Şimdi Ara

Ayda 20-30 $ister misiniz ? Sadece paypali olanlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
1.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir site var ve günde bazı reklamlara tıklama karşılığı size para veriyor. Kesinlikle aldatmaca falan değil. Kesin olarak Paypal hesabınıza ödüyolar parayı.

tıklama başına 0.01 cent veriyolar. günde 7-20 arası reklam olabiliyor. yüzlerce link tıklamıyosunuz yani sadece 3-5 dakikanızı alıyor bu işlem.

Kısa bi örnekle olayı açıklayayım

Günde 10 reklama tıklarsan = $0.10
    10 kişiye önerip eğer onlarda o 10 reklama tıklarsa = $1.00
    Haftalık kazancın = $7.70
    Aylık kazancın = $30.80

bu örnek sadece 10 kişiye önerirsen aylık kazanacağın miktar bu sayı artarsa aylık gelirinde artacak tabiki.

Kayıt için Tıklayın!

üstteki linke tıklayarak üye oluyosunuz. halkanın başlangıcı olmam için kendi ismimi koydum.

dediğim gibi paypal hesabınız olması gerekiyor. kayıt olurken paypal mailinizi giriyorsunuz.

kayıt tamamlanınca mailinize aktivason kodu gelir tıklayınca hesap aktif hale geliyor. kullanıcı adı şifreyi yazıp giriyosunuz.

Surf Ads e tıklayıp o günkü reklam linklerini görüyosunuz. kural teker teker tıklamak tablarınız var ise hepsini ayrı sekmede açarsanız olmuyor. birini açıp 30 saniye bekleyip DONE yazısını görüp yanında yeşil Dolar işaretini görmeniz lazım. Bu sekme olayı ile bi nevi aldatmacanın önüne geçilmiş. Yapmanız gereken bu diyelim 10 reklam var 10x30 = 300 günde 300 saniye harcayıp ayda 20-30 ileride daha fazla para kazanmak mümkün.

uyarı olarak şunu yazayıp. eğer ip değiştirip diğer kullanıcı adı alırsanız ve aynı paypali gösterirseniz. bunu saptayıp üyeliğinizi iptal edenler var. bu çeşit yolları deneyen çoğu kişinin hesabı kapandı. bunları sitenin forumu var ordan görebilirsiniz.

Site eğer denildiği gibi üye olup zincirin halkası şeklinde kurallara uygun olarak ilerlediğiniz şekilde kesin olarak veriyor paranızı.

Para çekmeniz için minimum 10$ a ulaşmanız lazım sonra cash out a tıklayıp paypal mailinizi yazıyosunuz para hesabınıza geliyor.

Paypalden türkiyeye para çekimi biraz zor. Bu parayı Ebayden bişeyler alıp, ya da diğer online sitelerden bişey almak için kullanabilirsiniz.

Kayıt için Tıklayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas -- 19 Haziran 2007; 9:59:37 >

• sanırım buda senin hesabının linki degilmi
    http://adbux.org/?r=yasinbyrum

• paypal'e yabancıyım üyelik nasıl oluyor herhangi bir önşart davetiye veya ücret talepleri varmı?
    bu paypal ile bizim buradaki sitelerden alışveriş yapamazmıyız?
  • abi bırakın şu işleri yaw
  • biz şimdi senin linkinle üye olalım,
    sonra gidip başkalarını kandıralım,
    onlarda başkalarını....
  • @MAG kandırmaca değil. bende böyle düşünürdüm ama kesin ödüyo adamlar.

@refqref kendi linkimi başlangıç olarak veriyorum.

istersen git ana sayfadan üye ol. ha benim ha ana sayfa hiç bir detirisi yok

@greenman58 işine gelirse arkadaşım.

@WarSaw

http://forum.donanimhaber.com/m_13955343/mpage_1/key_paypal//tm.htm#13955343

Paypal üyelik alımı arkadaş anlatmış

Dediğim gibi sahtekarlık olduğunu düşünenler. üye olmasın o kadar basit. Kesin paranızı alıyosunuz diyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Legolas

Paypalden türkiyeye para çekimi biraz zor. Bu parayı Ebayden bişeyler alıp, ya da diğer online sitelerden bişey almak için kullanabilirsiniz.

hadi hepsi doğru diyelim,
    bu son dediğiniz sebepten dolayı zaten hiçbir anlamı kalmıyor.
  • hocam sana ola ters gelebilir. ebayden alışveriş yapmıyo, online oyun oynamıyo olabilirsin. forumda herkes senin gibi mi düşünüyo. boynuna bıçak dayayıp üye olacan demiyoruz. hala ne yazıyosun anlamış değilim yani.
  • yav sana para ödemesi yaptılarmı bana onu söylermisin? Ben 1000 lerce siteye üye oldum böyle sonu hep HÜSRAN!!! Kalıbımı basarım bi halt alamaz bu siteden kimse.
  • bana ödeme yapmadılar diyen adam görmedim şu ana kadar. bende bugün epeyce araştırma yaptım. sorunsuz ödüyolarmış. istersen ödedikleri adamlarınkileri yapıştırayım buraya.
  • Günde 10 reklama tıklarsan = $0.10
    Aylık kazancın = $30.80

10 kişiyi üyemi yapmamız lazım yoksa sadece tıklamaları yeterli mi?
    sadece tıklama ise kolay iş, ama her gün 10 kişiyi üye yapmak zor olur
  • quote:

hocam sana ola ters gelebilir. ebayden alışveriş yapmıyo, online oyun oynamıyo olabilirsin. forumda herkes senin gibi mi düşünüyo. boynuna bıçak dayayıp üye olacan demiyoruz. hala ne yazıyosun anlamış değilim yani.

