- x
lenovo format
35 Cevap57631 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

110 Mesaj
4 Temmuz 2007; 15:49:57 

arkadaşlar lenovo 3000 N100 dizüstüne format atıcam yalnız ekrarn kartı ses kartı gibi donanimların kulum dosyalarını nerden bulabilirim ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iliya -- 5 Temmuz 2007; 12:31:34 >

Vesaire Gerisi HİKAYE...

110 Mesaj
5 Temmuz 2007; 12:31:43 

bir cvp yok mu

Vesaire Gerisi HİKAYE...

3085 Mesaj
5 Temmuz 2007; 18:38:13 

Formatı Access Lenovo Tusuyla Atabilirsiniz Yani Recovery İle Kurabılırsınız
cd den Yuklersenız Tum Fabrıkasyon Ayarları Kaybedersınız.

BGA Cihazlı Notebook Tamir ve Bakım Merkezi
Chipset & VGA Kart Onarımı Power Jack onarımı

48 Mesaj
10 Temmuz 2007; 6:15:26 

http://www.pengamum.com

4491 Mesaj
5 Ağustos 2007; 10:56:13 

acces lenovo tuşu ile de atamadım format :(

• Asrock N68C-GS FX AMD DDR2 DDR3 1066MHz Soket AM3 AM2 AM2, Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3, MSI N9600 GT, 320 GB WD Harddisk, 2x2 Gb 1333 Mhz DDR3 Kingston Ram, LG Dvd-RW, Everest 460W Kasa
  • 13" MacBook 2.4 GHz Retina 2.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 2.9 GHz'e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanlı flash depolama Intel Iris Graphics 9 saat pil

2478 Mesaj
13 Ağustos 2007; 17:52:40 

bilgisyarim üzerinde ACCESS IBM diye bi tüş war

bilgisyari resetle ve bios girer gibi acilir acilmaz o tüşa bas ve karşina bi panel gelir orda yazar zaten format istiyosan format atar

ve sen bişe yapmassin herşeyi kendisi yukler anti virus programina kadar :)

Kişisel Site
External@Site, Sansüre Son! (Güncellendi: v2.5)
| Harita Tabanlı Yolcu Uçak Radari Live@Radar

Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, istiklâlden mahrum bir millet, medenî insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye lâyık sayılamaz. M.K.Atatürk

However rich or prosperous it may be, a nation deprived of independence can deserve no better treatment than being the servant of civilized humanity. M.K.Atatürk

69 Mesaj
15 Aralık 2007; 20:13:58 

Öyle Olmuo İste Format Falan Yazmıo Restore Falan Var Denedim Pc de acılmıo simdi acil yardım lütfen pm il de ulasabilrsiniz ...

329 Mesaj
1 Ocak 2008; 21:17:42 

Arkadaşlar bende Yeni LENOVO (IBM) 3000N N200 aldım.Ama bana geşdiğinde işletim sistemi Free dos.Ben xp yüklemek istiyorum normal masaüstüne yükler gibimi yükleyecez nasıl yapacaz yardımcı olabilirmisiniz...

Demokrasi, iki kurtla bir kuzunun yemekte ne yiyeceğini oylamasıdır. Özgürlük ise; tam teçhizatlı bir kuzunun oylamaya karşı çıkmasıdır

364 Mesaj
1 Ocak 2008; 22:45:30 

quote:

Orjinalden alıntı: yarkanavci

Arkadaşlar bende Yeni LENOVO (IBM) 3000N N200 aldım.Ama bana geşdiğinde işletim sistemi Free dos.Ben xp yüklemek istiyorum normal masaüstüne yükler gibimi yükleyecez nasıl yapacaz yardımcı olabilirmisiniz...

Dostum öncelikle buradan modeline uyan driverları indirmen gerekli...
http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/product.do?doctypeind=9&template=%2Fproductselection%2Flandingpages%2FdownloadsDriversLandingPage.vm&sitestyle=lenovo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreternity -- 1 Ocak 2008; 22:47:11 >

*Mal cimrilerde, Silah korkaklarda, Yönetim de akılsızlarda olursa iş bozulur...

7 Mesaj
2 Ocak 2008; 23:38:05 

bende 3000 n100 war formata atcam dediğiniz access recovery tuşuyla ama o tuş hangisi onu bilmiorum yardımcı olurmusunuzz

7 Mesaj
5 Ocak 2008; 1:01:05 

o tuşu buldum bnden windows şifresi istioor onuda blmiorum yardımcı olursanıss sewinirim

203 Mesaj
7 Ocak 2008; 15:31:51 

ben bugun rescue and recevory sayfasından sorunsuz kurdum taam 2 saat sürdü hiç bir şekilde zorluk çekmedim. ne bir şifre nede bir cd istemedi.

