Şimdi Ara

Beş Bethesda Oyununa Xbox Series X|S FPS Boost Desteği Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Microsoft, beş adet Bethesda Softworks oyununa bugün itibarıyla FPS Boost desteğinin eklendiğini duyurdu.

Dishonored: Definitive Edition, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, Fallout 4, Fallout 76 ve Prey artık Xbox Series X ve Xbox Series S üzerinde 60 kare hızında çalışıyor.

Xbox Series konsollarında geriye uyumluluk sistemindeki seçili oyunlarda kare hızında iki kat veya daha fazla artış sağlayan özellik FPS Boost daha önce Far Cry 4, New Super Lucky's Tale, Sniper Elite 4, UFC 4 ve Watch Dogs 2 için sunulmuştu.

Microsoft, FPS Boost desteği eklenecek daha fazla oyunun ilerleyen haftalarda duyurulacağını belirtti.

• Çok iyi oldu bu. Tek platform olarak Xbox a dönecem bu gidişle.
  • Bir yandan Fps boost bir yandan Day One Gamepass Beş Bethesda Oyununa Xbox Series X|S FPS Boost Desteği Geldi 

• iyi bir pc sahibi olmama rağmen beni bile cezbediyor series x + gamepass :))

• Master Race = Xbox Series X

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Power you dream isminin hakkını veren konsol yeni nesil bilgisayar gibi hissettiriyor harika bir cihaz alan asla pişman olmaz series x oyuncular için mükemmel seçim
  • Boostla bizi Micro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem güncellemesinden sonra boost edilen oyunlara ek bir güncelleme almadım. Bir gün önce baktığımda fps boost sekmesi seçilemiyordu. Dün bir anda açıldı. Fallout 76, Fallout 4 ile denedim. Oldukça başarılı.

• Series X çektim mi tamam yaa...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.