Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.964
Cevap
20
Favori
1.720.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tirannosaurus

quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

N95 şarjı 1 gün gidiyordu. Artık müzik edition fln olursa bununki bi saat gider herhalde

işte onun için pilini 1200mAh yapmışlar
  • gusel olduda lens çizilmicekmi 5megapixel ciaza lens koymadılar yuh ya barı otomatık olsa k850 dekıi gibi
  • 1 yerden eklerken 1 yerden kısıyolar
    taktik bu
  • Ya acaba bu aletin 8gb olayı nası olacak.Hani kutunun içindenmi 8gb lık kart çıkacakda biz takıcaz yoksa telefona gömülü bi flash kartmı olacak.Walla harici kart verirlerse hiç bi esprisi kalmaz.Millet alır kendi standart n95 ine takar.Merak ettim walla.Ama işin ucunda nokia varsa kesin yapmıştır bi ..nelik.
  • Lens kapağının çıkarılmaması lazımdı. Kaç paralık bir külfet bindirir ki bir lens kapağı. Koruma olmalıydı.

quote:

Orjinalden alıntı: crux2005

Ya acaba bu aletin 8gb olayı nası olacak.Hani kutunun içindenmi 8gb lık kart çıkacakda biz takıcaz yoksa telefona gömülü bi flash kartmı olacak.Walla harici kart verirlerse hiç bi esprisi kalmaz.Millet alır kendi standart n95 ine takar.Merak ettim walla.Ama işin ucunda nokia varsa kesin yapmıştır bi ..nelik.

muhtemelen cihazın içinde bir flash kart olacak. Ayrıca olacağını zannetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 22 Ağustos 2007; 11:11:22 >
  • quote:

kesin yapmıştır bi ..nelik.

hiç şüphem yok!! dedim ya bişey eklerken bişey çıkario
  • Çizilmesi çok zor arkadaşlar zaten iç kısımda benim lens kapagım çogu zaman hep acık unutuyorum baktım hiç çizik yok kız gibi lens kapagı boşa yer kaplıyordu bence
  • görürsün ilerde şimdi öle o.ben cihaz ekranı çizilmesin vs vs diye cebime bilem koymuom mümkün olduu kadar dışarda
    ilerde cihazı önemsemeince çok fena olur ora
  • video kamera+foto makinesi+media player+internet+GPS+n-gage+PDA+telefon=n95 8gb+1200Mah pilbütün bu özellikler için n95im 1gün zor dayanıordu şimdi en azından 1gün dayanacak...:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_9 -- 22 Ağustos 2007; 16:43:55 >
  • Reis ben inanılmaz temiz ve titiz kullanırım dikkatsiz kişiler için tamam bir eksiklik fakat nokia bana çıplak cihaz bile üretse asla sorun olmaz benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 22 Ağustos 2007; 16:52:52 >
  • bende öle sıfır gibi kullanırım her cihazımı çok dikkat ederim ama ne bilim bu modeli hiiiç sevmedim
  • telefonun içinde samsung 8gb flash bellek chipi var

quote:

Ya acaba bu aletin 8gb olayı nası olacak.Hani kutunun içindenmi 8gb lık kart çıkacakda biz takıcaz yoksa telefona gömülü bi flash kartmı olacak.Walla harici kart verirlerse hiç bi esprisi kalmaz.Millet alır kendi standart n95 ine takar.Merak ettim walla.Ama işin ucunda nokia varsa kesin yapmıştır bi ..nelik.
  • Nokia N95 8GB dışının resimleri:
    http://gr8r7w.bay.livefilestore.com/y1pifC5IuwvokHArdsS6F9g2B5VmxvTXKUFwGf7Vu0eRAITf_tvKHgiPSYN4Z1E0bmm8Uow-P9qwTf-mHdll0E78ChFcWVeM1rz/n95-8gb-external.pdf?download

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 22 Ağustos 2007; 18:35:22 >
  • Nokia N95 8GB ile N-Gage oyunları oynanabilecek:

Games
    Your device is compatible with the N-Gage™ gaming
    experience. With N-Gage, you can download and
    play high-quality multiplayer games.
    Your device includes either one of the following
    applications:
    ● Discover N-Gage application — With this preview
    application you can get information about the
    upcoming N-Gage gaming experience, try out
    game demos, and download and install the full
    N-Gage application when it becomes available.
    ● N-Gage application — The full featured
    application gives you access to the complete NGage
    experience. You can find new games, try
    and buy games, find other players, and access
    scores, events, chat, and more.
    Press , and select Games to get started.
    For the full N-Gage experience, you need internet
    access on your device, either through the cellular
    network or WLAN. Contact your service provider for
    more information on data services.
    For more information, visitwww.n-gage.com.

• 2 yıl sonra alırım bir tane
  • Nokia N95 8GB 'PDNRM-320' (rengi siyah) ile ABD için Nokia N95 'PDNRM-160' (önü gri arkası siyah renkli) farklı telefonlardır

Nokia N95 8GB 3. kuşak Avrupadaki 2100 MHz UMTS (HSDPA) ile çalışabilir, pili BL-6F(1100mAh veya 1200mAh kesin değil)
    ABD için Nokia N95 3.kuşak Amerikadaki WCDMA (HSDPA) 850 and 1900 MHz ile çalışır, pili BL-5F(950mAh) ilk çıkan N95 ile aynısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 23 Ağustos 2007; 12:54:21 >
  • dolayısıyla da hafıza kartı takılamayacak

quote:

Orjinalden alıntı: isikayhan

telefonun içinde samsung 8gb flash bellek chipi var

quote:

• "Nokia N95 8GB"ın diğer bir adı da "Nokia N95-2"

Nokia Nseries PC Suite 1.6 yazılımı ile bilgisayar bağlantısı yapılabilecek
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.