Şimdi Ara

Niye bu kadar sık kopuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 dakikada bir net kopuyor ama telefon hattindan arkadaslar . Splitter kullanmama ragmen baglanti kopuyor . Acaip bicimde parazit var en fazla 5 dakika bagli kalabiliyorum . Bugun telekomdan servisciler geldi ama disarida sorun yokmus. İceride bende sorun göremiyorum ayrica splitter var . Ne yapmak gerekiyor ?

• eve girişten sonraki kabloları kontrol et, denemek için yeni bir kablo alıp onunla bağlanmayı dene...bu arada modeminin marka ve modeli nedir?
  • kardesim modemin de sorun var buyuk ihtimalle.garantisi varsa bi gotur bak derim
  • siplitteri değiştirmeyi düşündün mü ?
  • Hocam bendede var aynı sorun, benimkide 4-4,5 dakkada bir kopuyor. Ben wireless ile bağlanıyorum ama sinyali alamadığım için değil kopma, virüs vardır bizim makinalarda gibime geliyor sanki...
  • modemin philips sna 6500
    bende wireless la baglaniyorum ama kopuyor iste telefonu kaldirdigim zaman . splitter i da degistirdim yine kopma devam ediyor telefonu kaldirdigimda + ucuk bicimde cizirti var hattimda
    hat degerlerimi göndereyim bir de ekteki dosya

Niye bu kadar sık kopuyorum

• Bu durum bendede oluyor fakat bazen..Bakiyorum 2 3 gun hiç kopma yok,bi bakiyorum ertesi gun 15 20 dakkada bir kopuyor.. Bence bu turk telekomun verdiği olağanüstü internetten kaynaklanıyor.Adamları arıyorum bana bağlantın müthiş 256 k sınırsız diyorlar modemine gir 8 e 35 ayarını yap diolar..Cehalet işte...İşte ülkemizde
    herşeyin dandik yurumesinin nedenide bu.İşini bilmeyen adamların onun bunun vasıtasıyla bir yerlere gelmesi ve
    Yarım yamalak iş yapılması ben parayı alırım kardeş gerisine bakmam muhabbeti..Neyse ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.