Şimdi Ara

Fear The Walking Dead 6. sezonun 2. kısmından fragman yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fear The Walking Dead 6. sezonun 2. kısmından fragman yayınlandı

Bir zamanların en popüler dizilerinden biri olan ancak son dönemlerde popülerliğini az da olsa kaybeden The Walking Dead dizisinin spin-off dizisi olan Fear The Walking Dead'in yeni bölümlerinden fragman yayınlandı.

Ayrıca Bkz.The Punisher ve Jessica Jones'un yayın hakları tekrar Marvel Stüdyoları'na geçti

"Ölüm, yıkım, çürüme" sloganı ile gelen altıncı sezonun ikinci kısmının fragmanında Morgan, Virginia, Alicia (Alycia Debnam-Carey) ve John Dorie (Garrett Dillahunt) dahil olmak üzere tüm temel karakterleri görebiliyoruz. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Normalde 2020 yılında başlayan altıncı sezon kasım ayında yayınlanan yedinci bölüm ile sezon arası vermişti. Dizinin altıncı sezonu, sekizinci bölümü ile 11 Nisan'da tekrar ekranlara dönecek. Haftalık olarak yayınlanması planlanan dizinin sekizinci bölümünü Ian Goldberg ve Andrew Chambliss yöntecek. Sezonun ise toplamda 16 bölüm sürmesi planlanıyor.

Şu anda Fear The Walking Dead'in tüm sezonlarını Amazon Prime Video'da bulabilirsiniz.

Kaynak:
    https://screenrant.com/fear-walking-dead-season-6-part-2-trailer/

• Walking Dead öncesini mi anlatıyor bu dizi?

• Nick öldük den sonra benim için bitti bu dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halilowich

Walking Dead öncesini mi anlatıyor bu dizi?

Güya öncesini anlatıyor diye çıktı bir süre çok güzelde ilerledi ama aynı şekilde saçma sapan konulara girdiler çok potansiyeli olan ve iyi oyunculuklara sahip bir diziydi ama bende bıraktım baya oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Güya öncesini anlatıyor diye çıktı bir süre çok güzelde ilerledi ama aynı şekilde saçma sapan konulara girdiler çok potansiyeli olan ve iyi oyunculuklara sahip bir diziydi ama bende bıraktım baya oldu.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.