Şimdi Ara

GTA IV ANALİZLERİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
10.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTA IV'in 2.Trailerinden Windows Media Player'den çektiğim bazı resimler ve GTA IV hakkında analizlerim tüm analizler bana ait.Sizde Alıntı yaparak yorum ekleyebilirsiniz fakat resimin linkini alıntı yapmak şardıyla
     GTA IV ANALİZLERİM

Resimde yukarıya lambaya bakarsanız değişik tarz olduğunu farkedersiniz.Camda ki perde görevini gören plastik malzemenin detayları ve kırılmış olması da bir ayrıntı.Nikonun yüz ifadesini ve ellerinide görüyorsunuz.Birde duvarın köşesine bakın su kaçıyor.Tam emin değilim ama camdaki adam Nikonun konuştuğu adam olsa gerek.
     GTA IV ANALİZLERİM

Nikonun yüz ifadesini ve el hareketlerini görebiliyorsunuz.
     GTA IV ANALİZLERİM

Arabaların daha gerçekci durduğunu ve yolların girintili çıkıntılı olduğunu görüyorsunuz.Ve Niko fazla belli etmeden ayla yardımıyla arkasına bakıyor
     GTA IV ANALİZLERİM

Duvarda resimleri görüyorsunuz yani gta 3 deki karekterler ile de ilişkimiz olabilir.Nikonun silah tutuşu da ayrı bir güzel.
     GTA IV ANALİZLERİM

Nikonun elbisesi sanki tozlu gibi gözüküyor.Ve hırslı gözüküyor.
     GTA IV ANALİZLERİM

Bir banka soyuluyor olabilir.Ve çeşit çeşit polis modellemesini görüyorsunuz.Polis arabaları,polislerin duruşları ayrı bir atmosfer katmış oyuna.
     GTA IV ANALİZLERİM

Sanki GTA IV değilde bir filmden alınmış gibi.Sokaklar bomboş.Ve helikopterdeki güneşin yansımasını görüyorsunuzdur.Bu arada Delta Force'ye ss çok benziyor.
     GTA IV ANALİZLERİM

Niko burda çatıdan atlıyor yani çatılara çıkabileceğiz yada çatılarda görev geçebilecek.
     GTA IV ANALİZLERİM

Zenciye bakarmısınız nasıl şaşkın görünüyor.Duvarlar ise balici malikanesini andırıyor lamba ise 1.resimdekinden yine değişik. Sağa duvara bakarsanız asılı silah var galiba.
     GTA IV ANALİZLERİM

Niko tutunmuş gidiyor şehire bakarsak kentsel yapılaşma diyebiliriz.
     GTA IV ANALİZLERİM

Tren çok gerçekci gözüküyor.Sağda cama bakarsanız nasılda yansıma var.
     GTA IV ANALİZLERİM

Nikonun yüzünü görüyorsunuzdur buda güneşin etkisi.Yerlere bakarsanız kola şişeleri var yani temiz bir millet değiller.Ağaçlara gelirsek çok güzel gözüküyorlar ve sonbaharı andırıyor Niko bu yüzden kalın giyiniyor olabilir.Öndeki adama bakarsanız onda da mont var.
     GTA IV ANALİZLERİM

Niko bir yere bakıyor heralde fıstıklara bakıyor olmalı.Arkaya bakarsanız sanki heyfel kulesi var.Arkada araba ise güzel gözüküyor sanki farları yanık gibi.
     GTA IV ANALİZLERİM

Arkadaşlar merminin girdiği yerleri görüyorsunuz ve çıktığı dumanıda yani oyunun fizik motoru çok geliştirilmiş.Arabanın arkasındaki 3 metal borular ise süper gözüküyor.
     GTA IV ANALİZLERİM

Camın kırılmasında efektlerin değiştiğini görüyoruz yani oyunun fizik motorunun iyileştiğini birkez daha gördük.Yukarıya bakacak olursak tren geçebilir diyoruz.
     GTA IV ANALİZLERİM

Arabanın ön tarafındaki yayalara bakacak olursak nasılda dükkana bakıyorlar.Dükkana girilebilecek gibi gözüküyor.Ve yine tekrar söylüyorum arabalar çok gerçekci görünüyor.
     GTA IV ANALİZLERİM

Nikonun direksiyonu nasıl tuttuğunu görüyorsunuz harika.
     GTA IV ANALİZLERİM

Sakallar çok gerçekci olmuş niko yine birine kızıyor.
     GTA IV ANALİZLERİM

Sağdaki yaya ya bakarsanız nasılda Nikonun atlayışını seyrediyor yani seyirciler kayıtsız kalmıyor.Ve arabanın parlama efektleri çok hoşuma gitti.
     GTA IV ANALİZLERİM

Yerlere bakarsanız yine çöp dolu.Daha ileriye bakacak olursak 2 köprü gözüküyor.Yine ileriye bakacak olursak şehir görebiliyoruz.
     GTA IV ANALİZLERİM

Telefona bakarsanız diğer serilerinden farklı olduğunu ve gerçekci olduğunu anlarsınız.
     GTA IV ANALİZLERİM

Köprüye yatay bir bakış manzara harika.
     GTA IV ANALİZLERİM

Ellerinin içine bakın nasıl gerçekçi.
     GTA IV ANALİZLERİM

Klübenin üzerine bakarsanız gizli kamerayı görürsünüz.Ve ordaki geçişi sağlayacak görevli ve içerisi çok güzel gözüküyor.
     GTA IV ANALİZLERİM

Sağ ileri bakarsanız özgürlük anıtını görürsünüz.Güneş batarken.
     GTA IV ANALİZLERİM

