Şimdi Ara

Xiaomi bu kez amiral gemisi katili değil sivrisinek katili piyasaya sürdü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
5.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi bu kez amiral gemisi katili değil sivrisinek katili piyasaya sürdü

Çinli teknoloji devi Xiaomi, kitlesel fonlama platformu Youpin üzerinden piyasaya sürdüğü ürünlere bizi şaşırtmaya devam ediyor. Şirket son olarak kullanıcıların sivrisinek ve diğer can sıkıcı böceklerle başa çıkmasına yardımcı olacak bir cihaz çıkardı.

Ayrıca Bkz.Hyundai, Google ile sürücüsüz otomobil geliştireceğine dair söylentilere yanıt verdi

Qualitell markası altında sunulan sivrisinek katili, dış görünüm olarak bir raketi andırıyor. Mor ışık yayan LED'lere sahip cihaz böylelikle böcekleri kendisine çekmeyi başarıyor. Raketin ızgara kısmı elektrik yüklü olduğu için uçan haşereler bu kısma temas ettiklerinde ölüyorlar. Tabii insanları elektrik çarpmasına karşı koruyacak bazı güvenlik önlemleri de düşünülmüş.

Duvara da asılabiliyor

Metal ızgara kısmında insan vücuduna zarar verecek güçte bir akım yok, sadece sinek ve sivrisinek türü canlıları ortadan kaldıracak kadar voltaj var. Ayrıca kazara temas edilmesi ihtimaline karşın ekstra koruma katmanları mevcut. Ancak yine de iki koruyucu ağ tabakası arasındaki bu kısma dokunulmaması isteniyor. Ayrıca çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutulması da öneriler arasında.

Cihaz özel bir montaj aparatı sayesinde duvara da asılabiliyor. Bununla birlikte 2.000 mAh batarya içerdiğini ve USB Type-C portu üzerinden şarj edildiğini belirtelim. Raket üzerinde şarj seviyesini görebileceğiniz küçük bir ekran da bulununuyor. Cihazın fiyat etiketi 14 dolar.

Kaynak:https://www.xiaomiyoupin.com/detail?gid=142306&spmref=M_H5.4728.96560.11.10086047

• Sinekler alıştı o mor ışıklara gitmiyor artik :)

Raket olanlarin pilliside var şarjlisida pillileri daha iyi alkalin pille bir sezonu çıkarıyor.

Siz havada uçan sinege savurup sinegi havada olduruyorsunuz.

yakalamak cok kolay. Ortalikta kirlenmiyor. İstanbul'dan çok sinek olan bir ile taşındım kurtaricim oldu bunlar

Yedegi bile var evde

Sezonda bim a101 migrosa geliyor kamp malzemeleri ile oralarda ucuz oluyor nette genelde pahali

http://https://youtu.be/2Lf_apm6xsU
  • Çıksın alacam.

• Uv ışık olmayan baska marka elektroşok sinek raketi kullanıyorum inanılmaz işe yarıyor gelsin bunuda deneriz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güzelmiş. En azından şık bir sinek öldürücü

• zamanında mi marka yurt dışı internet sitesinden gümrük vergilerinde sınır 30 euro iken power bank ile beraber led usb lambalarından almıştım yanlış hatırlamıyorsam 10-11 yıl oldu hala kullanıyorum

• Çinden aldim 14 dolar eve geldim 500tl

• McOrco kullanıcısına yanıt
    Link var mı?

• 35bucuk kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada gittigidiyor gibi sitelerde satılan pilli elektroşok sinek raketi yazan urunler

Link eklemiştim hepsiburada dan
    spam diyenler olmuş kaldırdım

Forum referans ekliyor link sonuna

Bu ürünler Xiaomi bu kez amiral gemisi katili değil sivrisinek katili piyasaya sürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 4 Nisan 2021; 0:19:59 >
  • Tasarımı güzele benziyor . Çok uç fiyatlarda satılmazsa alınabilir

• McOrco kullanıcısına yanıt
    Linke tıklamayın spam!

• Neden bu tür reklam veya tanıtımlarda güzel kadınlar kullanılıyor ki :) Xiaomi beni şaşırttı.Ama ürün gerçekten işe yarar görünüyor.Türkiye satışını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

Hepsiburada gittigidiyor gibi sitelerde satılan pilli elektroşok sinek raketi yazan urunler

Link eklemiştim hepsiburada dan
    spam diyenler olmuş kaldırdım

Forum referans ekliyor link sonuna

Bu ürünler

Hocam şarjlı mı? Bir de bir köşeye bırakıp sineklerin kendi kendine geldiği bir cihaz mı, yoksa peşinden koşup şak diye vurduğumuz bir alet mi oluyor bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• addidas_85 kullanıcısına yanıt
    Sinekler alıştı o mor ışıklara gitmiyor artik :)

Raket olanlarin pilliside var şarjlisida pillileri daha iyi alkalin pille bir sezonu çıkarıyor.

Siz havada uçan sinege savurup sinegi havada olduruyorsunuz.

yakalamak cok kolay. Ortalikta kirlenmiyor. İstanbul'dan çok sinek olan bir ile taşındım kurtaricim oldu bunlar

Yedegi bile var evde

Sezonda bim a101 migrosa geliyor kamp malzemeleri ile oralarda ucuz oluyor nette genelde pahali

http://https://youtu.be/2Lf_apm6xsU

• O böcekler fena kokuyor orda cızbız olunca.

• Gelsin alirim uv siz halini her yaz kullaniyorum işlevsel bir alet.

• Hep ÖLDÜRMEYE yönelik buluşlar yapıyoruz! Acaba ne zaman YAŞATMAK için koşturucaz!!!! 😏

• Kamp yaparken çadıra asacaksın bunu tertemiz
    Ama çadırdan pahalı oluyor 8le çarpıp gümrük ekleyince

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu raket bende 3 senedir var. Bu belliki 2. Versiyonu. Ekran gelmis, duvara asma aparati gelmis birde uv isiklar arttirilmis.

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Gümrük vergisinin çok fazla olduğunu mu kastettiniz hocam ?

• İNDİRİM SEYYAHI İ kullanıcısına yanıt
    yazacak bisey bulamayan muhalefet...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.