Şimdi Ara

The Suicide Squad fragmanı 150 milyon izlenerek Mortal Kombat'in rekorunu geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Suicide Squad fragmanı 150 milyon izlenerek Mortal Kombat'in rekorunu geçti

DC'nin popüler çizgi romanlarından Suicide Squad'tan uyarlanarak yapılan aynı isimli filmin ikincisi The Suicide Squad fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlandı. Yayınlanan fragman bir hayli sevildi ki bu sevgi bir rekora da sebep oldu.

Ayrıca Bkz.Merakla beklenen The Suicide Squad filminden bir fragman daha paylaşıldı

The Suicide Squad'ın yayınlanan redband fragmanı, yani yaş kısıtlamalı fragmanı 150 milyon izlenerek Mortal Kombat filminin geçtiğimiz aylarda elde ettiği rekoru kırdı. Mortal Kombat'in redband fragmanı 116 milyon izlenerek Deadpool ve Logan'ı geçmişti. The Suicide Squad fragmanı da 150 milyon izlenerek bu rekorun sahibi oldu.

Filmin yönetmenliğini James Gunn üstleniyor. The Suicide Squad, 16 Ağustos 2021'de hem sinemalarda hem de 1 aylığına HBO Max'te yayınlanacak.

Oyuncu kadrosunda ise Margot Robbie, Idris Elba, Joel Kinnaman, John Cena, Viola Davis, Jai Courtney, Michael Rooker, Flula Borg, David Dastmalchian, Daniela Melchior, Steve Agee, Mayling Ng, Peter Capaldi, Alice Braga, Pete Davidson, Nathan Fillion, Sean Gunn, Storm Reid, Taika Waititi, Joaquín Cosío, Juan Diego Botto ve Sylvester Stallone bulunuyor.

Kaynak:https://screenrant.com/suicide-squad-2-movie-redband-trailer-views-record/

• Adamlar bile ilk filmi unutturmak istiyo baksana filmin adını suicide squad 2 koymamışlar

• Mortal Kombat gibi tv filmi kıvamında bir film rekor kırıyorsa o rekorun ne önemi var ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Mortal Kombat gibi tv filmi kıvamında bir film rekor kırıyorsa o rekorun ne önemi var ki.
    Filmi izledin herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim birinci gelirse gelsin kazanan Disney.

• Filmler çıkmadığı için artık fragmanlar rekor kırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Filmi izledin herhalde

Alıntıları Göster

Yok herkes gibi fragmanı izledim ve fragmandan aldığım izlenim bu yönde düşündürdü ve eminim diyebilirim filmin de böyle çıkacağından.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ziromen

Filmler çıkmadığı için artık fragmanlar rekor kırıyor

Ağzımdan aldın ,Millet yokluktan izliyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90 larda ortaokul ve lise öğrencisi idim.en yakın kankamin ayeti salonu vardı.oyle jetona felan parada vermezdim.aksam dükkanın kepengini indirir sabaha kadar street fighter mortal kombat oynardık.

Doğal olarak seviyemiz çok ileriydi.sehride diğer salonlara gidenler bizi yenmek için gelir ,yada biz birilerine meydan okumaya giderdik(hey gidi günler hey).

Mortal combat in fragmanı yayınlandığında pek heycanlandim,ama reklami donmediginden merdiven altı bir flim olur diyodum,ama fragman bayağı heycanlandirdi beni

• The Suicide Squad fragmanı 150 milyon izlenerek Mortal Kombat'in rekorunu geçti

King Shark'a dua etsinler. The Suicide Squad fragmanı 150 milyon izlenerek Mortal Kombat'in rekorunu geçti 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scientia -- 5 Nisan 2021; 6:41:23 >
  • X filminin fragmanı Y filminin fragmanından daha çok izleniyor diye haber yapmak...

• strathmorea kullanıcısına yanıt

Ne boş yorum,izledinmi ?

• Senin yorumun kadar boş değil miço. Bildiğin tv filmi kıvamında bir şey çıkacak, izlemeden yorum yapılmaz ok ama bariz belli oluyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.