Şimdi Ara

Sıradaki Steam İndirimleri'nin tarihi belli oldu: Altın Hafta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıradaki Steam İndirimleri'nin tarihi belli oldu: Altın Hafta

PC oyunculuğu deyince akla gelen ilk isimlerden biri olan Steam, bildiğiniz gibi her yıl belli başlı büyük indirimler ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Yalnızca mevsim geçişlerindeki büyük indirimlerle değil, Çin Yeni Yılı gibi farklı milletlerin özel günlerde de indirimler oluyor.

Ayrıca Bkz.CD Projekt, Cyberpunk 2077'den büyük bir ders aldığını söylüyor

SteamDB'nin verilerien göre de Steam'in en yakın indirim dönemi belli oldu. Steam'in sıradaki indirimleri 29 Nisan'da başlayacak ve 6 Mayıs'ta son bulacak. İndirimin ana başlığı ise Golden Week Sale, yani Altın Hafta İndirimleri.

Altın Hafta, Japonya'da birkaç farklı tatilin bir araya geldiği bir döneme verilen isim. 29 Nisan 2021 ile 5 Mayıs 2021 günleri arasına denk geliyor.

Çin Yeni Yılı İndirimleri'nde olduğu gibi büyük bir ihtimalle birçok oyunda indirim olacaktır. Şimdiden istek listenizi hazırlamanızda fayda var. Sonrasında indirimdeki oyunları görüp dikkatiniz dağılmasın.

Kaynak:https://www.vg247.com/2021/04/24/steam-golden-week-sale/

• Arkadaşım yaşın kaç bilmiyorum ama çocukça şeyler yazıyorsun senin gözünü birinin açması lazım. Yok bir tek ben mi zekiyim yok siz saftiriksiniz falan filan..

Bir oyun oynanır bitirilir ve ardından silinir. Oyunlarla aşk yaşıyorsun sanırım. Bir oyunu bitirip birkaç gün sonra tekrar baştan başlıyorsan buda senin zekiliğin biz saftiriğiz forum ahalisi olarak. Oyun oynanıp bitirildikten sonra yıllar geçer insan kendi kendine şöyle güzel bir oyun vardı tekrar yükleyeyim oynayayım der. Yıllar sonrada internetten tekrar indirmek kimseye koymaz. Yani tüm indirdiğin ve oynadığın oyunları bilgisayarında tutman demek senin kafanda problemler yaşadığını gösterir. Paranoyak gibi ya silersem bişey olursa ya silersem tekrar indirmek zorunda kalırsam falan gibi bir paradoksa girmişsin sanırım..

İnsanların internetinin hızlı veya yavaş olması yada hard disklerinin geniş kapasiteli olması seni niye bu kadar rahatsız etti anlamadım. Gel bu bir başlangıç olsun ve oynadığın bitirdiğin oyunların hem kurulum dosyalarını hemde yedeklerini sil. Saçma sapan arşivleme hastalığını geride bırak. Oldu olacak hepsini CD'ye DVD'ye falan çek üstünede pilot kalemle oyunlarının isimlerini yaz  

NOT: Ayrıca millete saftirik maftirik değip tek ben zekiyim yazıp sonrada mesajı düzeltirsen olmaz. Söylediğinin arkasında duramayacaksan niye yazıyorsun. Ben gördüm o yüzden bu cevabı sana attım. O yüzden senin mesajı editleyip millete söylediğin lafı değiştirmen birşey ifade etmiyor zeki çocuk..

• Çin önce adam gibi Steam'e izin versin ;)

• HDD'de yer kalmadı en iyi oyunlar 100 gb'dan başlıyor, yeni bir HDD ise 500 tl den başlıyor. Oyunları bedava verseler bile artık sistem tıkandı. Bulut bekliyorum uygun fiyata hızlı internet olmadan yeni oyunlar zor artık.

• monacomen kullanıcısına yanıt
    aldığınız her oyunu niye yüklüyorsunuz? oyun bitince silin, yenisini yükleyin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • monacomen kullanıcısına yanıt

Karşim neden her oyun masaüstünde, oynamadigini silsene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • papağan gibi her haberin altına aynı şeyi yazıp duranlar türedi şimdide 30 kere yazmazsa olmaz:d

• Hadi bakalım istek listemiz kabarık baya. Özellikle Horizon Zero Down oyununda %95'lik indirim olursa hayır dememSıradaki Steam İndirimleri'nin tarihi belli oldu: Altın Hafta 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 25 Nisan 2021; 12:8:55 >
  • Madem Japon haftası şu Yakuza serisine iyi bi indirim gelsin de görelim
  • nolamaz kullanıcısına yanıt
    Vur dediler sen öldürmüşsün :)) %75 80 indirim alsa o bile çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Vur dediler sen öldürmüşsün :)) %75 80 indirim alsa o bile çok iyi

Olmayacağını biliyorum. Esprisine yazmıştım :)

• Horizon zero dawn steam e ilk geldiğinde ucuza mı gelmişti sanki öyle bi şey mi vardı sanki. O fiyata düşer pis satar

• Güzel indirimler bekliyoruz steam bey.

