Şimdi Ara

Intel, yüksek frekanslı Core i9-10900KS Special Edition hazırlığında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Intel, yüksek frekanslı Core i9-10900KS Special Edition hazırlığında

Cypress Cove çekirdekleriyle gelecek Rocket Lake işlemcilerinde şimdiye kadar çalışma frekansı kanadında Comet Lake’e kıyasla bir nebze düşüş dikkatimizi çekmişti. Ayrıca firma Rocket Lake’te üst segment çözümlerde 10 çekirdekten 8 çekirdeğe düşecek.

Core i9-10900KS Special Edition ufukta görüldü

Görünüşe göre Intel Skylake mimarili çekirdeklerin yüksek frekans avantajını Rocket Lake işlemcilerinin yanında sunacak. Ortaya çıkan listeye göre mavi ekip Core i7-8086K ve Core i9-9900KS’nin ardından 3. bir Special Edition model hazırlıyor.

Ayrıca Bkz.AMD Ryzen 5000 işlemciler ve 500 serisi anakartlarda yüksek hata oranı gözlemleniyor

Core i9-10900K’ya kıyasla daha yüksek boost frekansıyla gelmesi beklenen yonga ayrıca tüm çekirdekleriyle de kardeşinden daha yüksek seviyeleri görebilir. Ayrıca 10 çekirdek 20 izlekli Core i9 çözümünün Rocket Lake’e 6-7 hafta kala ortaya çıkması dikkat çekiyor.

Kaynak:https://www.techpowerup.com/278504/intel-readies-core-i9-10900ks-special-edition-processor-refreshes-comet-lake

• Fiyatta Special Edition mı?

• Bunun TDPsi ne kadar olacak merak ediyorum. 9900KS, 200 Watt üzeri idi %100 yük altında.

• APEX ve DARK sahipleri şimdiden bilenmişlerdir. Intel, yüksek frekanslı Core i9-10900KS Special Edition hazırlığında 

• Keriz silkeleme edition..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5BD91595D

Fiyatta Special Edition mı?

İntel yazisini gormediniz mi? Intel, yüksek frekanslı Core i9-10900KS Special Edition hazırlığında 

• Rocket Lake'e hala 6-7 hafta mı var?

Hakkında o kadar fazla haber var ki, çoktan çıktı da millet kullanıyor sanıyordum.

Yer gök Rocket Lake haberi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V4LKyR -- 16 Şubat 2021; 5:35:2 >
  • Pekte gerek yok çünkü ekran kartı yok.

• Ben bunları vututuculara benzetiyorum.Ameleler araba bağırınca hızlı gittiklerini sanıyorlar. Bunlarda ooo 5.5 ghz süper işlemciiii
    Bu gidişle elektrikli ısıtıcı üreten firmalar topu dikecek.

• Bence ismi Refurbished edition olmalıydı habire elden geçirip piyasaya yeni ürün gibi sürüyorlar.

• şişşttt numara yapma. Intel, yüksek frekanslı Core i9-10900KS Special Edition hazırlığında 

• Kim ne derse desin 9900KS benim gozumde 10700K dan daha iyi islemci, bu islemci de 5,5GHZ falan calısırsa gayet iyi islemci olur.Tabi fiyatı da onemli cunku zaten bitmis bir seri ve 11900K 2C 4 İzlek eksige ragmen 10900K dan Multicore da dahi daha yuksek skor almıs bir islemci bu islemci Duzgun Z490 ı olup da 5.5GHZ flaan gormek isteyen icin guzel bir islemci olacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.