IBM (lenovo) Kulübü

203 Mesaj
7 Ocak 2008; 17:01:26 

arkadaşlar sık sık buradaki update leri bilgisayarınıza yükleyin http://www-307.ibm.com/...novo&lndocid=MIGR-66956

IBM (lenovo) Kulübü

203 Mesaj
8 Ocak 2008; 11:31:04 

Lenovo ya rescue and recovery sayfasından suya sabuna dokunmadan format atma aşağıda detaylı şekilde anlatılmıştır. bu uygulama tarafımdan iki kere uygulanmış olup herhangi bir sorun çıkartmamıştır. umarım işinize yarayacaktır.

1. laptopun power düğmesine bastıktan sonra ilk çıkan sayfada recovery tuşuna basın ve rescue and recovery sayfasına girin (bu sayfaya giriş biraz uzun sürüyor)

2. sayfa açıldıktan sonra sol taraftaki menüden rescue and recovery kısmından
-- restore your system yazısını tıklıyoruz.

3. ekrana gelen sayfada
-- restore my hard drive to the original factory state seçeneğini işaretleyip NEXT tuşuna basıyoruz.

4. sonraki sayfada
-- I do not want to save any files seçeneğini işaretleyip NEXT tuşuna basıyoruz.

5. sonraki sayfada NEXT tuşuna basıyoruz. ekranan gelen kutucuğa ok diyoruz.

6. ekrana gelen "product recovery" sayfasında İLERİ butonuna basıyoruz.

7. gelen sayfada I accept there terms and conditions seçeneğini işaretleyip İLERİ butonuna basıyoruz.

8. gelen sayfada Full factory seçeneğini işaretleyip İLERİ + İLERİ butonuna basıyoruz.

makina kendini formatlamaya başlıyor. toplamda bu işlem 2 saat sürüyor.

bu açıklamadaki formatlama LENOVO 3000 N200 serisi laptop ile yapılmıştır.

formatladıktan sonra ilk iş olarak bu linkteki laptopunuz güncellemelerini yapmanız yararınıza olacaktır.
http://www-307.ibm.com/...novo&lndocid=MIGR-66956

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@r@bey -- 8 Ocak 2008; 14:26:30 >

IBM (lenovo) Kulübü

778 Mesaj
8 Ocak 2008; 16:15:57 

quote:

Orjinalden alıntı: k@r@bey

Lenovo ya rescue and recovery sayfasından suya sabuna dokunmadan format atma aşağıda detaylı şekilde anlatılmıştır. bu uygulama tarafımdan iki kere uygulanmış olup herhangi bir sorun çıkartmamıştır. umarım işinize yarayacaktır.

1. laptopun power düğmesine bastıktan sonra ilk çıkan sayfada recovery tuşuna basın ve rescue and recovery sayfasına girin (bu sayfaya giriş biraz uzun sürüyor)

3. ekrana gelen sayfada
-- restore my hard drive to the original factory state seçeneğini işaretleyip NEXT tuşuna basıyoruz.

4. sonraki sayfada
-- I do not want to save any files seçeneğini işaretleyip NEXT tuşuna basıyoruz.

7. gelen sayfada I accept there terms and conditions seçeneğini işaretleyip İLERİ butonuna basıyoruz.

8. gelen sayfada Full factory seçeneğini işaretleyip İLERİ + İLERİ butonuna basıyoruz.

formatladıktan sonra ilk iş olarak bu linkteki laptopunuz güncellemelerini yapmanız yararınıza olacaktır.

+1231242435 .Ellerine sağlık... yapamayan arkadaşlar için güzel bi rehber olacaktır..

Yapabilenler yapar, yapamayanlar da ancak nasıl yapılacağını anlatır

203 Mesaj
8 Ocak 2008; 17:13:09 

quote:

Orjinalden alıntı: Cosh_Boy

+1231242435 .Ellerine sağlık... yapamayan arkadaşlar için güzel bi rehber olacaktır..

sağol dostum; bende buradan bana bu konuda yardımcı olan lenovo çözüm ortaklarından SENTİM firmasından Zeki Bey'e çoook teşekkür ederim.

yine buradan LENOVO çözüm ortaklarından NOVATECH ede laptopa format atmak için 50$ + kdv istedikleri için sitemlerimi gönderiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k@r@bey -- 8 Ocak 2008; 19:29:39 >

IBM (lenovo) Kulübü

364 Mesaj
8 Ocak 2008; 19:16:10 

Bilgi için Teşekkürler k@r@bey

*Mal cimrilerde, Silah korkaklarda, Yönetim de akılsızlarda olursa iş bozulur...

