Şimdi Ara

Ati X850XT ile nostaji testleri!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
3.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Baba karttir kendileri
  • bizim bi arkadaşta vardı bu kart.hiç bir oyunda bana mısın demez walla
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiLVeR_FoX

bizim bi arkadaşta vardı bu kart.hiç bir oyunda bana mısın demez walla

Bencede
  • bu kartı halen kullanmaya devam ediyorum. sm 3.0 oyunlar hariç diğer oyunları paşalar gibi oynatıyor bana. valla helal olsun diyorum. iyiki de almışım
  • quote:

Orjinalden alıntı: hathat06

bu kartı halen kullanmaya devam ediyorum. sm 3.0 oyunlar hariç diğer oyunları paşalar gibi oynatıyor bana. valla helal olsun diyorum. iyiki de almışım

Katılıyorum tek eksiği sm 3.0 suan için bende dx10 kartlar tam oturana kadar bununla devam edicem... yanlız 3dMark puanına göre oyun performansı çokdaha yüksek sanırım buda 256 bit olmasının avantajı...
  • 850Xt iyi karttır.
  • Ben bu kartta yetişemedim fakat testlere ve yapılan yorumlara bakıcak olursak canavar gibi ekran kartıymış . Hangi yıl çıkmıştı bu kart
  • 2006 ilk çeyrek diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLVeR_FoX -- 14 Temmuz 2007; 13:18:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: OPTİMİST

Ben bu kartta yetişemedim fakat testlere ve yapılan yorumlara bakıcak olursak canavar gibi ekran kartıymış . Hangi yıl çıkmıştı bu kart

Yanlis hatirlamiyorsam 2004 te cikti. Bu kart kadar zamana dayanabilen ikinci bir kart daha cikmamistir. Hele bundan sonra cikabilecegini hic sanmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UUGURLUU -- 14 Temmuz 2007; 13:20:55 >
  • evet imzada gördüğünüz gibi bende kullanıyorum kendilerini. Kesinlikle canavar gibi bir kart. Süper o.c. oluyor. İşlemcim daha iyi olsa imzadaki puandan daha iyi bir puan alabilir. Brandybuck idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam (yanlış hatırlıyor olablirim şimdiden söyleyebilirim) 8000 küsür puan almıştı bu kartla 3dmark 2oo5 den. hala çatır çatır oyun oynuyorum. sm3 ve dx 10 harici tabi. kartı aldığım için çok memnunum hala yeni çıkan kartlara perf. açısından taş çıkarıyor.
  • nede Olsa ATİ kardesimmm
  • Gerçekten efsane kart ama şu sm3 davası bitirdi kartı.Zorunlu olarak sm3 isteyen oyunlar sm2 kartlarda çalışsa daha gider bu canavar
  • quote:

Orjinalden alıntı: forious

Gerçekten efsane kart ama şu sm3 davası bitirdi kartı.Zorunlu olarak sm3 isteyen oyunlar sm2 kartlarda çalışsa daha gider bu canavar

Evet sm3 sorunu olmasa baya daha gider
  • Abi bu kart 2004'te çıktıysa bizi şu anda ya kazıklıyorlar , yada bu alanda ki teknoloji çok yavaş ilerliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPTİMİST -- 14 Temmuz 2007; 14:01:43 >
  • Bir rivayete göre hala 850xt üreten kart üreticileri var.Hatta bunun çok daha extreme sürümleri çıkmıştı gibi hatırlıyorum.For O/C.O/C Edition.Special Edition.Extreme gibi...
  • Platinium edititon versiyonu vardı , fakat sadece saat hızları biraz farklı idi. Diye hatırlıyorum.
  • 3D mark 2005 8000 puan mı , heyt be maaşallah.....
    Kocaman hala dayanıyor be

Benim x1600 pro 4500 zar zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: OPTİMİST

Abi bu kart 2004'te çıktıysa bizi şu anda ya kazıklıyorlar , yada bu alanda ki teknoloji çok yavaş ilerliyor

Dostum sana katılıyorum aslında tahmin edildiği kadarda hızlı ilerlemiyor sadece eski teknolojiyi zorluyorlar desek yeridir.
    Bu karttan sonra teknoloji farkı görmek istiyorum diyen biri için 8800 serisi hariç başka kart yok.
  • X850XT nin performansı idare ediyor hala.. Ama SM3.0 bile olmadıgı icin yeni oyunlarda hicbir efekt cizmiyor.. Goruntuler cogu oyunda cok vasat..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.