Şimdi Ara

Mortal Kombat filminin resmi müziği paylaşıldı: Orijinal müziğe yenilikçi bir yaklaşım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mortal Kombat filminin resmi müziği paylaşıldı: Orijinal müziğe yenilikçi bir yaklaşım

Oyunseverlerin bu yıl en çok merak ettiği filmlerden biri de şüphesiz Mortal Kombat. Yapılan açıklamalar ile bekleyenleri heyecanlandıran filmin resmi müziği paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Korku filmi serisi Testere'nin yeni filmi duyuruldu: Testere 10

Mortal Kombat oyunlarının ana müziği bugün oyun oynamayan insanların bile bir şekilde duyduğu ve bildiği bir müzik. Filmde orijinal versiyonuyla mı olacak yoksa bir farklılık olacak mı konusu bir hayli merak ediliyordu. Geçtiğimiz saatlerde de bu sorunun cevabını aldık.

Daha önce Blade Runner 2049, It ve Shazam gibi filmlerin bestecisi olan başarılı müzisyen Benjamin Wallfisch, Mortal Kombat filminin de müziklerini yapıyor ve Warner Bros tarafından o merak edilen popüler parça yayınlandı. Daha yenilikçi bir yorum katıldığını söyleyebiliriz. şahsi olarak çok beğendiğimi de ekleyebilirim.

Yeni Mortal Kombat filminin yönetmenliğini Simon McQuoid, senaristliğini ise Greg Russo ve Dave Callaham üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Jessica McNamee, Hiroyuki Sanada, Joe Taslim, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Josh Lawson, Ludi Lin ve Max Huang gibi isimler bulunuyor. Filmin vizyon tarihi 23 Nisan 2021. Film Amerika'da aynı tarihte hem HBO Max'te hem de sinemalarda vizyona girecek. 

Mortal Kombat Filmi 2021

Orijinal Mortal Kombat Müziği

Kaynak:
    https://www.ign.com/articles/mortal-kombat-2021-theme-song-revealed

• Eskisi çok daha iyiydi yazık olmuş,johnny cage,raiden vs diyişi bile çok daha vurguluydu gaza getiriciydi oyundaki seslerle aynı olması daha da bi ayrı tat katmıştı,bu çok sönük kalmış malesef.

• Bana göre en güze mortal kombat müziği şu :)

• Yani ben techno müzik pek sevmem ama objektif bakarsam techno müzik olarak güzel olmuş. Yine de ben önceki versiyonları hatta remixleri daha tercih ederim.

• Mortal kombat in müziği değiştirilemez,değiştirilmesi teklif dahi edilemez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Get over here!!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Günümüze uygun olarak revize edilmiş. Sonuçta müzik de popüler kültürün etkisiyle değişim gösterir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmamış, niye böyle kötü olmuş anlamadım. eskisini koy bana yeter..

• Olmamış. Değiştirme fikri güzel ama , Aşırı derece tekno olmuş. Eski müziğin bir ağırlığı vardı.

• Test your might...
  • Mk4'ün müzikleri de iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu hali bile yeni halinden 10larca kat güzel.

• Kulak tırmalayan aşırı tekno olmuş.. Tam bir baş ağrısı :/

• Çok karışık, temposu kötü.

• Bu filmin çok reklamı yapılıyor. Genelde çok reklamı yapılan filmler bir boka benzemiyor umarım buda böyle olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 14 Nisan 2021; 22:49:2 >
  • Bu ne la, disko da kop kop müziği olmuş

• Yenilik adına bir şeyi de mahvetmeseler olmaz! Eski müzik çok daha iyiydi.

• orjinali'nin oyuncağı gibi olmuş, orjinalini dinleyince tüylerim diken diken oldu.

• Beğenmedim çok elektro gibi olmuş sardırdım mecbur.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.