203 Mesaj
8 Ocak 2008; 19:31:03 

quote:

Orjinalden alıntı: dreternity

Bilgi için Teşekkürler k@r@bey

bunun için buradayız. makinamı yeni aldım artık her türlü deneyimimi buradan yayınlayacağım.

IBM (lenovo) Kulübü

411 Mesaj
11 Ocak 2008; 17:20:12 

k@r@bey

Anlatım için çok tşkler yalnız benimi bi sorum daha olacak bendeki pcde disk bölünmemiş bu anllatığın yöntemlede gidersen diskide 2 ye bölebilirmiyiz?

tşkler

364 Mesaj
11 Ocak 2008; 17:59:23 

VİSTADA "C" DİSKİ NASIL BÖLÜNÜR?

Arkadaşım Vista'da C Partitionunu bölmek için;
**Bilgisayarım sağ tuşla tıkla yöneti seç.
**Açılan pencerede disk yönetimini seç.
**C partitionunun üstüne tıkla birimi küçült butonuna bas.
**Ayırabileceğin maksimumum boyut asağıda yazacaktır Küçült butonuna bas (Not değer maksimum değerdir büyültülemez. )
**İşlem bittikten sonra ekranda siyah bir bölüm ortaya çıkacaktır o bölüme sağ tuşla tıklayarak yeni bir bölüm yarat diyerek sorununu cözebilirsin.

(Forumdan alıntıdır...)

536 Mesaj
29 Haziran 2008; 22:41:31 

IBM markalı bilgisayar format atmak istiyorum.nasıl başlayacağım.lütfen yardımcı olurmusunuz

864 Mesaj
12 Nisan 2009; 22:59:01 

bu recovery tuşu çalışmıyo anlamadım. power tuşu ile açıyoruz ve yanında bulunan recovery tuşuna basıyoryuz ama olmuyor? 3000 G530 model yeni laptop.

Değişmesini istediğiniz dünyanın parçası olun... M.Ghandi

210 Mesaj
9 Kasım 2009; 13:31:04 

quote:

Orijinalden alıntı: turank

bu recovery tuşu çalışmıyo anlamadım. power tuşu ile açıyoruz ve yanında bulunan recovery tuşuna basıyoryuz ama olmuyor? 3000 G530 model yeni laptop.

Power tuşuna basma. Laptop kapalı iken, power tuşunun yanındaki recovery tuşuna bas, öyle dene. bazıları o şekilde çalışıyor.

2 Mesaj
20 Mart 2010; 23:31:51 

quote:

Orijinalden alıntı: k@r@bey

3. ekrana gelen sayfada

4. sonraki sayfada

Arradaşlar burada gecenleri aynen uyguladım ama en sona geldiğimde C:\Product\Utils\Convert.cmd diye bir uyarı verdi tamam dedim ve yeniden başa döndü bu sorun nedir yardımcı olabilirmisiniz.. Bilgisayarım Lenovo 3000 N500

1 Mesaj
29 Mayıs 2010; 22:40:54 

Arkadaşlar lenovo N500 e recovery tuşu ile F11 kullanarak format attık programları kuramıyoruz yeniden format atmak için ne yapmalıyız. Acil yardım ... TEŞEKKÜRLER

şia

296 Mesaj
25 Haziran 2010; 10:30:00 

s.a arkadaşlar IBM lenovo t60 laptop format atmada hdd görmüyor sebebni nedir

http://www.kayakarot.com http://www.yesilyurtsondaj.com http://www.karot.web.tr

42 Mesaj
8 Eylül 2010; 11:27:58 

quote:

sağol dostum; bende buradan bana bu konuda yardımcı olan lenovo çözüm ortaklarından SENTİM firmasından Zeki Bey'e çoook teşekkür ederim.

yine buradan LENOVO çözüm ortaklarından NOVATECH ede laptopa format atmak için 50$ + kdv istedikleri için sitemlerimi gönderiyorum.

Recovery Tuşu Nedir?

