Şimdi Ara

SAMSUNG E250 ''FaNCLUB'' TOPİĞİ(2)<arkadaşlar buradan devam edelim> (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.531
Cevap
8
Favori
250.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: flywalker

bu arada ekranda 2 ayrı saatin gösterilmesi olayını yeni keşfettim, güzel bişeymiş

Anlatsana birde faydalanım :)

quote:

Orjinalden alıntı: simavli3443

arka kapağı açmak için bir elinle çizgili yere bastır diğer elinle samsung yazısının hemen altına bastır yukarı doğeu ittir

sadece çizgili yere basınca açılmıyor denedim

bır samsung yazısının dedin yere o çizgiden koysalarmış daha kolay açılırmış dimi

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: spiegel

ARkadaşlar
    ben bu telefonda bilgi servislerini kullanamadım.
    daha açıkcası turkcell den maç sonuçları eskiden telefonuma gelirdi
    bu telefonla yapamadım
    kanal numarasınıda girmeme rağmen arkadaşlara gelen mesajlar bana gelmiyor

Dediklerimden anlıyan varsa bi yardım etsin

mesajlardan şebeke mesajlarına gir oradan kanal numarası türkcell futbol 55 onu yaz kaydet sonra mesaj almayı aç ok

sebeke mesajlarını ben göremedim ben yapcaktımda Hucre Mesajları var

• saolun:) ama telefonu değiştirme yoluna gittik:)
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ebrarkalyoncu

merhabalar...
    daha bugun arkadaşıma aynı telefondan aldık ama kamerayı acıp fotoğraf çek deyince önizleme hatası veriliyor video da açılmıyor... bilen varsa lütfen çok acil yardım edin...

format çek düzelmezse servise ver
  • quote:

Orjinalden alıntı: demirkandemir
    quote:

Bide batarya zayıfken uygulama çalıştırmak için bi kod varmış
    bilen var mı? çalışıyor mu?

öyle bi kod olduğunu ilk defa duydum. eğer böyle bi kod gereçkten varsa en kısa sürede bizimle buluşturulması dileğiyle...(lafım sana değil, araştırıp bulanlara)...

Yok kardeş derdimi anlatamamışım
    Telefonun bataryası zayıfken hiç bir uygulamayı başlatmıyor. Uygulamayı başlatamayacak kadar da mı şarjı yok ki ,uygulamayı açmıyor. UYgulama açıkken şarjını bitirmek istiyorum ama telefon buna imkan vermiyor. Ben bi araştırır yazarım.

• ARKADAŞLAR 3 SORUN VAR,.....
    1. TEMA OLAYI HALA BİR NETLİĞİ ULAŞMIŞ DEĞİL YÜKLEMİCEZ GALİBA
    2. PLAYER4 PROGRAMI (TAM EKRAN GÖSTERİYORMUŞ VİDEOLARI)
    3. ANALOG SAAT OLAYI

''DELİNİN BİRİ KUYUYA TAŞ ATMIŞ'' OLAYINA DÖNDÜ BU KONULAR BENCE
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Ahmet_Gursan

Arkadaşlar Yüklediğimiz JAVA'ları Nerden Silebilirim? Yardımcı Olurmusunuz? BUnun için bir kod vardı sanırım o kodu girip ordan istediğimizi kaldırabiliyorduk. Yardım lütfen arkadaşlar

ARKADAŞLAR KURCALADIM VE BULDUM SONUNDA :) TELEFONUMUZDAN #*5737425# KODUNU GİRİYORUZ VE EN ALTTA BULUNAN "RUN TCK" BÖLÜMÜNE GİRİYORUZ. BU MENÜDE YÜKLEDİĞİMİZ BÜTÜN JAVALAR BULUNMAKTA BURDAN BİRİNİ SEÇEREK İSTER ONUN HAKKINDA BİLGİ ALIYORUZ İSTER ÇALIŞTIRIYORUZ. İSTERSEKDE SİLEBİLİYORUZ.

LAUNCH: ÇALIŞTIR
    REMOVE: SİL
    INFO: BİLGİ

ARKADAŞLAR SİLDİKTEN SONRA TELEFONU KAPATIP AÇMANIZ GEREKEBİLİR. BEN KAPATIP AÇTIM NE OLUR NE OLMAZ ;)

hiç buna gerek yok menü den java uygulamalara gir sileceğin oyunun üzerine gel seçeneklerden sil

PARDON YAV ONU HİÇ Mİ HİÇ FARKETMEDİM ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM TEŞEKKÜRLER BİLGİ İÇİN!

• beyler ne olur bunun kodunu bulalım !!!!!!!
    quote:

Orjinalden alıntı: demirkandemir

quote:

Bide batarya zayıfken uygulama çalıştırmak için bi kod varmış
    bilen var mı? çalışıyor mu?

öyle bi kod olduğunu ilk defa duydum. eğer böyle bi kod gereçkten varsa en kısa sürede bizimle buluşturulması dileğiyle...(lafım sana değil, araştırıp bulanlara)...

• quote:

Orjinalden alıntı: fozdemir

quote:

Orjinalden alıntı: replyme

SAMSUNG E250 ''FaNCLUB'' TOPİĞİ(2)<arkadaşlar buradan devam edelim>

arkadaşlar benim bir sorum olacaktı ben e250 aldım kapak kapalı iken kızağın en alt kızmı tellefondan az biraz yukarda duruyor acaba sizdede böyle bir sorun var mı

evet benim telefonda böyle!

