Şimdi Ara

Kripto para madenciliği oyunu çıktı: Crypto Mining Simulator

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kripto para madenciliği oyunu çıktı: Crypto Mining Simulator

Bitcoin'in değerindeki son düşüşe rağmen kripto para birimlerinin popülaritesi hala en yüksek seviyede. Bu trendi fırsata çevirmek iseteyen Stanislaw Dev isimli bir geliştirici, kendi kripto para madencilik çiftliğinizi kurabileceğiniz bir oyun çıkardı.

Ayrıca Bkz.macOS Big Sur 11.3 yayınlandı: İşte yenilikler

Steam'de satışa sunulan Crypto Mining Simulator, benzersiz mekaniğe sahip gerçekçi bir madencilik simülatörü olarak tanımlanıyor. Açıklamaya bakılırsa oyun, kullanıcıları madencilik süreciyle ayrıntılı olarak tanıştırmak üzerine kurulu.

Güncel ekran kartı modelleri var

Crypto Mining Simulator ile binlerce ekran kartını bir araya getirerek kendi kripto para madencilik çifliğinizi kurabileceksiniz. Oyunda güncel ekran kartı modellerinin yanı sıra işlemci, anakart, RAM, Power Supply ve SSD gibi çok sayıda bileşenler yer alıyor.

Crypto Mining Simulator şu anda Steam'de %20 indirimle 14.80 TL fiyatla satılıyor. Ancak özel promosyonun geçerlilik süresi 1 Mayıs'ta sona erecek. Bu tarihten sonra oyunun fiyatı 18.50 TL'ye yükselecek. Madencilik simülatörünün tanıtım videosunu aşağıda görebilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Kripto para madenciliği simülatörü çıktı

Kaynak:https://store.steampowered.com/app/1596310/Crypto_Mining_Simulator/

• Gerçekte kart alamıyoruz bu oyunda kart alıp mutlu oluruz artık...

• Bayılıyorum kripto para piyasasını 2 gün geriden takip etmenize. Eteryum bugün yeni rekorunu kırdı. Siz son zamanlarda gerileyen diyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labtek38 -- 27 Nisan 2021; 20:2:45 >
  • Ve oyunu oynarken arkada mining yapıyor falan :P

• Bahse varım arka planda madencilik yapıyordur oyun.

• :(

• İroniye bak. Mining oyunu, miningciler yüzünden oynanamıyor. Kart yok piyasada.

• Bunu bie oynayacak kartımız yok.

• bu oyunu kesinlikle almam anasını ağlat yılar piyasanın kart yok kara borsa oldu her yer birde oynunu oynamak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çektiğimiz acılar bitmedi bir oyununu yapmışlar

• Yakındır her taraf ekran kartı çöplüne dönecek

• Ussuz kullanıcısına yanıt

10 numara tespit diye buna denir

• Gerçekte battık belki oyunda yüzümüz güler

• Sanki kart olsa alacakmışsiniz gibi yorumlar yapıyosunuz oyun oynayacak kart yok diye ağlayan kitle kart varkende ayni durumdaydi sizin kendinize alipta 5 yıl aynı bilgisayarda kullanacağıniz kartta kimsenin gözü yokki alan nasıl alıyor bulan nasıl buluyor bahane insanı bir yerlere getirmezki... gelelim diğer konuya Neymiş sizi bu kadar zora sokan miningcilermi dolar kurunu yükseltti miningcilermi pandemiyi çıkardı miningcilermi fabrikaları durdurdu miningcilermi stoklara kart gelmesini engelliyor yani nvidia yada AMD kart üretiyoda miningciler engelmi oluyor zaten bu iş çoluk çocuk işi degilki buda bir yatırım sonuçta benim mining üzerine 300.000 lira yatırımım var bana makul ve mantıklı bir iş olarak geldi öğrendim araştırdım kurdum ve dünyada hiç bir işin bu yatırımla şu an kazandığım kadar getiri sağlamayacagina karar verdim hepsini geçtim bu ülkenin rezervine sıvı sokuyoruz biz peki siz ne yapıyorsunuz... Bu arada bende düzenli olarak oyun oynuyorum hemde öyle korsan vs değil 72000 TL Steam hesabı kurdum oyunada karşı değilim yani yanlış anlaşılmasın tek ricam oturun düşünün ve bu bahanelerin sizleri bir yere getirmeyecegini artık anlayın

• Min sistem gereksinimleri 6 lı RTX 3080 rig

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben bu şansla oyunda bile batarım Kripto para madenciliği oyunu çıktı: Crypto Mining Simulator 

• quote:

Orijinalden alıntı: homebird

İroniye bak. Mining oyunu, miningciler yüzünden oynanamıyor. Kart yok piyasada.
    Abi sigara içiyodum ciğerime kaçtı ya bu nasıl mizah ahhahahahhahaha yarıldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.