Youtube Kanalım | Twitch Kanalım | Steam Profilim

1015 Mesaj
25 Eylül 2010; 17:08:02 

quote:

3. ekrana gelen sayfada

4. sonraki sayfada

Teşekkürler.

1780 Mesaj
26 Eylül 2010; 12:17:26 

recovery tuşu ile format atabilirsiniz, ben normal şekilde format attım ve halen recovery'iyi kullanamıyorum.

16 Mesaj
13 Ekim 2010; 11:08:17 

hocam sadece windows a format atabilirmiyiz..benim makinada galiba win. ayarı bozuldu da..

merhabalar..

5 Mesaj
31 Mayıs 2011; 9:17:12 

arkadaşlar lenovo s10-3 netbook güncelleme yaparken mecburiyetten kapatmak zorunda kaldım ve pc yi hangi yolu denediysem açamadım yardımcı olurmusunuz? recovery tuşunuda bilmiyorum :(

30 Mesaj
3 Haziran 2012; 10:00:02 

Recovery tuşuyla başladığımda benden onarım cd si istiyor veya devam et diyor. Devam edince de winlogon.exe hatası verip takılıyor.
Ne yapabilirim?
Tşk.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Eylül 2012; 17:38:30 

quote:

Orijinalden alıntı: onurkou

Recovery tuşuyla başladığımda benden onarım cd si istiyor veya devam et diyor. Devam edince de winlogon.exe hatası verip takılıyor.
Ne yapabilirim?
Tşk.

Sorunu çözdünmü son durum nedir

283 Mesaj
24 Eylül 2012; 12:40:30 

Arkadaşlar laptopla beraber yüklü gelen sistem 7 home basic.yani iğrenç bi sistem.bende ultimate var onu yüklemek istiyorum diğer laptoplara rahatça yüklerken bu laptopa yükleyemiyorum.Herkes recovery'den bahsediyor ama oda pek bi işe yaramıyor çünkü recoveryden sonrada laptop hala 3-4 dakikada ancak açılıyor.Bıos ayarlarında da format için gerekli olan herhangi bir ayar yapamıyorum.Şu laptopa nasıl format çekicem bilgisi olan varsa bi yardımcı olsun lütfen çok makbule geçer ..(Lenovo ıdeapad Z570)

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••GALATASARAY •••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••ELAZIĞSPOR••••••••••••••••••••••••••••••••••••
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

137 Mesaj
27 Eylül 2012; 12:09:01 

Lenono S9 Recovery sistem geri yükleme

Pcyi kapatın şarj aletinizi baglayin batarya yetersiz olursa recovery menü acılmayabiliyor

acerken Power Tuşundan degilde Access tuşundan açın Turuncu renkte aşagıya kıvrılan bir ok şeklindedir.

Windows loading files gibi bir yazı gördügünüzde recovery başlamıştır.

devamında Üzerinde +tuşu şeklinde isareti olan sayfa gelecek tekrar turuncu düşmeye 1 kere daha basın

devamında sistem dosyaları yüklüyor şeklinde bir ibare gelecek o dolduktan sonra

sistem onarımı diye bir sayfa gelecek

seceneklerinde gelişmiş dosyaları düzelt şeklinde 2 secenek var

var olanı kurtarmak istiyorsanız belgeleriniz resimleriniz vs. dosyaları düzelte tıklayın

Sıfırdan fabrika ayarlarına cekmek istiyorsanız

Gelişmiş/(biraz bekletir )one key Recovery (Verilerimi yedekle Buradaki menüde Flash bellek baglayip dosyalarınız yedekleyebilirsiniz)

tam format için Sistem Kurtarma Fabrika varsayılan ayarları secilmelidir.

Sonraki/Başlat / emin misiniz? Evet

Sonra gidip bir bardak çay nescafe alın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicolascage -- 27 Eylül 2012; 12:11:58 >

Ben Sensiz Yasayamam

2409 Mesaj
1 Mayıs 2013; 18:32:24 

selamlar.

konuyu biraz hartlatsamda.. özür dilerim.

yaklaşık 10 gündür levono S100 var elimde.

cd/dvd olmadığından usb bellekten bott ederek win xp / 7 / 8 ve pardusu kurmak istedim.

hiç birinde de başarılı olamadım.

particion magic ve diğer harddisk programları ile sanırım harddiki sıfırlamışımdır :(

elimde boot edile bilir win flash belleklerinden başka bir şey yok .

nasıl windows işletim sistemi yüklerim.

teşekür ederim. saygılarımla.

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359