NOT = paypale para 1-2 gün gecikmeden sonra gelebilirmiş. ama geliyo yani

• quote:

hocam sana ola ters gelebilir. ebayden alışveriş yapmıyo, online oyun oynamıyo olabilirsin. forumda herkes senin gibi mi düşünüyo. boynuna bıçak dayayıp üye olacan demiyoruz. hala ne yazıyosun anlamış değilim yani.

bende zaten kendi adıma konuşuyorum,
    hala bu saçmalıklara inanan varsa gidip üye olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NemesisR3

Günde 10 reklama tıklarsan = $0.10
    Aylık kazancın = $30.80

10 kişiyi üyemi yapmamız lazım yoksa sadece tıklamaları yeterli mi?
    sadece tıklama ise kolay iş, ama her gün 10 kişiyi üye yapmak zor olur

10 kişiyi üye yapıcaksın ama onlarında hergün senin gibi o 6 reklama tıklamaları lazım. onlar ne kadar tıklarsa sana ekstra olarak gelicek yani
  • Bırakalım bu tür paylaşımları, insanları kandırmayalım.
  • quote:

@refqref kendi linkimi başlangıç olarak veriyorum.

istersen git ana sayfadan üye ol. ha benim ha ana sayfa hiç bir getirisi yok

quote:

10 kişiyi üye yapıcaksın ama onlarında hergün senin gibi o 6 reklama tıklamaları lazım. onlar ne kadar tıklarsa sana ekstra olarak gelicek yani

kandırmaca yoktu öyle değil mi?
    daha birinci dakkadan açığa çıktı,
    işte iki mesajın,
    birinde diyorsun ki benim linkimle üye olmanın bana hiçbir getirisi yok,
    şimdi demişinki 10 kişiyi üye yapmalısınız.
  • benim linkim zincirin ilk halkası olabilir ya da kendin zincirin halkası olabilirsin.

tabiki burda üye olan arkadaşlar benim linkim üzerinden üye olurlarsa bende ekstradan para kazanacağım.

anlatmaya çalıştığım onlar için değişen bişey olmayacak. ha benim üzerimden üye olmuşlar ha siteye girip registry den.

benim linkten üye olurlarsa ben ekstra para kazanırım durum budur ?

olayın püf noktası ne kadar çok üye yaparsan ve onlar ne kadar çok tıklarsa o kadar fazla kazanmak zaten. ana mesajtaki örnek senin her gün 10 reklama tıklaman ve 10 istikrarlı üyenin senin gibi 10 reklama 1 ay boyunca tıklaması sonucu eline geçecek para miktarı idi.
  • quote:

benim linkim zincirin ilk halkası olabilir ya da kendin zincirin halkası olabilirsin.

tabiki burda üye olan arkadaşlar benim linkim üzerinden üye olurlarsa bende ekstradan para kazanacağım.

anlatmaya çalıştığım onlar için değişen bişey olmayacak. ha benim üzerimden üye olmuşlar ha siteye girip registry den.

olayın püf noktası ne kadar çok üye yaparsan ve onlar ne kadar çok tıklarsa o kadar fazla kazanmak zaten. ana mesajtaki örnek senin her gün 10 reklama tıklaman ve 10 istikrarlı üyenin senin gibi 10 reklama 1 ay boyunca tıklaması sonucu eline geçecek para miktarı idi.

ben bunu ilk mesajımda dile getirmiştim ve sen öyle olmadığını söylemiştin,
    neyse ben söyleyeceğimi söyledim sana kolay gelsin.

işte ilk mesajım,
    olayın tüm özeti bu...

quote:

Orjinalden alıntı: MAG

biz şimdi senin linkinle üye olalım,
    onlarda başkalarını....

• site açılmıyo
  • quote:

quote:

benim linkim zincirin ilk halkası olabilir ya da kendin zincirin halkası olabilirsin.

ben bunu ilk mesajımda dile getirmiştim ve sen öyle olmadığını söylemiştin,
    neyse ben söyleyeceğimi söyledim sana kolay gelsin.

işte ilk mesajım,
    olayın tüm özeti bu...

quote:

biz şimdi senin linkinle üye olalım,
    onlarda başkalarını....

olayı kadırma olarak algılıyosan. güle güle arkadaşım. herşeyi gayet detaylı bi şekilde anlattım topicte, işine gelmeyen okumaz üye olmaz bu kadar basit

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.