Bende Öle Bİşe yok walla düm düz...

• valla benimki de dümdüz.. ama elle oynattığın zaman hafif sağ-sol yapıyo. ama kesinlikle göze batan hiç bişi yok.
  • arkadaşlar ben e-250 yi bekodan taksitle almayı düşünüyorum.piyasadakilere göre bi fark olmaz dimi.
  • fiyatınıda sölersen cevab yazabiliriz...
  • 312 ytl
  • BEN BÖYLE YAPTIM İMZAMI MALUM KALABALIK Bİ KARTVİZİTİM OLDU

SAMSUNG E250FUNCLUB

Ayrıca fotoğraflarımı bluetooth ile Laptopuma atamadım.... tanıtma aşaması tamam ama nereye attığını bulamadımmm
  • telefonun son fiyat durumu 286.90 ytl konya cıvıloğlu teknocenter kredi kartına vade farksız 5 taksit konyalı arkadaşlara duyurulur.
  • arkadaşlar ben yeni e 250 aldım..cihazı tanımaya çalışıyorum..şu an için iyi özellikler görünüyor..fakat rehberimde kayıtlı olmasına rağmen arayan kişinin ismini göstermiyor..

menüde gezindim ama ayarı bulamadım..ayarı var mı....acil cevaplarsanız sevinirim..
  • bende e250 aldım ama bir sorum olacak

en çok kaç gb lik hafıza kartı destekliyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: disasterx

bende e250 aldım ama bir sorum olacak

en çok kaç gb lik hafıza kartı destekliyor?

2 gb..
  • quote:

Orjinalden alıntı: suzi dilara

BEN BÖYLE YAPTIM İMZAMI MALUM KALABALIK Bİ KARTVİZİTİM OLDU

SAMSUNG E250FUNCLUB

Ayrıca fotoğraflarımı bluetooth ile Laptopuma atamadım.... tanıtma aşaması tamam ama nereye attığını bulamadımmm

telefonundan bilgisayarına atmak istediğin dosyaların bluetooth görünürlülüğünü açarsan bilgisayardan görebilirsin, ordan kopyalar istediğin yere atarsın

• quote:

Orjinalden alıntı: flywalker

quote:

Orjinalden alıntı: suzi dilara

BEN BÖYLE YAPTIM İMZAMI MALUM KALABALIK Bİ KARTVİZİTİM OLDU

SAMSUNG E250FUNCLUB

telefonundan bilgisayarına atmak istediğin dosyaların bluetooth görünürlülüğünü açarsan bilgisayardan görebilirsin, ordan kopyalar istediğin yere atarsın

teşekkürler hemen deniyorum

• ARKADAŞLAR SON KARARIMI VERDİM E490 YADA E250 ARASINDA KALDIM E490 355YTL 12 AY TAKSİTLE E250 İSE 280YTL SANIRIM ONA VADE FARKSIZ KAÇ AY TAKSİT YAPICAKLAR DAHA SORMADIM SİZ HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ İKİ TLF HAKKINDA YORUMLARI OKUDUM İKİSİNDEDE BARİZ BİR SORUN GÖRÜNMÜYOR UFAK SORUNLARI VARMIŞ İKİSİNİNDE GENELDE İKİSİ HAKKINDADA YORUMLAR İYİ SİZ GERÇEKTEN E490 MI?E250?Mİ ÖNEİRSİNİZ ???
    E250İYİ EN SON HANGİ FİYATA ALDINIZ BİLGİ VEİRRMİSİNZ SAYGILAR..
  • quote:

orjinalden alıntı emre000

ARKADAŞLAR SON KARARIMI VERDİM E490 YADA E250 ARASINDA KALDIM E490 355YTL 12 AY TAKSİTLE E250 İSE 280YTL SANIRIM ONA VADE FARKSIZ KAÇ AY TAKSİT YAPICAKLAR DAHA SORMADIM SİZ HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ İKİ TLF HAKKINDA YORUMLARI OKUDUM İKİSİNDEDE BARİZ BİR SORUN GÖRÜNMÜYOR UFAK SORUNLARI VARMIŞ İKİSİNİNDE GENELDE İKİSİ HAKKINDADA YORUMLAR İYİ SİZ GERÇEKTEN E490 MI?E250?Mİ ÖNEİRSİNİZ ???
    E250İYİ EN SON HANGİ FİYATA ALDINIZ BİLGİ VEİRRMİSİNZ SAYGILAR..

1 dakkalık incelemeye göre söyliyim; aralarındaki fark:

e490'da kamera var ama radyo yok. e250'de de kamera yok (kötü) ama radyo var.. bana göre aralarındaki fark bu (en göze batan) ve bi de karizma

şu anda ikisi de eşit. ama bu eşitlik kişiden kişiye değişir tabi. artık gerisi sana kalmış. şu soruya cevap ver ve sonuç ortada: kamera mı yoksa radyo mu???

ayrıca arada 60-70 lira gibi bi fark vark. bunun da seçimde etkili olan farktörlerden birisi olduğna inanıyorum
    bana soracak olursan e250.

seçim için kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirkandemir -- 23 Temmuz 2007; 23:31:38 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.