Şimdi Ara

Kena: Bridge of Spirits için Yeni Detaylar Paylaşıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ember Lab tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Kena: Bridge of Spirits'in yeni oynanış videoları ve ekran görüntüleri paylaşıldı. 

Oyun hakkında

Hızlı savaşları keşif ögeleriyle birleştiren, hikâye odaklı bir aksiyon macera oyunu. Kena olarak, oyuncular Rot olarak adlandırılan büyüleyici ruh arkadaşlarından oluşan bir ekip bulur ve bu ekibi büyüterek onların yeteneklerini geliştirir ve oyuncuların çevreyi istedikleri gibi yönetmelerini sağlayacak yeni yollar oluşturur. 

Hikâye

Genç bir Ruh Rehberi olan Kena kutsal dağ tapınağını bulmak için terkedilmiş bir köye yolculuk yapar.  Gezici ruhların hapsolduğu, balta girmemiş bir ormanda gizlenen bu unutulmuş topluluğun sırlarını ortaya çıkarmak için mücadele eder.

Rot'u Bul

Ürkek ve aldatıcı ruhlar ormanın her yerinde. Ölü ve çürüyen elementleri parçalayarak dengeyi koruyorlar.

Önemli Özellikler

- Ekibini Oluştur: Güçlü yetenekler kazanmak, keşifler yapmak ve çevreyi değiştirmek için Rot bul ve topla.
    - Keşfet: Unutulmuş bir köy ve garip bir lanet. Bir zamanlar görkemli olan bu dünyayı eski hâline getirmek için Ruhlar Âlemi'nin gücünden yararlan.
    - Hızlı Savaş: Çürümüş, hapsolmuş ve hareket edemeyen bu ruhlar Kena'ya her seferinde meydan okuyorlar. 

Kena: Bridge of Spirits, 24 Ağustos'ta PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC (Epic Games Store üzerinden) platformlarına geliyor.

Ekran görüntüleri

Yayınlanan videolar

• Oyun ilgimi çekiyor 69-79 TL güzel fiyatlar ama Epic'ten alıp oynasak olası başarımları kazanamayacağız. 1 sene sonra Steam'e de gelecekmiş...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Mütercim Bey kullanıcısına yanıt

Sen oyunu başarım için mi oynuyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wrestle Mania kullanıcısına yanıt

Evet.

• Hayatimda on siparis verdigim 4. ya da 5. oyun. CP2077'den sonra bir daha hicbir oyuna on siparis vermemeye kararliydim ama bu oyun beni vazgecirdi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Mütercim Bey kullanıcısına yanıt

Bende sırf Epic'e başarımlar gelmedi diye başlamadım oyunlara..Geliştiriliyor muhabbeti vardı ama ne zaman geleceği muamma ama mutlaka gelmesi lazım.Rakibi ubiconnect ve origin de bile var

• Yanlış dedim platinlemek istiyorsunuz sen ps4de platinlemek isterken bizim başarimımıza laf atma olur mu steamda olsaydı alırdım artık korsan kusura bakmasın yapımcı
  • Evet başarım önemli psde olunca tropy kasiyorsunuz biz birşey diyormuyuz
  • Sana ne kardeşim isterse başarım için oynar isterse oturup manzaraya bakmak için oynar. Sana ne yani sana ne? Sana ne?
  • Bak işte şirin oyun yapacaksanız bu grafiklerde yapın.
  • Bayıldım. Harika bir oyun geliyor
  • Abi oyun oyundur. Steammiş epicmiş ne fark eder. Önemli olan deneyimleyebilmek. Hangisi ucuzsa ordan alırız yani. Epicin bedava oyunları ve 60 TL kuponları sayesinde rekabet var. He hava olsun diye profil kasanlara da Allah akıl fikir versin ne diyelim.
  • Aslında stüdyo'yu kutlamak lazım böyle görsel kimliği olan bir oyuna giriştikleri için. Sony, Nintendo, Square, From Soft dışındakiler bu toplara girmiyor artık.
  • Sipariş etmiştim epic'den. Merakla beklşyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xb-treck

Bende sırf Epic'e başarımlar gelmedi diye başlamadım oyunlara..Geliştiriliyor muhabbeti vardı ama ne zaman geleceği muamma ama mutlaka gelmesi lazım.Rakibi ubiconnect ve origin de bile var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.