Şimdi Ara

Dosya adı uzantısını değiştirirseniz dosya kullanılamayabilir uyarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
14.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yaklasık 2 haftadır bu sorun bende mevcut...ne hikmetse herhangi bi dosyanın veya müziğin metin belgesinin vb...dosyarın adını değiştirmek istediğimde resimdeki hata çıkıyor evet dediğimde dosya kullanılmaz hale geliyor...anlamadım gitti..kaspersky lisanslı 2006 ve ada-ware,avast gibi programlarla tarattım fakat hiçbişey bulunmadı...acaba neden bu oluyor...sorun ne yardımcı olursanız çok sevinirim...
    Hiçbi dosyanın adını değiştiremiyorum....

Dosya adı uzantısını değiştirirseniz dosya kullanılamayabilir uyarısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subzero_eren -- 22 Haziran 2007; 23:13:39 >

• Bilgisayarım'a çift tıklayın. Çıkan pencerede araçlar - klasör seçenekleri - göster menüsüne gelin. Burada bilinen dosya türleri için uzantıları gizle diye bir seçenek olacak. Onu işaretlerseniz sorununuz hallolur. (Benim xp ingilizce olduğu için tam türkçesini yazamamış olabilirim)

LÜTFEN KONU AÇARKEN BAŞLIĞINIZIN İÇERİK İLE ALAKALI OLMASINA ÖZEN GÖSTERİNİZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vozer -- 22 Haziran 2007; 23:14:45 >
  • herhangi bir klasörün içindeyken üstteki menülerden araçlar=>klasör secenekleri=>görünüm=>"bilinen dosya türleri için uzantıları gizle" başındaki tiki işaretle sorun kalkacaktır.
  • tamam arkadaşlar sorun halloldu cevaplarınız için ikinizede teşekkürler
  • yada dosya adı deişiştirirken... dosya isminin en sonundaki . ve sonrasını değiştirme
  • quote:

Orjinalden alıntı: vozer

Bilgisayarım'a çift tıklayın. Çıkan pencerede araçlar - klasör seçenekleri - göster menüsüne gelin. Burada bilinen dosya türleri için uzantıları gizle diye bir seçenek olacak. Onu işaretlerseniz sorununuz hallolur. (Benim xp ingilizce olduğu için tam türkçesini yazamamış olabilirim)

LÜTFEN KONU AÇARKEN BAŞLIĞINIZIN İÇERİK İLE ALAKALI OLMASINA ÖZEN GÖSTERİNİZ!

Bu farklı uzantılar adına bir cevap olabilir ama ben php dosyasının uzantısını silerek {Örnek=config.php.new} adını değiştirmek istiyorum bunun içinde verdiğiniz seçenekteki şık işaretli olduğunda new uzantısını göremeyip dolayısıyla adını değiştiremiyorum mevcut seçeneği deaktif etiğimde sorun düzeliyor new uzantısını görüp silebiliyorum fakat sildiğimdede arkadaşın resimde verdiği hatayı alıyorum bu localhostta kendi pc'me kurulum yapabilmem için çok önemli yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

• aynı sorunu yaşıyordum bende sayenizde çözdüm inş. iyiki varsınız kardeşlerr. teşekkürlerrr
  • TeşekkürLer ArkadaşLar Bende Aynı Sorunu Yaşıyordum SizLer Sayesinde HaLLetmiş BuLunmaktayım.
  • ne zaman google den arama yapsam günlerdir aradığım sorunun cevabını bu sitede buluyorm tşk ler paylaşım için best donanimhaber!!
  • Helal, Adana'lı Celal !... :)
    Ben de aynı sorunla cedelleşiyordum agalar, sayenizde şey ettim... :)
    Teşekkür ederim !...
    İyiki doğdunuz... :)
  • saolun arkadaslar,sorunum halloldu sayenizde hepinize tsk ederim...
  • Bilinen uzantıları gizle demem rağmen sorun devam ediyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.