Şimdi Ara

SAMSUNG E250 ''FaNCLUB'' TOPİĞİ(2)<arkadaşlar buradan devam edelim> (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.531
Cevap
8
Favori
250.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tel.hafızasında olduğu için silinir..yedeklerini alsan iyi olur.usb kablo ile bilgisayara aktarabilirsin veya bluetooth ile..
  • Teşekkürler...Yedekleyip atıcaz artık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: umuly1234

arkadaşlar benimde çok önemli bir sorunum var benim telefonumdan ne mp3 de ne birisini aramada ne de fm radyoda hoparlörden ses gelmiyor.bütün ses değerlerim açık telefonum sesli modda ama höparlörün üstüne bastırınca ses geliyor bırakınca tekrar gidiyor format attım telefona yine bir şey olmadı sizce teknik servise bi göstermelimiyim_??

Beni de fun clube üye yaparmısınız_??

servise vermenizi tavsiye ederim

UruKai

reset kodu*2767*3855# telefon hafızsı rehber ve mesajlar mms ve gprs ayarlarınız silinir java dünyası

fotograflar videolara ve seslere birşey olmaz bu kodla
  • Format atmadan önce fotoğraflarımın yedeklerini aldım.iyikide almışım sadece yüklenen resimler ve sesler kaldı çektiklerim ve kaydettiklerim silindi...Sesler eski haline döndü çok teşekkür ediyorum farukkk ve Ghett0C0wb0y...
  • Bende servise verdim içerisindeki kabloda kopukluk varmış düzelttiler saolun farukkk
  • benim kuzenimde de var e250 kayan kapağı çok büyük bir zorlukla açılıyor hatta bazen açılmıyor bunun sebebi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.1996 -- 11 Aralık 2008; 9:29:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ckt1995

benim kuzenimde de var e250 kayan kapağı çok büyük bir zorlukla açılıyor hatta bazen açılmıyor bunun sebebi nedir?

kızak mekanizmasının kirlenmesinden kaynaklanan bir sorun servise götürmenizi tavsiye ederim
  • Merhabalar,

Benim e250de ekranın yarısında bir kararma oldu o bölümdeki renkler soluk ve beyaz bir yüzlemde hemen görünüyor siyahlaşmış? Acaba bu neden kaynaklanmış olabilir servise vereceğim galiba...

Birde bu teli yeni aldım telefon sadece sim karttaki numaraları göstermesini istiyorum bunu nasıl yapacağım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: djoguzx

Merhabalar,

Benim e250de ekranın yarısında bir kararma oldu o bölümdeki renkler soluk ve beyaz bir yüzlemde hemen görünüyor siyahlaşmış? Acaba bu neden kaynaklanmış olabilir servise vereceğim galiba...

Birde bu teli yeni aldım telefon sadece sim karttaki numaraları göstermesini istiyorum bunu nasıl yapacağım?

bu sorun genelde güneşte kalmadan yada ekrana gelen

darbeden olabilir bunun için servise götürmenizi tavsiye ederim.

ikinci sorunuz ise sim karttaki numaraları telefona kopyalayarak kullanabilirsiniz

yoksa sadece sim kartı her defasında menüden seçmek gerekiyor.
  • Bu telefon yazın babamdaydı hep deniz kenarına götürüyordu demek o zaman güneş almış... Epey uzun zamandır var zaten...

Neyse pazartesi kvkdayız desenize

Garantisi devam ediyor telefonun kullanıcı hatası derlermi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: djoguzx

Bu telefon yazın babamdaydı hep deniz kenarına götürüyordu demek o zaman güneş almış... Epey uzun zamandır var zaten...

Neyse pazartesi kvkdayız desenize

Garantisi devam ediyor telefonun kullanıcı hatası derlermi?

bu problem için diyebilirler şansınızı deneyin ama
  • BU babam ne biçim bir insan ya şimdide diyorki ben havlunun altına koydum hem o birden bire oldu diyor... Onlar kabul etmesinde görelim diyor
  • baban doğru demiş..nereden bilecek böyle olacağını..samsung biraz daha dikkat etseydi..sony ericssonda veya nokia da böyle birşey oluyormu..yok..samsung'un salaş malzeme kalitesi daha çok sorun açıcak başına kullanıcılarının demekki..
  • Ucuz diye almıştık Malzemesinide hiç beğenmiyor kağıt gibi diyor vursak kırılıcak... T250 aldı e250 yerine
  • ben e251 kullanıyorum ama merak ettiğim birşeyi sorayım özellikle faruk üstad cevaplarsa sevinirim :) akşamları teli kapatıyorum..bu sabah açtım tel önce hafıza kartını görmedi..çıkartayım dedim bellek kartı çıkartıldı dedi..tekrar taktım okudu..allah allah dedim..1-2 kere telefonu kapatıp açtım tanımamazlık etmedi..neden oldu bu acaba? kartda daha yeni toshiba 1gb taş gibi..ama çin malı bir taş olabilir mediamarkt dan almıştım :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

ben e251 kullanıyorum ama merak ettiğim birşeyi sorayım özellikle faruk üstad cevaplarsa sevinirim :) akşamları teli kapatıyorum..bu sabah açtım tel önce hafıza kartını görmedi..çıkartayım dedim bellek kartı çıkartıldı dedi..tekrar taktım okudu..allah allah dedim..1-2 kere telefonu kapatıp açtım tanımamazlık etmedi..neden oldu bu acaba? kartda daha yeni toshiba 1gb taş gibi..ama çin malı bir taş olabilir mediamarkt dan almıştım :))

arada sırada telefonları açıp kapatmak resetlemek gerekebiliyor :)
  • bir problem yok diyorsun yani tamam :) kaparız bizde..birde uyarı yapayım..sakınm mediamarkt dan hafıza kartı almayın..alayı çin malı..bakalım benim toshiba ne kadar dayanacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 14 Aralık 2008; 22:44:39 >
  • merhaba benim de bir sorunum var e 250 nin kamera kafayı yedi renkler sadece gri mavi gibi çıkıyori
    2. olarak arama yapıca karşıdakinin sesi gelmiyor benim sesim gimiyor
    3. olarak telefondan hiç ses çıkmıyor titreşim var amaç
    4 olarak napacam bu telefonu garanti bitti heralda 2 yıl geçtikten sonra bozulmaya programlamışlar bu aleti

şimdiden teşekkürkler
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahho88

merhaba benim de bir sorunum var e 250 nin kamera kafayı yedi renkler sadece gri mavi gibi çıkıyori
    2. olarak arama yapıca karşıdakinin sesi gelmiyor benim sesim gimiyor
    3. olarak telefondan hiç ses çıkmıyor titreşim var amaç
    4 olarak napacam bu telefonu garanti bitti heralda 2 yıl geçtikten sonra bozulmaya programlamışlar bu aleti

şimdiden teşekkürkler

kesinlikle telefonunuzu güvenilir bir telefon tamircisine yada ücret karşılığında garanti servisine götürmenizi tavsiye ederim
  • olayın çoğu çözüldü telefonu sıfırladım ses geldi

fakat kamera sapıtıyor renkler karman çorman oldu artık kamerasız kullanacaz heralde

teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.