Klüb e giriliyor gibi gözüküyor ışıklarından belli oluyor sanki.Yukardaki reklam tabelasında ise 69. sokak yazıyor
     GTA IV ANALİZLERİM

Yayayı görüyorsunuz dondurma ve meyve suyu satın alıyor.Hiç şaşırmadım kilolara bakacak olursak.
     GTA IV ANALİZLERİM

Eşofmanlar güzelmiş.Kapının önündeki paspas ve yerdeki mermer değişik bir hava veriyor.
     GTA IV ANALİZLERİM

Kapının halini görüyorsunuz içler acısı parçalanma efektleri güzel olmuş hakikaten.
     GTA IV ANALİZLERİM

Bu resmi görünce aklıma motor alınca kask mı takacaz sorusu geldi bir an kamyon ise değişik duruyor.
     GTA IV ANALİZLERİM

Kızcağızın yüz ifadesini,makyajını görüyorsunuz.Lunaparkta güzel gözüküyor sanki San Andreas'daki gibi denizin kenarındaymış havası var.
     GTA IV ANALİZLERİM

Sağ tarafa bakarsanız yolu kaparmışlar.Birde soldaki polislerin sırtındaki telsizler ilgi çekiyor.
     GTA IV ANALİZLERİM

Solda binayı görüyorsunuz hotele benziyor.
     GTA IV ANALİZLERİM

Sağ tarafa bakarsanız iki çocuk kavga ediyor yani birtek biz dövmüyoruz yaya.
     GTA IV ANALİZLERİM

Arkadaşlar dikkat ederseniz mermiler fırlıyor.Ve arabanın bagajı açık birde Nikonun belinde çanta var yani araba bagajlarına birşeyler koyabileceğiz.Nişan alırken Niko gözünü kapıyor galiba.Silahın yaydığı ateşin ışığı heryeri aydınlatmış durumda.
     GTA IV ANALİZLERİM

Sanki araba tekerlekleriyle diilde su gibi akıp gidiyor gibi
     GTA IV ANALİZLERİM

Bu ise başka bir açıdan görüntü.Jantlar gerçekten çok güzel.
     GTA IV ANALİZLERİM

Geliştirilmiş grafik motoruyla bir patlama sahnesi.
     GTA IV ANALİZLERİM

Nikoyu bu kadar kızmış görmemiştik.Duvarlara bakarsanız farklı tuğla ve tahtadan yapıldığını görürsünüz.Aynı şarapcı gibi gözüküyor Niko
     GTA IV ANALİZLERİM

Ve romantik bir son.
     GTA IV ANALİZLERİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seF[o] -- 1 Temmuz 2007; 14:59:48 >

• Yorum yokmu?
  • çok güzel olmuş eline sağlık
  • çok iyi olmuş dostum emeğine sağlık..
  • eline saglık cok güzel bir inceleme tebrik ederim
  • İyi analiz
    Hayal kırıklığı yaratan bir video
  • eyw
  • açıkçası bazı ssler gta4den beklenicek kalitede deil ama bazıları cidden çok iyi...
  • Felaket GTA hastasıymışsın...
  • Çok güzel bir analilz. Tebrik ederim.

Benim oyunda en çok istediğim şey, arabanın camını kırıp, içeriden kolu açıp, araca girmekti. Ve en sonunda GTA 4'te de bu oluyor. Kilitli Araçlara Son!
  • quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

Felaket GTA hastasıymışsın...
    Hayır o yüzden değil aslında vaktim bol bende oyunlarla vakit geçiriyim dedim
    Ve GTA ya rastladım.Traileri beğenince böyle birşey yapayım dedim.

@OTACON

Bu gerçekten çok güzel bir haber
  • *arkada görünen eiffel kulesi veya kolpası değil. oyun new york çakması liberty city'de geçiyor.

ayrıca niko'nun eller çok büyük.

quote:

Orjinalden alıntı: OTACON

Kilitli Araçlara Son!

kilitsiz araçlara son diyecektin sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAM3Z -- 1 Temmuz 2007; 0:39:53 >
  • GTA hastası değildim, eğlenmek için oynardım ama bu oyunla GTA hastası olacağım aşikar. Özellikle oyundaki gerek grafiksel, gerek hikayesel ve müziksel ciddileşme oyunun atmosferini birkaç adım ileriye taşımış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeısNowõmenT

quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

Felaket GTA hastasıymışsın...
    Hayır o yüzden değil aslında vaktim bol bende oyunlarla vakit geçiriyim dedim
    Ve GTA ya rastladım.Traileri beğenince böyle birşey yapayım dedim.

@OTACON

Bu gerçekten çok güzel bir haber

İkna edici bir açıklama

• quote:

Orjinalden alıntı: JAM3Z

kilitsiz araçlara son diyecektin sanırım

• güzel analiz olmuş ellerine sağlık
  • Güzel inceleme eline gözüne sağlık.

Benim eklemek istediğim birşey var. Trailerdaki müzik benim çok hoşuma gitti. Sırf müzik için arka arkaya seyrediyorum videoyu. Müzikdeki vuruşların videodaki vuruşlarla eş zamanlı bir parlama efekti ile gösterilmesi çok iyi olmuş adeta klip gibi.

Birde sorum var son sahnede adamımız tel ile konuşurken arkada gemi çapasındaki adam ne ayak bence orda bi bit yeniği var. Belki eski oyunlardan bi karakter belkide GTA4 den bi düşman. Sizce olay nedir?
  • Bilmiyorum
  • çok güzel olmuş ellerine sağlık
  • eyw
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.