Şimdi Ara

Forza Horizon 4 uygun fiyatıyla Steam'de yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
3.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forza Horizon 4 uygun fiyatıyla Steam'de yayınlandı

Microsoft'un popüler yarış oyunu Forza Horizon 4 resmen Steam'e geldi. Bugün itibarıyla erişime açılan oyun Türkiye'de çok uygun bir yerel fiyatlandırmaya da sahip. 

Forza Horizon 4'ün Microsoft Store üzerindeki fiyatları 469 TL'den başlıyordu. Steam'de ise 92 TL gibi çok uygun bir fiyat dikkat çekiyor (ABD fiyatı 60 dolar). DLC tarafında da 5-30 TL aralığında değişen fiyatlar görüyoruz.

Steam fiyatları:

• Forza Horizon 4 Standart Edition -- 92,00 TL

• Forza Horizon 4 Deluxe Edition -- 125,00 TL

• Forza Horizon 4 Ultimate Edition -- 150,00 TL

Forza Horizon 4'ün Steam versiyonu çapraz-platform desteğiyle geliyor. Böylece Xbox, Microsoft Store ve bulut üzerindeki Android kullanıcılarının tamamı birbirleriyle yarışabilecek. Ancak platformlar arası kayıt aktarma tarafında teknik engeller nedeniyle destek sunulmuyor.

Yarış türünün en iyi yapımlarından birisi olarak dikkat çeken Forza Horizon 4 ilk olarak 2018 yılında piyasaya sürülmüştü. Microsoft'un yakında yeni bir Forza oyunu daha duyurması bekleniyor.

Forza Horizon 4 Steam sayfası

Minimum

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

• İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher

• İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz OR Intel i5 750 @ 2.67Ghz

• Bellek: 4 GB RAM

• Ekran Kartı: NVidia 650TI OR AMD R7 250x

• DirectX: Sürüm 12

• Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

• Depolama: 80 GB kullanılabilir alan

Önerilen

• 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

• İşletim Sistemi: Windows 10 version 15063.0 or higher

• İşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz

• Bellek: 8 GB RAM

• Ekran Kartı: NVidia GTX 970 OR NVidia GTX 1060 3GB OR AMD R9 290x OR AMD RX 470

• DirectX: Sürüm 12

• Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

• Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

• Arjantin fiyatı 6 katına çıktı. Şuan en ucuz Türkiye fiyatı dolar bazında. TR fiyatı da artabilir.
  • Oynamayan aklında soru işareti kalan düşünmesin bu fiyatlar geçicidir muhtemelen saatlerce oynuyorum özellikle çevrimiçi yarışlarında vakit geçiriyorum
  • Gamepass de begenmemistim ama bir sans daha veresim var. NFS:Heat'den cok daha fazla keyif almistim FH4'e gore.

• napolyon94 kullanıcısına yanıt

Benzer bir şey bende de olmuştu ama fh4 içerik olarak çok daha zengin. Daha uzun zamanlı oynanır ve daha güzel görünüyor

• standart sürüm ü almayın alacaksanız kesinlikle ultimate olanını alın tecrübe ile sabit...

• Gamepass ile oynarken belli bi zaman sonra oyundan atıyor du Microsoft store belasından kurtuldu.Steam den alıcam standart sürümünü.

• Dünya nın en iyi rakipsiz açık dünya festival yarış oyunu alın oynayın oynattırın zam gelme ihtimali olduğu için ultimate edition aldım
  • Dualshock4 ile rahat oynayabilir miyim oyunu ? Birde standart paket alsam çok mu geride başlarım oyuna

• haktan24 kullanıcısına yanıt
    Hocam ds4 ile oynanlır mı sence ?

• Anında ilaçlısı da çıkmış.

• xbox live hesabı gerektirir yazdığı için kayıtlarımı göreceğini düşündüm ve aldım. pc me 1 ay gamepass vermişlerdi 1 ayda kendin aldım, 2 ay oynamıştım. bebekten dolayıda zamanım olmayınca gamepassı durdurdum. bu fiyat çok iyi oldu.
  • Deswaaa kullanıcısına yanıt
    Zam gelme ihtimali yok. Microsft oyunlarının 2 si hariç hepsi uygun fiyatla çıktı bknz gears 5, halo koleksiyon gibi
  • Microsoft'un diğer oyunları steame geldikten 2 ay sonra %50 indirime girmişti umarım bu da öyle olur
  • napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Başta bana da Nfs Heat daha iyi gibi geliyordu ama sonradan FH4 üzerine yarış oyunu yok diyorum. Efsane bir oyun olmuş.
  • TncyKrmn kullanıcısına yanıt
    Hocam ben işi şansa bırakmam
  • Merhabalar, Xbox Gamepass ile halihazırda oynuyorum ama ultimate versiyonu için steamden almayı düşünüyorum. Ancak oyun kayıt dosyasını aktarma şansımız oluyor mu bilmediğim için alma konusunda endişelerim var. Bilen var mıdır

• haktan24 kullanıcısına yanıt
    Ultimate ile standart farkı nedir?

• AliArda_ A kullanıcısına yanıt

Gamepad ile çok rahat oynanıyor, ds4 ile de oynanır.

Direksiyon seti ile oynamaya motorsport serisi kadar müsait değil, çok fazla atlama zıplama olan gösteri yarışları vs. var.

Pistte ve yolda yarışılan kısımlarda, asist ayarlarını olduğunca manuele geçirince yine de idare ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Save dosyası aktarmıyor.Sıfırdan başlıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.