• "Ramadan Mubareq" haftası isteriz. Yeni Çin yılı, Altın hafta var da neden ramazan yok(!)

• quote:

Orijinalden alıntı: Aedin Pierce

Karşim neden her oyun masaüstünde, oynamadigini silsene.

Sana ve diğerlerine ayrı ayrı yazmayayım aşağıdaki mesajımı oku, bilinçlen, kafanda bir ampul yakabilirsem ne mutlu. Ya da sigorta atar ne bileyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 25 Nisan 2021; 15:43:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: th9

aldığınız her oyunu niye yüklüyorsunuz? oyun bitince silin, yenisini yükleyin.

İyi de alınan oyun bilgisayara yüklemeden nasıl oynanır? Oynamadığım oyunu illa siliyorum ama tekrar indirmek ile uğraşmamak için de HDD içine yedekliyorum. Silinen oyunu tekrar yüklemek için saatler günler alıyor. İnternet hızına göre de harcadığınız zaman da uzun, benim siber hızlı bir internetim yok sizin gibi? Bilgisayar en fazla 10 oyuna yetecek HDD alanına sahip 100 oyunum var bunları silip bir daha oynamamalı mıyım yoksa tekrar tekrar internetten saatlerce indirmeli miyim? Siz en az 10 veya 100 gb boyutlardaki oyunlarınızı tekrar tekrar mı yüklüyorsunuz? Vallahi bravo. Belki de oyunların yedeklenebildiğini bilmiyorsunuz :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 25 Nisan 2021; 15:52:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

İyi de alınan oyun bilgisayara yüklemeden nasıl oynanır? Oynamadığım oyunu illa siliyorum ama tekrar indirmek ile uğraşmamak için de HDD içine yedekliyorum. Silinen oyunu tekrar yüklemek için saatler günler alıyor. İnternet hızına göre de harcadığınız zaman da uzun, benim siber hızlı bir internetim yok sizin gibi? Bilgisayar en fazla 10 oyuna yetecek HDD alanına sahip 100 oyunum var bunları silip bir daha oynamamalı mıyım yoksa tekrar tekrar internetten saatlerce indirmeli miyim? Siz en az 10 veya 100 gb boyutlardaki oyunlarınızı tekrar tekrar mı yüklüyorsunuz? Vallahi bravo. Belki de oyunların yedeklenebildiğini bilmiyorsunuz :)))

Alıntıları Göster

Arkadaşım yaşın kaç bilmiyorum ama çocukça şeyler yazıyorsun senin gözünü birinin açması lazım. Yok bir tek ben mi zekiyim yok siz saftiriksiniz falan filan..

Bir oyun oynanır bitirilir ve ardından silinir. Oyunlarla aşk yaşıyorsun sanırım. Bir oyunu bitirip birkaç gün sonra tekrar baştan başlıyorsan buda senin zekiliğin biz saftiriğiz forum ahalisi olarak. Oyun oynanıp bitirildikten sonra yıllar geçer insan kendi kendine şöyle güzel bir oyun vardı tekrar yükleyeyim oynayayım der. Yıllar sonrada internetten tekrar indirmek kimseye koymaz. Yani tüm indirdiğin ve oynadığın oyunları bilgisayarında tutman demek senin kafanda problemler yaşadığını gösterir. Paranoyak gibi ya silersem bişey olursa ya silersem tekrar indirmek zorunda kalırsam falan gibi bir paradoksa girmişsin sanırım..

İnsanların internetinin hızlı veya yavaş olması yada hard disklerinin geniş kapasiteli olması seni niye bu kadar rahatsız etti anlamadım. Gel bu bir başlangıç olsun ve oynadığın bitirdiğin oyunların hem kurulum dosyalarını hemde yedeklerini sil. Saçma sapan arşivleme hastalığını geride bırak. Oldu olacak hepsini CD'ye DVD'ye falan çek üstünede pilot kalemle oyunlarının isimlerini yaz Sıradaki Steam İndirimleri'nin tarihi belli oldu: Altın Hafta 

NOT: Ayrıca millete saftirik maftirik değip tek ben zekiyim yazıp sonrada mesajı düzeltirsen olmaz. Söylediğinin arkasında duramayacaksan niye yazıyorsun. Ben gördüm o yüzden bu cevabı sana attım. O yüzden senin mesajı editleyip millete söylediğin lafı değiştirmen birşey ifade etmiyor zeki çocuk..

• NieR Automata fiyatı düşer umarım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.