış dostum.zaten yine sesini beğenmezsen ses yükseltme kodları ile sesini yükseltirsin

ben sesi begenmıyorum demedım zaten cok fazla muzık dınlemıyorum nerdeyse hıc gıbı bırsey ama cok yuksek bı ses degıl bıldıgım kadarıyla sybianlı cıhazlarda ses yukselme olmuyor oluyorsa kodlarını verırsen sevınırım i8510 u inceleme ve ses kalıtesını duyma fırsatım olmadı cıhaz turkıyede de daha satılmıyo galıba gene de ben telefonumdan cok memnunum kım ne derse desın

• quote:

Orjinalden alıntı: erdemego

selam arkadaşlar
    nokia e51 almayı düşünürken aklım bir anda buna kaydı(e51 in o ufacık ekranı yüzünden).yalnız yazılanlar çok tatmin edici değil acaba bize tam bir inceleme yazabilecek yok mu?mesela benim çok merak ettiklerim konuşurken ilk bi kaç saniye tuhaf bi sesin gelip gelmediği,konuşma dewamında ses kalitesi yüksekliği wlan da bağlantının nokia dan ne kadar farkı olduğu ne kadar sürdüğü ve wlan kalitesi,nokia da ki gibi firmware yüklenip yüklenmediği çok fazla oluyorum ama forumdan başka bilgi alabileceğim bi yer bulamadım kusuruma bakmayın

slm arkadaşım bende e51 dusunuyordum ama bu cıhaz ondan daha ıyı
    telle konusurken hıc merak etme oyle abuk sabuk sesler gelmıyor kulaklık sesı cok net kesılme falan da yapmıyor wlan da hıc sorun yasamadım sımdıye kadar hatta gecen gun arkadasımda msı laptop var yan yana dururken wlan lar da benım cıhaz daha cok ağ buldu bende tahmın etmıyordum almayı dusunuyorsan şiddetle tavsıye ederım bu fıyata bu ozellıklerde baska bırsey bulamazsın derım

• teşekkür ederim arkadaşım ama diğer sorularımı da cevaplandırsan hatta sen bize bi inceleme yapsan çok iyi olurdu ben de merak ettiklerimi öğrenirdim düşünen arkadaşlara da bi rehber olurdu
  • quote:

teşekkür ederim arkadaşım ama diğer sorularımı da cevaplandırsan hatta sen bize bi inceleme yapsan çok iyi olurdu ben de merak ettiklerimi öğrenirdim düşünen arkadaşlara da bi rehber olurdu

acıkcası ınceleme yapmaktan pek anlamam ıstersen neyı merak ettıgını sor yada ıstanbuldaysan bıgun bı yerde bulusalım bak incele cıhazı gonlunce
  • bu olabilir tabi seni işinden gücünden etmek istemem şu lanet okul başlasında istanbula gelince o zamana kadar inceleme fırsatım olmazsa görüşürüz bu arada bu çok düşünceli teklifin için çok teşekkür ederim dünya da böyle adamların yaşadığını görmek sevindirici
  • quote:

bu olabilir tabi seni işinden gücünden etmek istemem şu lanet okul başlasında istanbula gelince o zamana kadar inceleme fırsatım olmazsa görüşürüz bu arada bu çok düşünceli teklifin için çok teşekkür ederim dünya da böyle adamların yaşadığını görmek sevindirici

Rica ederim ne demek geldiğinde haber verirsen goruşuruz
  • arkadaşlar sertifika sorununu aşabilen varmı forumlarda ki hemen hemen tüm yöntemleri denedim ama olmadı sistem klasörlerine erişemiyorum
  • slmlar

bu telefonun sms yazma hizi nasil ? hizli yazarken harfler gec kaliyor mu?
  • bu telefonu almak için ciddi düşünenlerdenim fakat benim en fazla merak ettiğim nokta bu trackball olayı sinir eder gibi gözüküyo kullananlardan ricam bilgi verebilirler mi sırf bu trackball yüüznden telden vazgeçilir mi ? uzun kullanımda yada sık kullanımda rahatsız ediyor mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: efsaneturk

arkadaşlar sertifika sorununu aşabilen varmı forumlarda ki hemen hemen tüm yöntemleri denedim ama olmadı sistem klasörlerine erişemiyorum

slm arkadasım sertıfıka sorunu en ıyı tarıhı bı sene gerıye almakla cozuluyor onu dene bıde telefonun tarıhını nı sene falan gerıye al hallolur denemedıysen tabı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kemuco

slmlar

bu telefonun sms yazma hizi nasil ? hizli yazarken harfler gec kaliyor mu?

yok arkadasım ole bı sorun 688 le mı karıstırtıdın cıhazı :) rahat rahat yazarsın aklına gelmesın ole bırsey hatta ben t9 kullanıyorum mesaj yazarken super hızlı
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.